Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Author of the topic Postitas
Ise pooldan siiski MySQLi, lihtsam hallata + võimalik teha juurde UCP ka veel. Mitte, et failidega tehes ei ole võimalik teha UCPd aga lihtsalt .. sul tuleb mingi 1000+ faili sinna kui server populaarseks saab.

 

Ma pole mySQLiga nii kogenud seega kui ma seda teeks oleks see päris raske. UCP pole mul plaanis olnudki, sest minuarvates on see mõttetu et lähed kuhugi lehele, registreerid seal ja siis vastad küsimustikule, mille "aksepteerimine" võtab kaua aega. Pigem lähem mängu kirjutan parooli ja teen testi seal.

 

E// Aga näeb veel mySQLiga, kas ma leian kuskilt nende funktsioonide nimesid jms. Seljuhul arvatavasti saaks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ja mis ime asi on MYSQL siis ? Samamoodi andmebaas on failides. MYD


b_560_95_1.png

Public TS3. Tule ja liitu!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ja mis ime asi on MYSQL siis ? Samamoodi andmebaas on failides. MYD

 

Tark mees samp'i foorumist ütles nii:

MySQL is perfect for servers not just for efficiency, but also for the use of SQL and the fact that you can access information remotely with ease.

 

Lisaks siia veel backupi tegemise, mis on kindlasti lihtsam SQL'iga kui failisüsteemiga :)


b_560_95_1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)
MySQL on lihtsalt kordades kiirem. Failide kirjutamine hakkab läägima kui sul on ~60+ mängijat (mida ilmselt ei juhtu, seega savi).

 

Haha, tark inimene nüüd tüli välja? Tundub et sa pole .pwn faili avanudki..

 

Ja mis ime asi on MYSQL siis ? Samamoodi andmebaas on failides. MYD

 

Tõsi, ainuke asi miks mySQL vaja oleks oleks UCP mis mulle ei meeldiks väga seega jah..

 

E// Sa jõudsid ette mmrk ja tõsi on et sinna saab failidele kiiremini ligi jms, aga mis seal tõsist vahet on, ainult ju vaja kõige tihedamini GM uploadida, muud ei midagi.

Muudetud liikme Skyrim'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sul vist tõesti midagi viga, et sa tuled reostad mu teemat sellega, et nüüd võtsid mu enesekindlust alla? Not gonna happen :)

 

 

 

Tõsi, ainuke asi miks mySQL vaja oleks oleks UCP mis mulle ei meeldiks väga seega jah..

 

Ütleme ausalt, palju kergem on tulevikus sinu serveris hackida, kui sa saad koguaeg ja kohe teha uue kasutaja ja pelama hakata. UCP-s nt teed mingid jube palju küsimusi, ja koguaeg erinevad siis vaevalt mõni tüüp kes on 10 korda koodinud viitsib enam RP Teste kirjutada

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Ütleme ausalt, palju kergem on tulevikus sinu serveris hackida, kui sa saad koguaeg ja kohe teha uue kasutaja ja pelama hakata. UCP-s nt teed mingid jube palju küsimusi, ja koguaeg erinevad siis vaevalt mõni tüüp kes on 10 korda koodinud viitsib enam RP Teste kirjutada

 

Nende "hackerite" vastu saab ainult tõrjega, las tulevad sisse - süsteemid ju olemas mis hackimise korral ära bannib, või kui see ei aita siis lihtsalt IP ban ja kui muudavad ip, IP range ban..

