Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

-Yep võlgu / Võlad tagasi makstud.

Soovitatud postitused

VIP
Author of the topic Postitas
Norm, msnis ütlesid et ta tegelikult ei maksnud seda raha tagasi :D Sa ei tahtnud et ta banni saaks lihtsalt;D Lahe tüüp

 

Jah, me oleme suht houmiid -Yep-ga. :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

On ta siis veel võlgu või ei?


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Oota mis kammaja see on siin nüüd? Mis sa väidad, et ma ei maksnud sulle või mis asja?

 

Profilaktika mõttes võik banni visata, et tulevikus selliseid asju mitte ei korduks.

Kui te neid "tegelasi" ei eemalda siis ka tulevikus toimuvad sarnased tüngad....kuna arutelust võivad osaleda osalised siis ma olen ühe osalise sõber.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Profilaktika mõttes võik banni visata, et tulevikus selliseid asju mitte ei korduks.

Kui te neid "tegelasi" ei eemalda siis ka tulevikus toimuvad sarnased tüngad....kuna arutelust võivad osaleda osalised siis ma olen ühe osalise sõber.

 

Oled kade millegipärast? Mis see sinu perset torgib ausalt öeldes.

 

Loe uuesti reeglit mis postitati.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Eeskuju embleemi võiks ära võtta :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Profilaktika mõttes võik banni visata, et tulevikus selliseid asju mitte ei korduks.

Kui te neid "tegelasi" ei eemalda siis ka tulevikus toimuvad sarnased tüngad....kuna arutelust võivad osaleda osalised siis ma olen ühe osalise sõber.

 

Ta maksis raha tagasi,pm siis ta saab ilma asjata banni w?Kui ta poleks maksnud,siis jh oleks saanud banni.Tal oli aega 28ni ja maksis võla ära ja nüüd on asi korras.

Profilaktika mõttes võik banni visata, et tulevikus selliseid asju mitte ei korduks.-Ma arvan,et siis oleks päris palju kasutajad siit foorumist banned:D


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Ma ütlesin ju, et -Yep maksis tagasi ja case closed.

mzK.-e vastasin irooniaga.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

mina ei pannud teemat lukku kah.

Minuga on asi lahendatud, kuid tolku polnud sellest midagi, kuna mingi sythe urood lasi 715M rotti..

 

Teistele ütlen lihtsalt, et oodake, küll ta ära maksab.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Oijah, oleks ma varem seda teadnud, nüüd siis alles näen mis toimub, andsin ka talle kunagi 200M võlgu :/

Ja samamoodi, kannatused on läbi mis läbi. Aind lubab ja lükkab päevi/nädalaid edasi.

 

Rääkis et 1 nädalaks tahab võlgu 200m ja tagasi annab 250, siis ütlesin et võib 225 anda aga nüüd on siis jah juba kuu aega möödas varsti.

 

2z59i7q.jpg

 

 

312d2lz.jpg

Muudetud liikme Rollton'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

-YEP mis sa arvasid, et kes foorumis ei avalda su võlgu, siis neile ei pea maksma? 31.03 juba ja ikka pole suutnud oma võlgasi tasuda.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

No nii no nii, mis me näeme. Kaks kuud tagasi ütlesin Cmxz1, et -YeP. jookseb omadega põhja ja hakkab üle laskma. Siis ei võetud mind tõsiselt ja ma ütlesin seda sama ka sulle -YeP. Sa oled paadunud sõltlane ja millalgi pidi see hetk kätte jõudma. Kahju, et mind kuulda ei võtnud. Poleks sul hetkel selliseid võlgu.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ei Soul, ma ei ole sõltlane.

 

Küll ma sellest august välja ka tulen, ära sina muretse.

 

Pole vaja raha maha mängida, reeglid ja võimalused on kõigil samad. Võidu võimalus on olematu.

 

Tundub, et auk, kus sa hetkel oled, on ainult one-way-in. Loodan, et saad tagasi makstud, kuid ma sügavalt kahtlen selles.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Rahu, las ta maksab.

Banni panemine ei lahenda mitte sittagi. Vabandust eneseväljendamise pärast.

 

To Loom:

Tõsiselt lõpeta postitamine oma banni lubamisega, see ei ole üldse sinu asi ja mine tegele enda asjadega.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

no banni korral ta enam ei saaks siin raha teenida pinnidega vms... Kohe maksab k6ik v6lad 2ra, et tulla siia tagasi. Kui banni ei panda siis see venimine hakkabki pihka... BAN TEDA! Kuidagi liiga leebed on siin admiinid selle lohhi vastu. Loom lykka ban peale!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
no banni korral ta enam ei saaks siin raha teenida pinnidega vms... Kohe maksab k6ik v6lad 2ra, et tulla siia tagasi. Kui banni ei panda siis see venimine hakkabki pihka... BAN TEDA! Kuidagi liiga leebed on siin admiinid selle lohhi vastu. Loom lykka ban peale!

Lükkasin ise sulle bani peale, millal te aru saate, et scammerite teemadesse teie ei postita kui ise seotud pole.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Rahu, las ta maksab.

Banni panemine ei lahenda mitte sittagi. Vabandust eneseväljendamise pärast.

 

To Loom:

Tõsiselt lõpeta postitamine oma banni lubamisega, see ei ole üldse sinu asi ja mine tegele enda asjadega.

 

Jutt on tähtaja kinni pidamisest mitte banni lubamisest. Mis vahet sel on kas on minu asi või mitte, mul on õigus osa võtta arutelust. Samas võiks sulle öelda, et kuna sina said oma raha tagasi, siis pole selle teemaga enam seotud ning mine tegele oma asjadega. No offence, aga sina ei ütle, mida mina teen, nothing personal. :)

 

 

 

Inimesed, palun saatke Henryle PM kellele ta võlgu on ja kui palju ja millal laenasite!

Muudetud liikme Loom'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma tahaks paremat arusaama summadest ja nimedest kellele ta on võlgu, palun saatke mulle PM summaga ning millal te selle laenasite.


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Teised on veel vist .


daddy.png

 

12770.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.