Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

See on sellepärast 250 €, kuna see on alles COUPON mis maksab 50 € ja seda on selleks vaja, et osta see tool DXRacerist ja seal maksab see juba 199.00 €


If you want to succeed as bad as you want to breathe, then you will be successful

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

No krt, ma lasen smurfi lv 30 ja pelan, nii võimatu noobidega pelada, viimases mängus oli üks 0/19 see ei ole normaalne...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
No krt, ma lasen smurfi lv 30 ja pelan, nii võimatu noobidega pelada, viimases mängus oli üks 0/19 see ei ole normaalne...

 

Kuskil alla lvl 30des on väga kerge carrida ja pelada, sa oled ise ka siis halb, kui ei suuda võita. Ja ilmselgelt madalamates levelits inimesed on halvad, kuna nad ju alles alustavad mängimist ja mängivad nii paljude smurfide vastu, miks rageda sellise asjade peale?


If you want to succeed as bad as you want to breathe, then you will be successful

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Kuskil alla lvl 30des on väga kerge carrida ja pelada, sa oled ise ka siis halb, kui ei suuda võita. Ja ilmselgelt madalamates levelits inimesed on halvad, kuna nad ju alles alustavad mängimist ja mängivad nii paljude smurfide vastu, miks rageda sellise asjade peale?

 

No, kle kui mul normaalne team olen ise ka mingi 10/0, aga viimasel ajal afkerid/noobid sisse sattunud -.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
No, kle kui mul normaalne team olen ise ka mingi 10/0, aga viimasel ajal afkerid/noobid sisse sattunud -.-

Mängi siis ranked, minu teada seal ei afkita?


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mängi siis ranked, minu teada seal ei afkita?

 

l0l.


Eesti mees.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Alternate Zed ja TF, Fnatic Nunu. We'll see.

Oleks võinud panused teha.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Puszu ja xPeke nii prod :D Lebo win tegelt :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

 

Mis asi see on ? :P Must pilt ees ja sahiseb rämedalt, tee korda, äkki isegi vaataks.

 

Gj fnatic, xpeke


If you want to succeed as bad as you want to breathe, then you will be successful

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
ColdWind , tyhenda enda postkasti .

 

Sul endal postkast täis btw, ma ei saa saata.Kuna Fnc - SK?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kellegil on kasutajat mida minuga jagada võiks? Ise sain praegu 2 kasutajaga scammi :mad:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.