Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Alati kui keegi LoLi alustab siis mängitakse ADC rolli. See on nii põhiline. :D

 

Ma alustasin näiteks topist, kuna antud hetkel kui alustasin oli garen free rotationis ja teda oli tõesti kerge mängida kuna tal ei olnud mana probleeme ja talle oli kerge ehitada.

Sealt edasi võtsin mingi aja möödudes adc proovida mida mainisin pikka aega.

 

Nüüdseks olen välja jõudnud supporti mainimiseni ja mulle sobib see roll paremini kui midagi muud.

Ega ennem teada ei saagi kus rollis sa hea oled, kui kõik rollid läbi proovitud ei ole.

 

Mainiks siis nüüdsest support, vajadusel suudan ka täita muid kohti, kuna rollid on selged.


Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin

mina alustasin mängu näiteks master yi'ga, siis oli jõhkralt OP champ ...

 

kuna siis veel ranki ei mänginud, oli iga mäng suht lõbu pärast ja sai mängitud igas liinis temaga :D


6097 päeva Vahvel.net liige 08.05.2024 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
mina alustasin mängu näiteks master yi'ga, siis oli jõhkralt OP champ ...

 

kuna siis veel ranki ei mänginud, oli iga mäng suht lõbu pärast ja sai mängitud igas liinis temaga :D

 

eile m2ngisin yid junglis, kuna mul on ionia yi skin mysteryst saadud siis sain nii enemy tiimilt kui enda tiimilt flame.. never again


lolercoaster.gif

 

pc +1

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma alustasin Katariinaga ja lasin kohe mingi 60 mängu järjest..:D Keeldusin teistega mängimisest. Siis võtsin Ashe ja pelasin teda. Siis morgana ja luxi.. Pärast sain aru,et oleks pidanud alguses ikka rohkem champe proovima, et osata nende vastu paremini mängida..


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Esimene mäng oli mul Malphite'ga, ta oli free2play. Skoor bottide vastu jäi kusagil 0-19 (+/-).

Seejärel läbisin tutoriali ja nii see Ashe pela hakkas pihta kuniks level 17'ni. Seejärel soetasin Nunu.

IP'd oli ala 13k, kuid ei teadnud keda osta.

 

PS! Tegin oma esimese mängu 2012.a. jaanuaris.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma mängisin AoD - 4v5 laulu pärast alguses Mordekaiserit mingi level 8-17, siis mingiaeg mängisin seda rolli mida vaja oli kuid eelistasin topi. Siis ostsin Soraka endale ja hakkasin supporti mängima, siis Sona ja Sona ongi suht main support olnud mul. Praegu on enamus mängud Annie support teemas olnud.


Karm, aga õiglane.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma olen mänginud:

Jaxi - ei meeldi väga

Cho - tavaline, kuid ei meeldi

Ashe - ostsin hiljuti, muidu norm, aga nõrk natuke

Shyvana - Midagi erilist minu jaoks pole, see ulti ple kah midagi väga, arvatavasti on mul jama build kah :)

Alistar - päris norm tüüp, head skoorid ;)

Blitz - mitte s*ttagi ei taju, kille kah väga ei tule

Aatrox - lemmik :3 väga hea, tugev, hea põgeneda Q-ga, no mana

Nasus - midagi erilist polnud..

 

E:/ jax oli free ja EUNE on cho, ülejäänud on kõik siin on ostetud prgu.

 

Hetkel kogun ~13400 IP, et osta korralikud runed, prgu kogutud 4200IP ja lv17

 

Mid lane meeldib aatroxiga, alguses nata jama, aga kui tugev ss easy

Muudetud liikme PoleNime'i poolt

giphy.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
PENTA VAYNEGA yeah :) 10/3 lose ikkagi nagu tavaliselt... te vb ei usu aga mu team on alati süüdi... viimane mäng 1-17 skooriga top lane renekton -.- farm 6, 25 minuti kohta. Selle renektoni LoLking : http://www.lolking.net/summoner/euw/49671399 /Yeahh, veel 1 penta Vaynega xD suht julm pole 7 kuud pentat saanud, siis 2 pentat ühe päevaga, happens :) Kui keegi tahab low level normaleid teha/smurfi leveldada add PentakillerzX5 http://www.lolking.net/summoner/euw/49188873 - Adc main role ja champ Vayne.

 

yks suur viga on juba see, et sa yldse vayne pickid. suht trash tier adc praegu


If you want to succeed as bad as you want to breathe, then you will be successful

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
yks suur viga on juba see, et sa yldse vayne pickid. suht trash tier adc praegu

 

Kui Yi kõrvale jätta siis minujaoks üks kergemaid ja tugevamaid champe :) /btw suphc ma pole algaja.. (postitus teisel lehel).

Muudetud liikme ColdWind'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kui Yi kõrvale jätta siis minujaoks üks kergemaid ja tugevamaid champe :) /btw suphc ma pole algaja.. (postitus teisel lehel).

Vayne kergeim champ? See annab mulle sinust sellise mulje, et sa ei tea mängust midagi. / no offence


If you want to succeed as bad as you want to breathe, then you will be successful

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Vayne kergeim champ? See annab mulle sinust sellise mulje, et sa ei tea mängust midagi. / no offence

 

Minujaoks kergeim ütlesin, tean, et ta paljudele raske. Btw 1 pela jälle quadra Vayne niilebo ju.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
PENTA VAYNEGA yeah :) 10/3 lose ikkagi nagu tavaliselt... te vb ei usu aga mu team on alati süüdi... viimane mäng 1-17 skooriga top lane renekton -.- farm 6, 25 minuti kohta. Selle renektoni LoLking : http://www.lolking.net/summoner/euw/49671399 /Yeahh, veel 1 penta Vaynega xD suht julm pole 7 kuud pentat saanud, siis 2 pentat ühe päevaga, happens :) Kui keegi tahab low level normaleid teha/smurfi leveldada add PentakillerzX5 http://www.lolking.net/summoner/euw/49188873 - Adc main role ja champ Vayne.

 

Ehh:

5 Kills

11 Deaths

2 Assists

 

Kahtlen, et selles su tiim süüdi oli.

Kõik teeme vigu, suur ego = halb mäng.

 

Skoor ei ole see mis mängu juures kõige tähtsam on.


Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ehh:

5 Kills

11 Deaths

2 Assists

 

Kahtlen, et selles su tiim süüdi oli.

Kõik teeme vigu, suur ego = halb mäng.

 

Skoor ei ole see mis mängu juures kõige tähtsam on.

 

Oli, topil (teemo) oli 15 surma, ning ta feedis kha - kha hakkas roamima ja sellest ka minu surmad (enda lanes läksin 3/1 algul -.-) keegi supporti ei viitsi mängida? Oleks palju kergem lvl 30 saada, üksi raske carrida :)

Muudetud liikme ColdWind'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Oli, topil (teemo) oli 15 surma, ning ta feedis kha - kha hakkas roamima ja sellest ka minu surmad (enda lanes läksin 3/1 algul -.-) keegi supporti ei viitsi mängida? Oleks palju kergem lvl 30 saada, üksi raske carrida :)

 

LOL, ma arvasin et sa oled kuskil körgemas liigas, aga ei, sa oled lvl 10+ alles :D

Miks ma küll ei imesta :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
LOL, ma arvasin et sa oled kuskil körgemas liigas, aga ei, sa oled lvl 10+ alles :D

Miks ma küll ei imesta :D

 

Mu endine main oli silver 4.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Normalite W/L saab vaadata kuskilt?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.