Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Töötlen pilte / teen logosi+disaine / monteerin videosi

Soovitatud postitused

Te haterid ajate nii närvi mind oma jutuga. Mida te kurat seletate, kui teil endal pole MITTE midagi ette näidata/ei oska PSi kasutadagi. Ta ütles, et kui tellijale ei sobi, ei pea maksma ju. Mis kuradi aja raiskamine see on tellijale?? Ainult rääkimise vaev.

Ma tõmbaks teile kõigile siin warnid ära mode asemel.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Te haterid ajate nii närvi mind oma jutuga. Mida te kurat seletate, kui teil endal pole MITTE midagi ette näidata/ei oska PSi kasutadagi. Ta ütles, et kui tellijale ei sobi, ei pea maksma ju. Mis kuradi aja raiskamine see on tellijale?? Ainult rääkimise vaev.

Ma tõmbaks teile kõigile siin warnid ära mode asemel.

mis sul viga on, mida sa närvad? mis seal vahet on kas meil on midagi ette näidata või ei ole, fakt on see et temal pole ühtegi tehtud tööd ette näidata.

minugipoolest lükake mulle warni ja mida iganes, siin on aegade algusest peale mingid retardid koos olnud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline jkymmel
Te haterid ajate nii närvi mind oma jutuga. Mida te kurat seletate, kui teil endal pole MITTE midagi ette näidata/ei oska PSi kasutadagi. Ta ütles, et kui tellijale ei sobi, ei pea maksma ju. Mis kuradi aja raiskamine see on tellijale?? Ainult rääkimise vaev.

Ma tõmbaks teile kõigile siin warnid ära mode asemel.

Jamh, tõesti, ma ei tunne jah kogu PhotoShopi, palju asju seal mis ei tea mida teevadki.

 

On Topic: See ongi miks sina oled kunstnik ja klient ei ole. Sul ei tulegi nii midagi välja, kui sa ise kliendile ei paku lahendusi. Ta ei oska arvatagi, kui palju lahedam teist moodi oleks. Just a tip from my experience.

 

Ja nüüd jälle väike Off Topic: Miks dr timofeie tumm on? Minu arvates ei rikkunud ta ühtegi reeglit ja ta põhjendas oma juttu väga hästi. Tahaks lihtsalt selgitust.

 

Ja siis jälle On Topic: Keegi ei julge sult midagi tellida kui sul näiteid pole tuua, see ongi miks mina isiklikult tahan enda kodukat võimalikult kiiresti üles saada, et inimesed ikka mind usaldaksid.

 

Mis jibbmedia disaineritel viga?

 

Ja päriselt, õpetused tulevad ainult kasuks, mina ise kasutan neid ka kui midagi selgusetuks jääb. Ega ma mõistan sind, kui sulle lihsalt öeldakse, et sa "noobik" vms, see ajab suht närvi. Aga neid põhjendamata kommentaare ignoreeri.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Soovitan, legit. :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

piks sa pilti suuremaks venitasid :S ?

üldiselt see töö tundub suht cutcopypaste olevat aga eelmine (see lillakates toonides) oli päris kõva tegelikult isegi. mõnusad värvid ja hea lightning, ainult et ka sellel on kvaliteet kuidagi jube jama :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
piks sa pilti suuremaks venitasid :S ?

üldiselt see töö tundub suht cutcopypaste olevat aga eelmine (see lillakates toonides) oli päris kõva tegelikult isegi. mõnusad värvid ja hea lightning, ainult et ka sellel on kvaliteet kuidagi jube jama :D

Suuremaks?:D Ma pole midagi venitanud, aga taust on muidugi copy pasted. Sellised pildid ongi tegelikult tausta ja esiplaani sobitamine omavahel värvidega või muuga, kvaliteel pole oluline. Ja lillal pole küll kvaliteedil midagi viga ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.