Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Csvps aka csvps.eu /glaza@windowslive.com SCAMMER!

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Kui ta disaini ei saanud , siis võib seda scämmi alla liigitada. Kui nüüd müüja näitaks tõendeid , et on saatnud , ja teine osapool sai disaini kätte , siis ma usun et võib teema lukku panna


CYnrEcq.png

 

facebook%3Aivo.saar.58.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
no ta ple saatnUD

PANI BLOCK

 

Pole blocki pannud... Sorri, et mul eraelu ka ning pole aega 24/7 sinuga msnis rääkida.

 

Kui ta disaini ei saanud , siis võib seda scämmi alla liigitada. Kui nüüd müüja näitaks tõendeid , et on saatnud , ja teine osapool sai disaini kätte , siis ma usun et võib teema lukku panna

 

Upload.ee'le kiri saadetud selles osas..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

MIllisest reeglist jutt käib?


CYnrEcq.png

 

facebook%3Aivo.saar.58.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

4. "Scammer" teemast võivad osa võtta vaid mõlemad osapooled, moderaatorid, administraatorid, eeskujulikud ning need, kes on mingit moodi tunnistajad. Niisama spämmijad saavad hoiatused. Näiteks (Jah, scämmis mind ka; Bännige ära; jt)

 

PS: Tegin seda just ise kah!


Foorumi isa

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ma usun et reegleid tuleb võtta reaalsena.

Kui SEB-il nüüd vesi ahjus on , pole mõtet reeglite taha peitu pugeda , kuna sina jagad siin nn "valesüüdistusi".

Ma ei hakka nüüd ennast süüst puhtaks pesema , kuna ei olnud sellest reeglist teadlik ning rikkusin seda.

Õnneks ma moderaatori kohale ei kandideeri , ning hoiatuse elan ehk isegi üle :)


CYnrEcq.png

 

facebook%3Aivo.saar.58.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Paluks ka vabandust spämmi pärast:

 

SEB, tõesti sa kirjutad nagu mingi titt ja väidad, et oled 14?Yeah right.Kui on mingi probleem, nad ei pane blocki lammas.Nad ei laseks enda äri

põhja.Kui sul natuke aru on siis lase se teema kinni panna.


RRG_signa.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Algul mäletasin, et uploadisin upload.ee'sse. Kuid siiski tuli välja, et uploadisin estcs.net lehele disaini.

 

Pildid ftp'st kuupäev näha kuna viimati muudetud ehk uploaditud. Ftp logid 7ndast aprillist seega ei saa sellest panna pilti kes ja kuna faili tõmmanud kuid beeserver.ee'st küsides saab ka hilisemaid logisid.

 

http://estcs.net/upload/6314148/fail1.PNG

http://estcs.net/upload/1910679/fail2.PNG

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tere !

Asi siis järgmine. Mingil päeval tuli Klox teamspeak serverisse ja ütles et üks tüüp annab oma serveri talle üle ma küsisin kes see on see ongi see SEB siis tuli ise SEB sisse ja ütles et annab kloxile servu üle ma kutsusin scylla ja scylla ytles SEBele et kirjuta kiri et annad oma servu kloxile üle ja saada meile meilile SEB kirjutas kirja ja saatis scyllale et taa annab oma servu kloxile.

Koduka disaini nägin ka mina SEB ise andis koduka lingi ja ytles et glaza tegi talle !

 

Ise rendin CsVpsist 2 servut ja varsti võtan veel ühe servu !!!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Valejutud ikka levivad kui sõber käsib aga rax siiamaani ootan disaini

 

KÄES, Teema lukku!

 

pööran lihtsalt tähelepanu, 23.14 kirjutas Valejutud ikka levivad kui sõber käsib aga rax siiamaani ootan disaini

23.17- KÄES, Teema lukku!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Juhtusin msnis olema ning saatsin uuesti siis disaini. :)


Veebidisain, Programmeerimine, Debian&Centos - PM

329115.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kuna vana teema siis on meil olnud selle isikuga probleeme .

Disaini sai ta kätte ja pakkus meile seda müügiks pani selle kuhugi ylesse.

Kui oli aeg saada disain kätte siis ta ytles et enam ei müü kuna mu sõber oli lubanud teda ära taguda ära uputada jne . Sõber ütles selle peale et ta pole midagi sellist rääkinud . 1h hiljem sõber saada järgmise asja .

Kui koolist koju sain oli mu emailil järgmine arve http://www.upload.ee/image/2280170/brani.png.

Selle arve tekitas Brandon ise väitis alguses ei ole ja lõpuks ütles et tema tegi ja panka ei loginud vastasin talle et kui panka ei logi ta saadab arve emailile. Tema väitis kahjuks ei vastasin arvesta sellega et su ip on salvestatud et kui sa tellisid selle siis vastas et ta kasutab mingit programmi mis vahetab ip et see on piraatl

 

Ja Glaza pole scammer.On aidanud meid siis kui pole isegi temalt tellinud serveri .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.