Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Heips vahvlid.

 

Tegin ka siis teema enda Pitbikest siia. Auto ta päris pole, kuid paar videot saate te youtuubist.

Hiljem panen pildid ka oma nimega. Masin ise on sakslane

Mootor: BSE 125cc

Mudel: BSE 125cc 09

Aasta: 2009

Käigud: 4, manuaal

Kiirus: 85 laseb neljandaga välja.

Sadule kõrgus maast: 76cm.

 

Praegu on masin paranduses kuna mootor sai liiga palju õli peale, tossas hullult. Igatahes, tuleb tagasi järgmine nädal või varem.1.jpg

 

Pilt on ilustreeriv.

 

Parimat ! :D


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kas sinu tehtud videod ?


daddy.png

 

12770.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Kahjuks ei ole. Endal on üleni mustaks värvitud see. Panen pildi nii pea kui parandusest tagasi tuleb oma nimega. Ei pea arvama jälle, et see pole minu oma :). Lihtsalt natuke kannatust. Oleneb, kui saan ka kellegi filmima siis ka väike video.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Pole vaja trollida eks ? Üks asi on motoriseeritud.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

125cc suzuki ? Endal piisab 125cc, sellega tõmbab end kinni mõnusalt mullas.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Sorri dude, no offence, su jutt on ikka väga soe :D

 

"Praegu on masin paranduses kuna mootor sai liiga palju õli peale, tossas hullult." - Tänapäeval tähendab see seda, et õlirõngas on läbi

Teiseks, too mulle ametlik leht või midagi kus on tõestust et sellisel käkil on 17kw

Kolmandaks, sa ajad nii lolli ila et ma ei usu et sul see olemaski on, kuna see lause: "Praegu on masin paranduses kuna mootor sai liiga palju õli peale, tossas hullult.", on geniaalne :D, kui see sinu masin on siis sa ikka ei jaga esssugi sellest materialist :D

 

 

Neljandaks, to +/-: "Eelmine suvi oli muidu 100cc dirt, see läks ka päris normaalselt edasi." - Never heard about 100cc dirt...

Heips vahvlid.

 

Tegin ka siis teema enda Pitbikest siia. Auto ta päris pole, kuid paar videot saate te youtuubist.

Hiljem panen pildid ka oma nimega. Masin ise on sakslane

Mootor: BSE 125cc

Mudel: BSE 125cc 09

Aasta: 2009

Käigud: 4, manuaal

Kiirus: 85 laseb neljandaga välja.

Sadule kõrgus maast: 76cm.

 

Praegu on masin paranduses kuna mootor sai liiga palju õli peale, tossas hullult. Igatahes, tuleb tagasi järgmine nädal või varem.[ATTACH=CONFIG]805[/ATTACH]

 

Pilt on ilustreeriv.

 

Parimat ! :D


Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Normaalne pill,ise ka korduvalt sellisega ringi lasknud:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Normaalne pill,ise ka korduvalt sellisega ringi lasknud:D

 

On küll. Mäletan kui sõber võssa pani sellisega hullult. 2 käik gaas põhjas. :D


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma olen sellega ise otse võssa lasknud ,nalja kui palju:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

bucci_gallery-01.jpg

 

Siitmaalt hakkavad pihta korralikud masinad

Keegi pixelit norib, siis mingipäev ikka saab :)


Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas (muudetud)
Sorri dude, no offence, su jutt on ikka väga soe :D

 

"Praegu on masin paranduses kuna mootor sai liiga palju õli peale, tossas hullult." - Tänapäeval tähendab see seda, et õlirõngas on läbi

Teiseks, too mulle ametlik leht või midagi kus on tõestust et sellisel käkil on 17kw

Kolmandaks, sa ajad nii lolli ila et ma ei usu et sul see olemaski on, kuna see lause: "Praegu on masin paranduses kuna mootor sai liiga palju õli peale, tossas hullult.", on geniaalne :D, kui see sinu masin on siis sa ikka ei jaga esssugi sellest materialist :D

 

 

Neljandaks, to +/-: "Eelmine suvi oli muidu 100cc dirt, see läks ka päris normaalselt edasi." - Never heard about 100cc dirt...

 

Palju vahele lükkame , et minu masin, mul suht kõrini jutust , et see pole sinu masin vms.

Muudetud liikme Aly'i poolt

5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Sorri dude, no offence, su jutt on ikka väga soe :D

 

"Praegu on masin paranduses kuna mootor sai liiga palju õli peale, tossas hullult." - Tänapäeval tähendab see seda, et õlirõngas on läbi

Teiseks, too mulle ametlik leht või midagi kus on tõestust et sellisel käkil on 17kw

Kolmandaks, sa ajad nii lolli ila et ma ei usu et sul see olemaski on, kuna see lause: "Praegu on masin paranduses kuna mootor sai liiga palju õli peale, tossas hullult.", on geniaalne :D, kui see sinu masin on siis sa ikka ei jaga esssugi sellest materialist :D

 

 

Neljandaks, to +/-: "Eelmine suvi oli muidu 100cc dirt, see läks ka päris normaalselt edasi." - Never heard about 100cc dirt...

 

Õli bena segu teeb ja õli liiga palju läheb, siis tõesti kipub kõvasti tossama, aga võrril küll see midagi halba ei teinud.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mul oli samasugune PITBIKE ATM 125cc.. Sellel oli 10-11kw .. mingi BSE eriti mingi tundmatu ja vaevalt sellel rohkem on KW.


BMW <3

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas (muudetud)

Eks ma võin ju üle kontrollida.

Muudetud liikme Aly'i poolt

5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ma lihtsalt ütlesin seda sellepärast, et sa isegi ei teadnud miks su masin tossas, või siis "niinimetatud" palju õli peale sai + see, et sa väidad et sellel masinal on 17kw :D, tavalisel hiinakal 200/250cc on 17-19kw :D

Palju vahele lükkame , et minu masin, mul suht kõrini jutust , et see pole sinu masin vms.

Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Tahad joonele ajada mingi rolleri ? :D See masin rollerist suurem. :D. 17kW oli paberitel, kirjutasin maha.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tee pilti, kus on kirjas 17KW . ja su masin saaab õigelt rollerilt mõnuga pähe ;) ISegi kiirenduses.


BMW <3

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.