Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0

Küsimus rollerilubade kohta???

Küsimus

Soovitatud postitused

  • 0
SUPERVIP

soomes on nii et 2 kuud enne seda kui täidad 15 saad hakkata lube tegema :D rolleri luba siin maksavad u.500€

 

ise olen need juba ära teinud :D


no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP

eestis mingi teine asi ?

 

soomes on niiet politseile paperid (50€), ootad paar nädalat saad vastused, siis lähed sinna autokooli seal teed 15 teoria tundi (200€) + 5 õppesõidu tundi (200€) õppesõit tehakse et sul kiivri sees on mikrofon ja asjad ja siis see õppetaja sõidab autoga järgi sul vaatab kuidas sa sõidad jne juhentab sind. seda tehakse umbes 3 kuud. aga 2 kuud enne kui saad 15 võid hakkata neid tegema.

 

kukkusin 1 korra läbi ja oli valus kyl rahakottil uuesti samad summat maksta. but it was worth it :D

teoria tunnid kui on läbi teed selle lõppu eksami ära kus sul on 30 piltiga kysimust ja 30 kirjalist, mõlemast tohib minna 3 valesti :D endal läks piltilt 4 ja kysimustest 2

 

ytlen ette ära et pilte vaata HOOLEGA, seal on suured nippid sees :D


no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

Ei oska rollerilubade kohta öelda, kuid autolubadel on küll näiteks, et 17,5aastaselt saad juba tegema hakata. Ma arvan, et rollerilubadel on ka siis nii, et 13,5aastaselt saab tegema hakata ja siis sünnipäeval saad load kätte.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Ei oska rollerilubade kohta öelda, kuid autolubadel on küll näiteks, et 17,5aastaselt saad juba tegema hakata. Ma arvan, et rollerilubadel on ka siis nii, et 13,5aastaselt saab tegema hakata ja siis sünnipäeval saad load kätte.

 

Kui juba nii kalliks lähevad siis ma ostan endale parem BMX vms.. mingi proffi oma, pole lube ega sittagi vaja.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

330€ Aide autokoolis. Pole ju raske netist vaadata.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP

Sa ei saa normi bmxi 100euri eest. 400 min.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP
Sa ei saa normi bmxi 100euri eest. 400 min.

 

Ütle mulle ka kus rolleriload 100€ maksavad, et 100€-ga võrdled?


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Khmm, kui juba 330€ lubade peale, siis cmoon, selle eest saan bmx osta.. 400 on min tutikatel, costom bmx saan 300ga..

 

ja 200ga saab juba ülikorraliku

 

Keda see bmx kotib? Bmx laste asi, wannabe-de jaoks. Normaalsed inimesed 16+ ei tegele selliste asjadega. Pigem teha juba rollu load 2ra selle raha eest.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP
Ei soovita üldse rollerit, pigem osta mingi mõnus krossar omale, 300€ saab mõnusa juba.

 

300€ tõesti lame sitt siis?

 

enda oma maksis 5500€


no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP
300€ tõesti lame sitt siis?

 

enda oma maksis 5500€

 

Mis sul nii palju siis maksis? Isegi uued Aprillia Sr50R-id ei maksa nii palju..


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP
Mis sul nii palju siis maksis? Isegi uued Aprillia Sr50R-id ei maksa nii palju..

 

hetkel ta ytles et ta ei soovita rollerit vaid osta kross, ja ytles et korraliku krossi saab 300€ ette, siis ma vastasin et ei saa :D

 

300€ ette saad mingi katkise projectina oleva Suzuki PV :D


no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
hetkel ta ytles et ta ei soovita rollerit vaid osta kross, ja ytles et korraliku krossi saab 300€ ette, siis ma vastasin et ei saa :D

 

300€ ette saad mingi katkise projectina oleva Suzuki PV :D

Mis marki sul see 86 tuhandene krossikas on?


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Mis sul nii palju siis maksis? Isegi uued Aprillia Sr50R-id ei maksa nii palju..

 

Rääkimata full malossi tuuninguga yamaha aeroxid..

 

Malossi silkud juba maksavad paremad üle 200€ kõvasti. Summutid samamoodi, kallis värk.

Muudetud liikme Malossi'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP
Mis marki sul see 86 tuhandene krossikas on?

 

Derbi. nyyd kui 16 hakkan vaikselt seda maha myyma ja ostan mingi A1 loaga sõidetava :D 60kmh ei ole just eriti lahe minna aga kiiremaks ei taha panna kuna kokuaeg politsei iga nurga taga :D ja 50kuubikuga tohivad ainult 45kmh minna :D aga jh varsti teen loa ära ja siis läheb sõiduks :D


no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.