Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Olen "scammer" banige ära palun.

Soovitatud postitused

Eestis on huuletubaka müük keelatud! Samuti on müük keelatud kogu Euroopas, välja arvatud tax-free piirkond, Rootsi, Norra ja Venemaa

Veel on huuletubakat müügil Lõuna-Aafrika Vabariigis.

 

Oled 18+ võid Snusi omada ja tarvitada , aga vahendada ja müüja ei tohi .

 

Kuna 86 euri on ikka vägasuur summa , siis uuri välja ta andmed ja mine sõpradega / kasvõi isaga talle uksetaha , või saa temaga kuskil kokku ja nõua raha . Kui see ei tööta siis tee politsesisse avaldus , et ta müüb/vahendab kuskil foorumis mokatubakat ja ta jääb vahele ning saab normaalse karistuse .

 

// võite siis mind ka warnida kui nii väga tahate .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Politsei mõte jääb viimaseks, kui teised asjad tehtud on. Täna tuli kõne kus küsti kas "eesnimi ja perekonnanimi" kuuleb, vastasin ja, küsis kas rahan tahan saada siis tagasi, küsisin kes oled, tuli vaikus ja kõne pandi ära. Helistati eranumbrilt. Nagu ma ennem ütlesin, et kui ta nõus pole minu pakkumisega, siis läheb punt teda külastama, kellega on juba kõik ära räägitud! Lihtsam oleks sul Unetu siiski raha tagasi maksta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu
// Off-topic: Üle 64 euri juba kõlbab politseisse avaldust teha. (Ehk üle 1000 krooni) Siis politsei tegeleb temaga.

 

Jah, jube tark tegu on tõesti teha politseisse avaldus "Ostsin tüübilt keelatud aineid ja ei saanud neid kätte", tõmbab sama hästi endale ka vee peale. Aga vähemalt siis asjad liiguksid, mingiski suunas, kahe otsaga asi muidugi. Kui tagasi ei maksa, tee avaldus, ega seal muud ei olegi. cheers.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kui sa oma raha tagasi ei saa siis ole hea ja saada mulle PM 'i teel isiku nimi koos konto nr 'iga. Ma lisan isiku teise RS kommuuni petiste listi. Järgnevatel inimestel kes temaga mingit tegemist teevad leiavad ta vähemalt google kaudu petiste listist ülesse ja loodetavasti kaaluvad hoolikalt temaga igasuguse äri tegemise üle.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Kui sa oma raha tagasi ei saa siis ole hea ja saada mulle PM 'i teel isiku nimi koos konto nr 'iga. Ma lisan isiku teise RS kommuuni petiste listi. Järgnevatel inimestel kes temaga mingit tegemist teevad leiavad ta vähemalt google kaudu petiste listist ülesse ja loodetavasti kaaluvad hoolikalt temaga igasuguse äri tegemise üle.

 

Muidu see rare skillzz mulle tuttav. räägin temaga msnis ja vaatan mis ütleb :)

 

saatsin dumbyle PM!

Muudetud liikme k2ska'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Igaüks, kes järgnevalt postitab siia, kes pole seotud teemaga = WARN. Õppige ükskord reeglitest kinni pidama.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Kuna keegi teda viimati onlines msnis nägi?

 

Täna nägin.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tahaks küsida, et kas kellegil on ta msnis olemas ja kuna ta viimati teil online oli? Vend lubas küll raha ära maksta, aga ütlesin, et ära blocki pane ja näita ikka nägu vahepeal. 9aprill pidi tuli esimene makse, aga tahaks siiski teada, kas tõesti blockis ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Rääkisin temaga eile ütles et pidi olema vist korras?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

See jorss tõmbas mind ka alt, ostsin enne temalt mc acci, tõmbas tagasi ja ütles et ei tea asjast midagi.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu
See jorss tõmbas mind ka alt, ostsin enne temalt mc acci, tõmbas tagasi ja ütles et ei tea asjast midagi.

 

Lisa tõestusi, or else on see lihtsalt järjekordne spam-post : /

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Lisa tõestusi, or else on see lihtsalt järjekordne spam-post : /

 

Kahjuks on see võimatu, kuna arvutile sai just format tehtud, tahetud siis minecrafti ja kasutaja läinud. Ei spammposti kuid nii see on. Rääkisin temaga, ta ütleb et eiei mina ei tea midagi.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu

Ma ei saa sellest aru...

Sa maksid talle raha

Tema pani tornid teele

Tornid võeti ära, aga raha peaks ju tal alles olema, miks ta seda tagasi ei või saata, või tõesti kulutas selle üpris suure summa 1-2 päevaga ära juba?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.