Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Otsin ülesse, igatahes, ajasin ühe Apriiliaga joonele. Ta sai kohe alguses ette, aga kui ma teise käigu panin siis ta jäi ikka nii taha.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Sitt aprilia oli siiis ;)


BMW <3

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Veavalt aprilla_roller.jpeg

 

Ei usu, et selline saast :). See oli enne remontri, kui need õli rõngad läbi olid. Loodan, et homme parandusest tagasi, lisan ka paar pilti.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas (muudetud)

Ajame joonele mingi kaherattalisega mis on alla 250cc ? Veavalt katkine. Täiesti korras oli.

 

Teine sõber on mul 16, tal mingi krosa millega saab linnas sõita, väga suur. Igatahes kui kiirendame 2 või 3 käigu pealt rebin ma ette.

 

Siia teemasse ei ole vaja inimesi, kes ei tea midagi, kes niisama trollib või lihtsalt on mingi puudega kes peab igale poole kirjutama ehk Pcounterid.

Muudetud liikme Aly'i poolt

5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mõeldes REAALSELT, siis mis valemiga teeb 49cc 125cc-sele ära?

 

// + veel see Pitbike on manuaal, roller aga 1 käiguline. Seega, pitil on ilmselgelt rohkem jõudu.

Muudetud liikme Loom'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Sorry for PC, aga viimaks leidus siin foorumis inimene kes teab mis räägib ;) TY Loom :=)


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Tõestas, et sa oled loll.

 

Häired sul ? Või sa näed midagi valesti ? Niisama kisendajad hoidke eemale, Aitäh !


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ma olen sellega ise otse võssa lasknud ,nalja kui palju:D

 

Welcome to the club. Olin nii ähmi täis oma uue masinaga mis vennaga kahepeale oli, et mõtlesin, et lasen kruusa peal veits kiiremini ja kurvi võtan ka nagu pro krossi sõita. Tulemus oli see, et kui kurvi läksin, otsustas masin otse minna ja lendasin üle lenksu kraavi, kuhugi puude ja mis muu vahele. :D Jäi mu viimaseks sõiduks, lonkasin mingi nädal või kaks. Ehmatas ikka päris pikaks ajaks ära. Väike õppetund mulle, pole mõttet oma oskusi üle hinnata. ;)


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas (muudetud)
Piirajad peal või maas?

Tundub hea pill olevat. Ja täitsa võimalik et 17kw. Mina näiteks usun.

 

Täiesti maas. Lasen 85 välja. Kruusateel sõidan 45-55.

 

Esmaspäev saan masina kätte vist parandusest. Tuli välja, et oli vale õhufilter ja see taksitas kolvi liikumist. Nii sain mina aru. Nüüd esmaspäevaks reguleerivad klapid ära. Täna ega homme ei olevat mehaanikut tööl. Et siis kui kui saan masina, siis pildid siia.

 

Vabsjee.

 

Tule MSNi ka vahepeal.

 

Olen msnis ;)

Muudetud liikme Aly'i poolt

5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kui niimoodi võtta, siis küll, kuid kõik on suhteline.

 

Näiteks 125cc tsikliga sa ei lase 500m tagarattal, kuid korraliku apriliaga lased.

Mõeldes REAALSELT, siis mis valemiga teeb 49cc 125cc-sele ära?

 

// + veel see Pitbike on manuaal, roller aga 1 käiguline. Seega, pitil on ilmselgelt rohkem jõudu.


Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Täiesti maas. Lasen 85 välja. Kruusateel sõidan 45-55.

 

Esmaspäev saan masina kätte vist parandusest. Tuli välja, et oli vale õhufilter ja see taksitas kolvi liikumist. Nii sain mina aru. Nüüd esmaspäevaks reguleerivad klapid ära. Täna ega homme ei olevat mehaanikut tööl. Et siis kui kui saan masina, siis pildid siia.

 

 

 

Olen msnis ;)

Sõbral jamas õlifilter vms ning ajas hullult tossu välja, kerge parandus aitas


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Sõbral jamas õlifilter vms ning ajas hullult tossu välja, kerge parandus aitas

 

Nendel kahel on vist suur vahe :D:D Õhufilter, teine on õlifilter. Õhufilter peaks see olema, kui lased kruusa peal kiiresti, siis tõmbab tolmu ülesse. Õhufilter takistab seda tolmu mootorisse minemast vist.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Nendel kahel on vist suur vahe :D:D Õhufilter, teine on õlifilter. Õhufilter peaks see olema, kui lased kruusa peal kiiresti, siis tõmbab tolmu ülesse. Õhufilter takistab seda tolmu mootorisse minemast vist.

Jah ma tean, lihtsalt mainisin kuna esimeses postituses oli kirjas, et mootor lasi tossu välja hullult.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Mainida võib alati :)


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Homme tulevad pildid, kuna siis saan uue õhufiltri kätte :)


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kui niimoodi võtta, siis küll, kuid kõik on suhteline.

 

Näiteks 125cc tsikliga sa ei lase 500m tagarattal, kuid korraliku apriliaga lased.

 

Korraliku Apriliaga, kui tal on need sportjupid peal, vastasel juhul peab aitama kaas ka. Äkilisem võib ju roller olla, aga pähe saab ikka.:)


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas (muudetud)

Tegin siis väikse testi, kusagil 100m või 80m pealt kiirendab 85 välja :) Võibolla isegi väiksem maa.

 

Chainsaw lisab varsti pildid, käisime metsas sõitmas, tegime ASD-a. ka juurde :)

Muudetud liikme Aly'i poolt

5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Suck that, saite oma pildid ja video. Baigil tundun kuidagi paks, kuna istun väga väga küürus seljaga seal peal, ei viitsinud sirutada :D:D:D


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Mul on jala juures üks suur seib lahti, pluss see tee oli väga väga auklik. Liiv ka.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.