Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Kasutaja Dr Dre

Soovitatud postitused

Ostsin 110$ paypalis. Kandsin raha ära ja siis kadus.

 

Pildid siin:

http://bildr.no/view/1180016

www.seb.ee screen capture 2012-5-13-16-1-58.jpg

 

Tegu oli 3rd person scamiga. Kasutajalt Rinx osteti mille ja mina ostsin paypal dollareid.

 

Keegi võiks Dr Dre IP ka välja otsida, kui saab. Oleks politseis midagi rohkemat anda.

 

 

Tegemist siis MATVEI MAZANOV-ga.

Muudetud liikme Sander'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu

Kindlasti anna asi politseisse, kui lähiajal endast märku ei anna.

IP on tal muidu: 173.198.208.123 (registreerimisel) ja müügiteemas on: 67.208.113.125

Annab talle aega mingi 24h, ehk annab endast märku siin...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

Nojah, IP-dest kah tolku pole eriti. USA IP-dega tegu, kasutusel oli siis ka IP changer või mis iganes.

 

//

Uut infot sain veits, aga see info on kaheldav. Mulle väideti nüüd nii, et Dr Dre kasutajat kasutas siiski Rinx(Ringo Rannas), kes on Dr Dre ühika toanaaber.

Pildid siin:

http://bildr.no/view/1180630

http://bildr.no/view/1180633

 

Homme üritab siis selgust saada antud teemal.

Muudetud liikme elarh'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Minu toanaaber? Võtke siis kallikesed teadmiseks, et elan Türil ja omas kodus. Kool on mul juba veebruarist lõppenud ning esmaspäevast alustasin töölkäimist. Kus kohas ma tal siis toanaaber olen? Asi muutub üsna isiklikuks :) Oleks väga tänulik kui keegi mulle Dr Dre õige nime välja otsiks. Ja kui me oleme ühikakaaslased vms, siis meie IPd ju kattuks? Samuti Elar, ma võtsin sulle ühe IP see oli läbi MSNi saadud, vaevalt ta proxyga sees oli tol hetkel. Kuna ise hetkel asun Tallinnas ja kodustele logidele juurdepääs puudub, siis ole nii hea ja postita see IP siia, mis ma sulle andsin.

 

 

//Edit

 

Et asi selgusetuks ei jääks.

 

Minu elukoht on Türil. Koolis käisin Paide kutsekas, kus ma ühikas mitte kordagi ei elanud (kodu oli ju lähedal)

 

Hetkel asun tallinnas, käin tööl. Ja kui Dr Dre on minu toakaaslane, siis Elar küsi talt, et ta annaks sulle enda numbri ja küsi läbi tema telefoni "MIND." Ja kui ta tõesti toru kellelegi ulatab, siis ma andsin sulle juba MSNis oma telefoni numbri, helista mulle ja vaata, kas on tegu sama isikuga :)

 

Mind peteti MSNi alt nimega "rovelt7@hotmail.com"

Muudetud liikme Rinx'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

Pole peale seda kontakti saanud, ise otsin ka tema nime praegu. Ega ma väga ei uskunudki ta juttu, ma arvan, et ta üritas lihtsalt mulle sitta ajada, sest hakkas kriminaalasja kartma. IP, mis andsid, oli 88.196.8.169, aga see on stock Elioni IP, endal sama IP.

 

Kasutaja devil rait tegi temaga 1. mail tehingu. Küsisin talt, äkki teab nime, aga tal oli sellel päeval 5 tehingut ja kindlalt ei teadnud. Ma olen 3 nime sealt juba välistanud, alles on jäänud Inge Vits ja Marianna Aun. Siiski kahtlen, et nendest 1 tema nimi on, aga võib-olla siis kas ema, sõbranna või kes iganes.

 

//Politseisse minek homme. Kui kellelgi veel infot Dr Dre kohta, siis palun andke teada.

Muudetud liikme elarh'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Teadmiseks, läbi msni saab IP võtta vaid juhul kui panna mingi fail saatma ja hea õnne korral ning kui pordid avatud saab ta teise masinaga otseühenduse. Selleljuhul on võimalik miskit saada, muidu näed vaid msni serveri ip-d või mõne gateway :smile:


b_560_95_1.png

Public TS3. Tule ja liitu!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.