Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Mida arvad homodest?  

98 liiget on hääletanud

  1. 1. Mida arvad homodest?

    • Pooldan homoabielu ja lapsendamist
      10
    • Pooldan ainult homoabielu
      5
    • Ei poolda homosid
      57
    • Mujal OK, aga mitte Eestis - las teevad oma saare!
      26


Soovitatud postitused

Seda last mõnitataks iga päev koolis.

 

See laps ei käi veel kooliski ning vaevalt teda narritakse kui ta isa on Neil Patrick Harris.

 

Endal ei ole homode vastu midagi seni, kuni nad neid paraade ei korralda.

 

Pealegi ma pakun, et paljud homod on/oleks paremad vanemad kui teie ning paljud neist ongi paremad vanemad kui heterotest vanemad.

Vaadake kas või seda pilti üleval.

 

Ning tahaks teada üldse, mis see teie asi on, kas nad abielluvad või mitte. Ega see teie elu ju ei muuda või mis?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Vene ajal pandi selliseid inimesed raviasutustesse ja ma loodan sügavalt, et varsti hakatakse seda tegema uuesti.


b_560_95_1.png

Public TS3. Tule ja liitu!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
See laps ei käi veel kooliski ning vaevalt teda narritakse kui ta isa on Neil Patrick Harris.

 

Endal ei ole homode vastu midagi seni, kuni nad neid paraade ei korralda.

 

Pealegi ma pakun, et paljud homod on/oleks paremad vanemad kui teie ning paljud neist ongi paremad vanemad kui heterotest vanemad.

Vaadake kas või seda pilti üleval.

 

Ning tahaks teada üldse, mis see teie asi on, kas nad abielluvad või mitte. Ega see teie elu ju ei muuda või mis?

No ega kõigi vanemad kuulsused pole. Ja lihtsalt lapsest on kahju.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Miks sul tast kahju on? Et tal on armastavad vanemad?

Oeh, ma kirjutasin ju. Tuleviku koolikiusamisest on kahju. Olgu, võib-olla rikaste ja kuulsate puhul seda pole aga selliseid on vaid 1%.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu

Minu arvates ei ole vaja nende vaimse puudega kujude tegevust legaliseerida, tehku oma paraade kuskil kapis või paadi all. Kirjutaks veel pikalt, aga tahaks kohvi ja süüa :D Okei, ja Eesti on multikultuurne ja üldjoontes me tolereerime kõiki vähemusi ja what so ever, aga ma arvan et see süsteem ei ole legaliseerimist väärt.

Muudetud liikme blu'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Seda last mõnitataks iga päev koolis.

 

Ja kui sul on joodikust vanemad, siis ei mõnitata? Aga kui on täiesti normaalset 2 meest? Nt kui 2 naist kasvataks last, kas te teeksite sellest ka suure teema? Ei teeks


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Minu arvates ei ole vaja nende vaimse puudega kujude tegevust legaliseerida, tehku oma paraade kuskil kapis või paadi all. Kirjutaks veel pikalt, aga tahaks kohvi ja süüa :D Okei, ja Eesti on multikultuurne ja üldjoontes me tolereerime kõiki vähemusi ja what so ever, aga ma arvan et see süsteem ei ole legaliseerimist väärt.

 

Tahaks midagi juurde lisada, aga blu ütles kõik ära. :smile:


bmw-sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ja kui sul on joodikust vanemad, siis ei mõnitata? Aga kui on täiesti normaalset 2 meest? Nt kui 2 naist kasvataks last, kas te teeksite sellest ka suure teema? Ei teeks

Õige tähelepanek, ma arvan, et ei teeks. Naised on hoolitsevamad kui mehed, tundub nagu loomulikum. Ehk naised peavad lesbisid ebanormaalseteks, mina kui hetero pean lesbisi normaalseks. :D

Ja hea skiller, mis sa siis postitad kui midagi lisada ei ole?

Muudetud liikme Hidden Ninja'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Ja kui sul on joodikust vanemad, siis ei mõnitata? Aga kui on täiesti normaalset 2 meest? Nt kui 2 naist kasvataks last, kas te teeksite sellest ka suure teema? Ei teeks

 

No nende joodikust vanemate kohta niipalju, et need mõnitajad on tavaliselt ise ka suht joodikud. Seega nad ei näe selles probleemi. Ja kui 2 naist kasvatavad, siis jah- no problemo. Aga 2 meest on suur probleem ja trust me, see laps oleks mõnitajate huviorbiidis.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Miks on vaja üldse midagi muuta? Las olla see süsteem selline nagu ta on. Pole vaja mingeid inimkatseid läbi viia....


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas (muudetud)

No täpselt, nii ongi. Süsteem on miljoneid aastaid niimodi toiminud, tuhandeid aastaid kristluse järgi.

 

Selles suhtes, et meil on iive niigi madal. Legaliseeritakse ära, läheb veel moodi kah ja ongi kõik meie rahvaarvuga...

Muudetud liikme zxcv'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ei,ei,ei


5BAW7tz.gif

A winner is a dreamer who never gives up.

- Nelson Mandela

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Lause viimane osa käis eelkõige lapsendamise kohta, see ei ole lihtsalt normaalne minu arvates. Esimene asi on juba see, et seda last hakatakse suure tõenäosusega koolis narrima ning kui see lapsendatav peaks olema poiss, siis sellest võib samasugune tulla.

 

Ei viitsi lugeda, mis idiootsust siia veel kirjutatud on, praegu jääb mulle mulje et homod on tavalise harimatu eestlase arvates ainult mehed. Kui teil ükskord mõistus ka koju tuleb siis saaksite ehk aru, et pole selles omasooihaluses midagi üle mõistuse taunitavat. Narrimise koha pealt... lihtsalt ma ei suuda vaadata kui lolli iba sa ajad, see on lapsevanema kohustus teha oma lapsele selgeks et narrimine ei ole normaalne, kui sinusugused geeniused ei suuda oma lastest normaalseid tolereerivaid inimesi kasvatada, siis on see sinu viga, väga labane on minuarust ajada seda narrimist ja kiusamist selle kaela et "aga vaata millised faking peded seda teist last kasvatavad" nagu see narrimine ja kiusamine oleks siis mingi loomulik tegevus sellises olukorras. Ja kui te ka vaid teaksite kui pikk ja aega nõudev protsess on lapsendamine... Aga no mul pole rohkem midagi öelda kui et mõistus pole oma teha. Vabandan väga kõikide ees kelle tundeid ma riivasin, pange põlema ennast.


tumblr_lk6j4h7Gjk1qazkdco1_r1_500.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.