Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Kodanikupäeva viktoriin 2007

Soovitatud postitused

Intelligentsetele inimestele. Link (Kodanikupäev oli eile, aga viktoriin on pikemalt)

 

Lihtsalt huvi pärast võiksid ära teha. Kui viitsite võite oma tulemuse siia postitada: Nt. mina sain 28p. 50st, aga kuna ei viitsi seda täpset teksti kopeerida siia, siis peate sellega leppima. Ise võiksite küll kopeerida tulemuse ehtsuse jaoks. Keegi ei pea midagi tõestama sellega, lihtsalt.

Viktoriinil on ka auhinnad. Rõhutan, et hea tulemuse jaoks on vaja avarat silmaringi selles valdkonnas: ühiskond.

 

Mitte laimata.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

38 võimalikest ei oleks arvanudki ,et nii palju tean.


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline I R l0w Def

Küsimused otsas. Kogusid 16 punkti. Aega kulus 06:30.Täname osalemise eest! Lõpptulemusi saad vaadata detsembris registreerimislehe kaudu, sisestades uuesti oma andmed

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Küsimused otsas. Kogusid 11 punkti. Aega kulus 03:33.Täname osalemise eest! Lõpptulemusi saad vaadata detsembris registreerimislehe kaudu, sisestades uuesti oma andmed.

 

Ei tea omastarust olen suht inteligentne;)

 

Kui sa seda tõesti oleksid, siis sa ei lahmiks vastuseid ja kirjutaksid selle viimase sõna ka õieti...

 

Ma lausa selline proffessor, et 13 õiget vastust. Se rohkem oli seal poliitika tasemeline test kui eestist midagi.

 

no seal oli pm. natuke ajalugu ka sees. Võib öelda, et suht laia haardega viktoriin.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Küsimused otsas. Kogusid 23 punkti. Aega kulus 12:28.Täname osalemise eest! Lõpptulemusi saad vaadata detsembris registreerimislehe kaudu, sisestades uuesti oma andmed.

 

 

:blush:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kui sa seda tõesti oleksid, siis sa ei lahmiks vastuseid ja kirjutaksid selle viimase sõna ka õieti...

 

 

 

no seal oli pm. natuke ajalugu ka sees. Võib öelda, et suht laia haardega viktoriin.

 

Kitjudan kuitas kirjudan. See ei ole sinu asi kuidas mina kirjutan, sest sul endal kah vahel vääratab üks näpp klaviatuuril valele nuppule.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Kitjudan kuitas kirjudan. See ei ole sinu asi kuidas mina kirjutan, sest sul endal kah vahel vääratab üks näpp klaviatuuril valele nuppule.

 

Võib-olla ei ole see tõesti minu asi, aga ma ütlen, kelle asi see on: sinu emakeele õpetaja.

Ja kui sa jätad ühe "L"-i kirjutamata, siis kahtlen, et su näpp vääratas...

 

See selleks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Küsimused otsas. Kogusid 24 punkti. Aega kulus 13:47.Täname osalemise eest! Lõpptulemusi saad vaadata detsembris registreerimislehe kaudu, sisestades uuesti oma andmed.

 

Kuuendas käin


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.