Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0

Küsimus rollerilubade kohta???

Küsimus

Soovitatud postitused

  • 0

Mul sai eelmine aasta autokoolis käidud ja rollu load ära tehtud ,õeldi esimesel päeva et kes pole veel 14 isegi kui paar päeva aega veel et need ei saa siis regada ennem kui 14 sest kui nad saadavad edasi andmed siis seal tulevad need kes ple veel 14 nende taotlused tlevad punaselt tagasi sest ple veeel 14 vms. Tegin Võrus ja kokku läks mingi 225€ , sh Autokool , Arki eksamid ja tervisetõend


info.php?ip=80.79.120.141:27015&pic=bg5.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP
Mis seal mopeedilubade eksamil teha on vaja siis? Peab liikluses ka sõitma? Kui keegi teab, võiks ühe lingi anda, kus sai kuskil ARK lehel teha A1 kat. lubade teste. Ei leia enam üles.

 

Jah. Teooria(Õppeklassis õpid), platsil harjutus(Takistused, slaalom jne) ja siis linnas sõit.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP
Pmts. on siis nii, et autokoolis peab tegema eksami ja siis ARK'is ka v

 

Jah.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Keda see bmx kotib? Bmx laste asi, wannabe-de jaoks. Normaalsed inimesed 16+ ei tegele selliste asjadega. Pigem teha juba rollu load 2ra selle raha eest.

 

ou jess! ostan rolleri ja panen sinna mitutuhat euri alla, et 50-ga tänaval pinistada ja teistele pinda käia. vot siis olen tehtud mees.

 

 

parem ootan paar aastat ja ostan auto endale.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP
Tähendab.. Ma küll ei tea mis nüüd on aga kui mina load tegin (2009) siis oli ainult ARK eksam ja platsisõit.

 

Hmm, ei oska öelda siis mis sul oli, aga Aides on küll nii nagu ma ütlesin.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.