Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

See on see uus värk ju, et kui tuleb uus champion maksab see 7800 IP ning osad lähevad odavamaks. Kui tuleb järgmine siis see kukub 7800 pealt 6300 peale. Kui muidugi said aru midagi. :D

 

Kui uus champ välja tuleb on ta 7800... Ning 1 6300 langeb 4800 peale.

Nädal hiljem langeb 7800 6300 peale.

 

iga 3 championi järel läheb 3150 1350 peale vms ka...


b_560x95.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tahaks Treshi endale täiega.. nii huvitavad spellid. 975 RP või 7800IP - läheb kogumiseks

 

Ei tea, minujaoks ta on tühi koht.

 

üks näide lihtsalt + ta üks kõige kuulsamaid mängijaid üldse vist arvestades palju vaatajaid ta stream pullib

 

Okei, ma veits googeldasin ka teda. Normaalne. :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ei tea ma kunagi alustasin Lol ostsin omale Ksarthuse ja tegin 2 full runepage ära ainult Karthusega pelades... See mingi 26k vast... :)

Kokkuvõttes alustasin u lvl 10 ja lõpetasin peale seda kui juba 30 olin saanud. :)

nii, et võib öelda, et mu lvlid karthuse tehtud :)

 

Aga jamh enne Karthust Ryzega mängisin... mitte, et ma teda oskaksin,... Tal Rune prison... ma sain teisi lõksu panna... nad ei saanud liikuda.. nii lahe :D :D

 

 

Kuid Treshist rääkides ma siiski ootan kuni ta free on ja vaatan järgi kes/mis ta üldse on :)

parem otsustada kelle jaoks koguda :) :)


b_560x95.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Sai esimene mäng tehtud uue championi Threshi vastu. Väga-väga easy champ tundub esmapilgul olevat. See hook, millega ta tõmbab, see ikka natukene op, saad turreti juures teise enda turreti alla tõmmata mängu alguses ja ongi plaks. Aga muidu võitsime mängu ära :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sai esimene mäng tehtud uue championi Threshi vastu. Väga-väga easy champ tundub esmapilgul olevat. See hook, millega ta tõmbab, see ikka natukene op, saad turreti juures teise enda turreti alla tõmmata mängu alguses ja ongi plaks. Aga muidu võitsime mängu ära :)

 

blitz+ thresh combo op


tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mul oli EASTIS 2 kasutajat.

Üks oli 30 -- ise tehtud, ning teine oli 18 -- ise tehtud.

+

See 28.

Arvad, et ma ei oska sul lanedel mängida?

 

Mis juttu sa ajad? Sa oled paar acci leveldanud ja arvad, et oskad kohe hästi pelada vms? ma ei saa su jutust aru..


If you want to succeed as bad as you want to breathe, then you will be successful

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mõtlesin selle jutuga, et kogemusi mul on. See pole esimene kasutaja mis 30 saab.

 

see,et sa lvl 30 oled ei tähenda ,et sa mängida oskad

no offence, lihtsalt pela normaleid enne ranki, endal kergem hiljem ,ei pea low elos higistama

soovitaks mingi 500 normal wini enne kui ranki pelad

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.