Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP

6300 IP eest parim champ (hea & lihtne)?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Valisin Wukong nagu siin mainiti ja üldse ei oska mängida sellega. Need meleerid on üldse kahtlased minu jaoks. Meeldib rangerid või magerid.

 

kuidas ta raske on? suht hea trollida ju W'ga. Ja üleüldse väga hea ccga champ


tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
kuidas ta raske on? suht hea trollida ju W'ga. Ja üleüldse väga hea ccga champ

 

Ma ei tea, ma algaja veel, ei oska eriti nagu taktikat kasutada vms. Kui hitin ära, siis raske ära joosta. Ära hakkan jõudma, siis laks-laks ja maas.

Muudetud liikme Attachment'i poolt

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Valisin Wukong nagu siin mainiti ja üldse ei oska mängida sellega. Need meleerid on üldse kahtlased minu jaoks. Meeldib rangerid või magerid.

 

Soovitaks proovida randomiga, võta mõni tugevam sõber kõrvale ja proovi, varsti hakkad champidest äkki aru saama-


Ma pole geenius, paranda mind. Mu postitused on ainult minu arvamus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Valisin Wukong nagu siin mainiti ja üldse ei oska mängida sellega. Need meleerid on üldse kahtlased minu jaoks. Meeldib rangerid või magerid.

 

Hea ranged champ Graves... eriti algajatele tänu ta ''e'' päästab väga mitmest surmast :)


b_560x95.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma ei tea, ma algaja veel, ei oska eriti nagu taktikat kasutada vms. Kui hitin ära, siis raske ära joosta. Ära hakkan jõudma, siis laks-laks ja maas.

 

su Q annab armorit ja E annab attack speedi. Niiet hea haras suht ning W minema, kui vaja.

 

 

Ning Riven on väga hea 6300 IP champ, nii topis kui ka Junglis


tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
su Q annab armorit ja E annab attack speedi. Niiet hea haras suht ning W minema, kui vaja.

 

 

Ning Riven on väga hea 6300 IP champ, nii topis kui ka Junglis

 

Sain suht hästi Wukongiga hakkama 1 mäng. Päris hea rusher minionidele.

 

Pole 3 päeva peale kokku mitte ühtegi suurt monsterit (ei tea, kuidas kutsutakse neid) ära tapnud, kuna lihtsalt ei oska neid attackida.

 

Teen homme vist Gareniga ka proovitiiru.

Muudetud liikme Attachment'i poolt

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sain suht hästi Wukongiga hakkama 1 mäng. Päris hea rusher minionidele.

 

Pole 3 päeva peale kokku mitte ühtegi suurt monsterit (ei tea, kuidas kutsutakse neid) ära tapnud, kuna lihtsalt ei oska neid attackida.

 

Teen homme vist Gareniga ka proovitiiru.

kas sa mõtled baronit ja dragonit? neid soovitaks võta 3-4 kesi. Late games saab soloda ka, baronit mitte.


tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

ostsin elise hoopis, kuna trennikaaslane suutis ära veenda. Hetkese seisuga ütleks väga-väga hea champ, kuid on vaja õppida veel teda. Ämblik-Inimene...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Nädalavahetusega tegin 7k IP. :)

Ostsin Vayne'i ka ära seepärast. :P

 

Rivenit ei tasu osta 6300IP eest?

 

Mängin Riveniga jube pikemat aega, temaga super ära põgeneda solo topis, kui vastaste jungler gankib vms. :P

 

homsed freed siis:

 

Malzahar

Dr. Mundo

Sivir

Katarina

Corcki

Tryndamere

Ziggs

Lulu

Riven

Maokai

 

Jaaa enam ei saa korralikult Rivenit valida. Mingid ahvid hakkavad kohe krabama. xD

Muudetud liikme Kent'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Töötab ainult kahel tingimusel:

 

1. Sa oled täiesti haigelt feedi saanud ja nkn võiksid mängu ühe teamfightiga ära lõpetada, aga mingil põhjusel tundub sulle solo baron ahvatlev.

2. Eeldab ka, et su vastased on viieaastased pätakad kes ei taju mis pidi hiirt hoida. Kuid kui nad on su tõesti nii ära feedinud nagu tingimus 1 ütleb, siis tõenäoliselt nad ongi.


Imperial_Guard_Symbol.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.