Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Vahvel.net T-särgid & Pusad.

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Ma võtaks kusagil 3 pastakat ja 2-4 käepaela :) Särke sai ka kusagil teha, pärnus oli minuarust nii, et Valge särk maksis vist 1 või 2 euri ja trükk mingi 0.50 kuni 1eur. Ei tule õieti meelde praegu.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Vahvli koolitarbed. Äri oleks kulukas ma arvan Augustis ja selle lõous kui ka Septembris :)


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mis hinnaga muidu need t-särgid tuleksid või pusad???


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Uus suvehitt Vahvli t-särk?

Muudetud liikme Soul'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Pole ausaltöeldes õrna aimu ka :)

 

 

 

Sa tahad väita, et sinu 5 seeria BMW teema on parem?

 

Mis see siia puutub? Sa reaalselt m6tled et keegi hakkab VAHVEL.NET pastakaid, s2rke jne tellima?:D:D S2rgiga oleks suht mark k2ia kuskil linnas vms..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
S2rgiga oleks suht mark k2ia kuskil linnas vms..

Särgita ei ole? :lol:

 

Pastakad ja käepaelad jms hea mõte :)


Mama,just killed a man, put a gun against his head, pulled my trigger, now he's dead,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Iseenesest võib isegi käepaela äri proovida, tellib nii vähe kui võimalik, aga pastakad oleks küll väga mõeldav.

 

Saa aru, et kõik firmad müüvad selliseid meeneid suure koguse kaupa ainult. Ei usu, et keegi hakkaks tegema x vennale eripakkumist ning müüb väiksemat kogust. Kõik sellised teenused on mõeldud ikka firmadele ja üritustele, et reklaamida.

 

Kuna mõne inimese fantaasia lendab selle teema kohapeal siis äkki avaks juba Vahvli poe? Avaks paaris kohas poed ning müüme seal igasuguseid asju vahvli logoga. Hakkame siis kohe raha koguma selle jaoks?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

T-särk suveks, kus ühelpool on "Vahvel.net - Mõnusalt krõbe foorum" ja eespoole "Ja mina olen ikka krõbe küll ^^". Või midagi taolist, oleks päris awsum.

 

Koguse kohta siis niipalju, et võiks kellegi leida kes siin foorumis ringi käib, ehk saab tutvustega siin kuidagi midagi tehtud.


41265.gif

WizKhalifa3.png

amsn.pngWiz@Vip.ee

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mina näiteks ei julgeks vahvlisse enam tullagi, kui ma kellegi BMW-D enda nimeall reklaamiksin.

 

Käepaelad oleks isegi täiesti mõeldav kaup, muude asjade kohapeal ei oska kommenteerida.

Mis see siia puutub? Sa reaalselt m6tled et keegi hakkab VAHVEL.NET pastakaid, s2rke jne tellima?:D:D S2rgiga oleks suht mark k2ia kuskil linnas vms..

Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Vaatasin, et Viru Keskuses oli mingi nurk vaba hetkel...pange käru püsti ja tuld:D

Vahvel pole selline suur foorum kus midagi sellist on kasulik/võimalik teha...kui keegi tahab vahvel.net logoga T-särki siis läheb t-särgi poodi ja laseb teha

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Tegelt särgid reklaamiksid päris korralikult ma arvan, aga siiski ei usu, et sellest asja saab. Ise ei kannaks. Ainuke mida ostaks, oleks pastakas, et foorumit toetada, aga kuna meil siin nii vähe rahvast, siis see ei tasu ära.

Muudetud liikme Taavi'i poolt

b4asxt.jpg

Võrkpall

(Y)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mina näiteks ei julgeks vahvlisse enam tullagi, kui ma kellegi BMW-D enda nimeall reklaamiksin.

 

Käepaelad oleks isegi täiesti mõeldav kaup, muude asjade kohapeal ei oska kommenteerida.

 

kade jah et endal sellist pole? Taun oled, teen ma nimega pildi sulle!!

 

K2epaelad oleks vast k6ige m6ttetum kaup yldse IMHO.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
T-särk suveks, kus ühelpool on "Vahvel.net - Mõnusalt krõbe foorum" ja eespoole "Ja mina olen ikka krõbe küll ^^". Või midagi taolist, oleks päris awsum.

 

Koguse kohta siis niipalju, et võiks kellegi leida kes siin foorumis ringi käib, ehk saab tutvustega siin kuidagi midagi tehtud.

 

Laus lollus

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Tegelt särgid reklaamiksid päris korralikult ma arvan, aga siiski ei usu, et sellest asja saab. Ise ei kannaks. Ainuke mida ostaks, oleks pastakas, et foorumit toetada, aga kuna meil siin nii vähe rahvast, siis see ei tasu ära.

 

Nõus aga eks laseme Henry'l otsustada.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Midagi võiks ju nagu üritada. Kuid mingisuguseid riideid ma küll ei kavatseks osta, kus on lihtsalt peal mingi vahvel.net.

Kui oleks mingi ülituus disain, siis tegelikult isegi mõtleks selle üle. Pastakaid, tasse ja muud sellist staffi ostaks kindlasti. Pluss saaks foorum mingeid auhinnalisi üritusi teha( logovõistlused jne...)

Sellessuhtes, et kaotada pole ju eriti midagi ja elu lööks kihama küll selline üritus..


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Midagi võiks ju nagu üritada. Kuid mingisuguseid riideid ma küll ei kavatseks osta, kus on lihtsalt peal mingi vahvel.net.

Kui oleks mingi ülituus disain, siis tegelikult isegi mõtleks selle üle. Pastakaid, tasse ja muud sellist staffi ostaks kindlasti. Pluss saaks foorum mingeid auhinnalisi üritusi teha( logovõistlused jne...)

Sellessuhtes, et kaotada pole ju eriti midagi ja elu lööks kihama küll selline üritus..

 

 

Väga õige :)

 

Muidugi meil on siin igalpool sõnavabadus, mille jaoks nii äksi täis minna kohe?

Kas riivasin su hella südamekest?

 

Sa võid ka koomale tõmmata natukene.


bmw-sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.