Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP

Sarnaneb jh suht rsi'le:D Kuid isklikult mängisin sõbra juures ja ütlen ausalt, et rsi saan kh normaalsemalt pelada kui seda sitta.


2zrhjrm.gif

tumblr_mndbr0ZqPG1sqoxfvo1_250.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ise olen lvl 18 ja act II ja peaks ütlema, et suht lahe on...

 

Ma arvan, et te kritiseerite sellepärast, et teil pole 60€ vaba raha (kuna see on suht suur summa vanas rahas ca 1000EEK).

 

Ja kui teile diablo 3 ei meeldiks, siis te ei oleks seda mängu ju uurinud.. trailerid jne olid väljas juba ammu ja trailerist peaks piisama, kas see mäng sulle meeldib või ei.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
bf3 on sitt diabloga v6rreldes idioot

 

Sa ise pole bf3 mänginudki vast....


2zrhjrm.gif

tumblr_mndbr0ZqPG1sqoxfvo1_250.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Sa ise pole bf3 mänginudki vast....

 

x2!!


b_560_95_1.png

Public TS3. Tule ja liitu!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tulen vana hea tarkusega kohale, et maitse üle ei vaielda. Mina näiteks pelgan seda BF3 selle pärast, et see on Originis ja ma olen Anti-EA. Diablo vastu mul aga pole midagi ning ma ei oska ka hinnata, sest ma pole trailereid ega midagi näinud. Küll aga ma ütlen kohe ära, et Diablo on üks master piece ning ropult meeldis Diablo II mulle.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ise olen lvl 18 ja act II ja peaks ütlema, et suht lahe on...

 

Ma arvan, et te kritiseerite sellepärast, et teil pole 60€ vaba raha (kuna see on suht suur summa vanas rahas ca 1000EEK).

 

Ja kui teile diablo 3 ei meeldiks, siis te ei oleks seda mängu ju uurinud.. trailerid jne olid väljas juba ammu ja trailerist peaks piisama, kas see mäng sulle meeldib või ei.

 

Enne kui nad mänginud pole räägivad nad sellest halba. Trailerid minu jaoks otsustavad ei olnud vaid eelnevad osad sellest. Arvatavasti need kes räägivad, et sitt mäng ja mida iganes videode põhjal pole ilmselgelt mänginud eelnevaid osasid.

Paljude jaoks arvatavasti saabki see hind otsustavaks, aga no minu arust on see mäng seda hinda väärt.

@Marrk Ikkagi tahaks teada, mis classiga mängid ning äkki PMid oma battleneti emaili või battletagi.

 

Igatahes ma tahaks teada kuidas see sarnaneb rsile? Täiesti erinev süsteem on Diablol ning mängu eesmärk on ka erinev. Äkki keegi seletaks mulle lahti, kust otsast see sarnaneb siis rsiga?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Enne kui nad mänginud pole räägivad nad sellest halba. Trailerid minu jaoks otsustavad ei olnud vaid eelnevad osad sellest. Arvatavasti need kes räägivad, et sitt mäng ja mida iganes videode põhjal pole ilmselgelt mänginud eelnevaid osasid.

Paljude jaoks arvatavasti saabki see hind otsustavaks, aga no minu arust on see mäng seda hinda väärt.

@Marrk Ikkagi tahaks teada, mis classiga mängid ning äkki PMid oma battleneti emaili või battletagi.

 

Igatahes ma tahaks teada kuidas see sarnaneb rsile? Täiesti erinev süsteem on Diablol ning mängu eesmärk on ka erinev. Äkki keegi seletaks mulle lahti, kust otsast see sarnaneb siis rsiga?

 

Ma olen mänginud ja ei meeldinud...


2zrhjrm.gif

tumblr_mndbr0ZqPG1sqoxfvo1_250.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Enne kui nad mänginud pole räägivad nad sellest halba. Trailerid minu jaoks otsustavad ei olnud vaid eelnevad osad sellest. Arvatavasti need kes räägivad, et sitt mäng ja mida iganes videode põhjal pole ilmselgelt mänginud eelnevaid osasid.

Paljude jaoks arvatavasti saabki see hind otsustavaks, aga no minu arust on see mäng seda hinda väärt.

@Marrk Ikkagi tahaks teada, mis classiga mängid ning äkki PMid oma battleneti emaili või battletagi.

 

Igatahes ma tahaks teada kuidas see sarnaneb rsile? Täiesti erinev süsteem on Diablol ning mängu eesmärk on ka erinev. Äkki keegi seletaks mulle lahti, kust otsast see sarnaneb siis rsiga?

Barbarian

battletag: marrks****

Muudetud liikme Marrk'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Keegi guest passi saaks anda :)?


ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tegime koos frosty50-ga mängu läbi, nüüd saab nightmare mängida jne :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Teie kotisügelused kes te ütlete ,et mäng sarnaneb RS-iga KUNA Te olite alles siis kui diablo II välja tuli kotisügelus isa kottides siis ma räägin teile,diablo Saagat hakati kõvasti varem tegema KUI ilmus välja Runescape classic ja RSi graafikat ei anna elusees võrrelda diablo 3me omaga.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma ei ole veel saanud aega uurida täpsemalt ja ei ole hetkel raha ,et osta(suvel ostan).

 

Kuid mis moodi see süsteem käib kui tahan osta?

Ostan CD-KEY,Tõmban mängu,aktiveerin cd-key ja lasen pela?

 

-Ostad cd-key.

-Teed Battle.net-i kasutaja.

-Aktiveerid Diablo 3 cd-key.

-Tõmbad mängu.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.