Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Vahvel.net T-särgid & Pusad.

Soovitatud postitused

VIP

Hih, ma arvan, et see oleks tore ettevõtmine.

 

* Ise telliks pusa/särgi siis, kui seal poleks otse välja toodud "Vahvel.NET" vaid mingit moodi disainiga kujutatud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Muudaks äkki seda kirja , päris mõtetu on ju kui mingi rohelisel särgil on lizzalt et vahvel.net Mõnustalt krõbe foorum , parem tehke midagi juurde mingeid trollfaced ja bitchplease märgid ja mida iganes midagi naljakat juurde ja tip top , aga muidu hea mõte :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

See on tõesti hea idee,ise olen küll poolt.


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Käepaelte business võibolla isegi töötaks, kui mingi valikuvõimalus oleks


Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Väga hea, et käepalenad väöka tõid. Võiks olla ka need kummist käepaelad. Neid võtaks ka mõnuga kui odavad.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

On üks lehekülg, kus saab osta neid pastakaid hulgi oma logoga. umbes 1000 pastakat saad 200 euroga + trükk on 80 euri. Mida rohkem ostad seda soodsam on tüki hind. Iseenesest kui panna alla 300 eurot sellele ärile ja müüks näiteks mingi 1€ tükk siis oleks päris hea, aga selle jaoks peaks ostajaid ka olema. Pole väga mõtet kui keegi lükkab 300 eurot alla ja siis paar inimest ostab paar pastakat ja ongi kõik.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
On üks lehekülg, kus saab osta neid pastakaid hulgi oma logoga. umbes 1000 pastakat saad 200 euroga + trükk on 80 euri. Mida rohkem ostad seda soodsam on tüki hind. Iseenesest kui panna alla 300 eurot sellele ärile ja müüks näiteks mingi 1€ tükk siis oleks päris hea, aga selle jaoks peaks ostajaid ka olema. Pole väga mõtet kui keegi lükkab 300 eurot alla ja siis paar inimest ostab paar pastakat ja ongi kõik.

 

Vaevalt, et keegi hakkab sulle nüüd 300€ vahele panema sinna ärisse. Kõigepealt tuleks osta neid väikeses koguses, et veenduda ostjate hulgas, neid "ostjaid" on siin palju, aga kui tegelikult ostuks läheb siis jääb see hulk tohutult väiksemaks.


bmw-sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Särke küll ise kandma ei hakkaks. Pastakaid ja käepaelu võtaks :D


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
ütleme nii, et miks osta 1€ mingi pastakas, kui ma lähen poodi ja ostan endale mingi 0.20€ ?

Väga imelik

 

See 1€ oli umbmäärane summa.

Kui sulle meeldivad 0.20€ pastakad siis palun väga, aga ju on siis ka neid, kes seda pastakat endale tahaks + kui see tooks veel vahvlile kasumit siis ma ei leia miks peaks selle teema maha vaikima.

 

Ega ma ei usu, et Henry üksinda selle asja ette võtab.

 

Ausaltöeldes ma kahtlen, kas Henry üldse sellega jamama viitsib hakata :wink:


bmw-sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Käepaelad võib ka välja jätta, sest neid saab ka arvatavasti ainult hulgi osta ning kes sul ostab neid 10 tükki korraga?

Kui see idee ellu viia siis juba pastakad, sest neid ostetakse pidevalt ja uuesti.

 

Jep, harilikud oleks ka päris mõeldav idee.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Käepaelad võib ka välja jätta, sest neid saab ka arvatavasti ainult hulgi osta ning kes sul ostab neid 10 tükki korraga?

Kui see idee ellu viia siis juba pastakad, sest neid ostetakse pidevalt ja uuesti.

 

väga õige ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Käepaelad võib ka välja jätta, sest neid saab ka arvatavasti ainult hulgi osta ning kes sul ostab neid 10 tükki korraga?

Kui see idee ellu viia siis juba pastakad, sest neid ostetakse pidevalt ja uuesti.

 

Iseenesest võib isegi käepaela äri proovida, tellib nii vähe kui võimalik, aga pastakad oleks küll väga mõeldav.


bmw-sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.