 

Vaatame tagasi vanadesse serveritesse (Stunt Evolution nt), ma olin SEs admin ja omanik oli FeaR, kuulus GodFatheri tegija. Tema server polnud vist kuulnudki mysqlist tol ajal ja 100 inimest regulaarselt sees, no lag. Ma ei leia, et seda nii väga vaja on..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
On sul olemas piisavalt hea anticheat mis tabab ära pmts koheselt relva, armori ja elude koodimise samuti fly, airbreak, teleport ja INVI ? Vaevalt :D

 

Sa vist oled iFailiga mingi sõber? :D Kui sa tahad teha mySQL: mine ja tee, ma ei keela. Sa ei pea tulema siia minu skripti halvustama, teen kuidas tahan. Ja muide, kuidas sa üldse hackid sisse? Võta LARP näiteks, töötab jumala hästi ja hackida ei saa. Mis seal siis viga on? Kuna ma pole mySQLi kordagi näppinud siis ma ei hakka ka oma "suurt" GMi tegema asja järgi, mida ma ei oska. Ma ei lähe maja ka ehitama, kui ma ei tea kuidas vundamenti teha..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

LARPis on tore raha koodida kui oskad natuke asju muuta. Btw mina jään enda otsuse juurde ,et MySQL on palju kergem ja palju lihtsam arusaadav kui mingid failid. Vanasti tegin ka failide peal Y_INI jne kuid need on juba out :D

 

EDIT// Soovitan sul kasutada igatepidi Y_INI mitte seda jama LARPi salvestumist.

Muudetud liikme Aprest'i poolt
EDITED

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Kui sul sinna 100 mängijat tuleks, siis sa saaksid aru miks mysql on vajalik, aga noh seda ilmselgelt ei juhtu.

 

Loogiline ju, 100 inimest ei mahu Fort Carsonisse ära! :D

 

Scriptist: Millalgi peaks saama ka väikseid "screenshotte" mängust endast. Hetkel töötan dynamic asjade kallal ikka veel.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Sinna mahub 200 inimest ka ära - lihtsalt failisüsteemiga 100 inimest oleks juba no-go.

 

See oli mõeldud naljaga pooleks.. Ta siin teemas juba ammu hater olnud. 50 inimest failisüsteemiga on veel normaalne ja kui ma veel vajan juurde tuleb teha ümber mySQLile, alguses teen tavalisele failisüsteemile

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
See oli mõeldud naljaga pooleks.. Ta siin teemas juba ammu hater olnud. 50 inimest failisüsteemiga on veel normaalne ja kui ma veel vajan juurde tuleb teha ümber mySQLile, alguses teen tavalisele failisüsteemile

 

Pea ükskõik milline failisüsteem on parem, kui MYSQL. Isegi, kui sul on sees 800 inimest ning sa pead järsku kõigi andmed salvestama.


ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Aga mis seal üldse vahet on, sina kui mängija miks sind üldse huvitab mida ma kasutan oma scriptis? Kas sulle pole vajalik ainult see, et sinu andmed kaotsi ei läheks ja koguaeg up-to-date oleks? Mingi ilgem mySQL fanclub vms.

Mõnedele inimestele on mysqli tööpõhimõte ja muu selline natuke arusaamatu. Mysql kirjutab samamoodi faili, ega ta andmeid kuhugi õhku ei riputa.


b_560_95_1.png

Public TS3. Tule ja liitu!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mõnedele inimestele on mysqli tööpõhimõte ja muu selline natuke arusaamatu. Mysql kirjutab samamoodi faili, ega ta andmeid kuhugi õhku ei riputa.

Mōndadele vb tōesti, kuid minul on ta täitsa selge, muidu ma ei ūtleks seda.


b_560_95_1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Täiesti selge pole sul kohe kindlasti. Inimesed õpivad andmebaaside projekteerimist aastaid. Ma olen näinud neid sa-mp skripte ja lahendusi. Elementaarne lugemine ja kirjutamine pole just eriline oskus, pluss täiesti täiesti mööda projekteeritud andmebaasid.

 

Liiga mõttetult palju kirjeid, pole relatsiooniline, struktuur olematu. Andmebaasi enda mudel on segane, kord on ühte üritatud, kord teist. Nii et õigem on kirjutada failidesse, on asi selgem, vähem koormav ja selgem.

 

Oleks veel palju öelda aga pole mõtet.

Muudetud liikme Uf0'i poolt

b_560_95_1.png

Public TS3. Tule ja liitu!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.