Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

mobafire on täielik pask 4 real, lolking on palju parem.

 

Mobafire on paranenud, sest tuntumad nimed on ka hakanud sinna guide panema, muidu jah lolking.net ! Minu arust on siiski parim solomid.net .


If you want to succeed as bad as you want to breathe, then you will be successful

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
jee, tegin zileaniga arami ja sain victory, not bad.

 

kes praegu parim LOL mängija on eestis?

 

Sellist asja nagu parim mängija ei ole siiski olemas. Võid westis vaadata challengeris olevaid eesti mängijad, ega nemad ongi need Eesti topid.


If you want to succeed as bad as you want to breathe, then you will be successful

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
Sellist asja nagu parim mängija ei ole siiski olemas. Võid westis vaadata challengeris olevaid eesti mängijad, ega nemad ongi need Eesti topid.

 

keegi peab parim olema siiski...

 

kui keegi pole, siis ma olen ise :D kui keegi arvab, et on minust parem siis 1 vs 1 ja lõpuks ongi meil selline vend olemas, keda keegi ei alista :D


6097 päeva Vahvel.net liige 08.05.2024 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
keegi peab parim olema siiski...

 

kui keegi pole, siis ma olen ise :D kui keegi arvab, et on minust parem siis 1 vs 1 ja lõpuks ongi meil selline vend olemas, keda keegi ei alista :D

 

Siiski ei usu, et keegi on parim, kuna kõigil on halbu ja häid päevu. No praegu võib õelda ,et eesti parim on puszu, kuna ta on fnaticus.


If you want to succeed as bad as you want to breathe, then you will be successful

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jõle raske on ennast LVL3 ajada kui Co-Op'is kõik tiimikaaslased connect/disconnect vahel hüppavad... 3 mängu möödas, kuskil 2 tundi ja ikka LVL2.

 

Viimasest korrast kui ma LoLi mängisin on üsna pikk aeg möödas ning minu jaoks oli poe uus välimus esmalt veidi arusaamatu...

 

See on küll kõige viimane asi mille üle nutta. Level 3-eks raske saada? Haha.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kus kohast ma saan selle fullscreeni peale panna, jumala lambist ära läinud..

/client nagu, sisse logides väike

Muudetud liikme dfjG'i poolt

「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ostsin fnaticu ikooni 250 RP eest just. Saab ühe soodukaga skinni veel osta :D

 

Wtf, kust seda osta saab :D ? Puszu streamib praegu : http://www.twitch.tv/puszu

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ostsin ka Fnaticu oma ära :) (icon)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

OGN ikoone ei tule? MVP Ozone ikooni ostaks kohe ära. DanDy best player ever. Hetkel jälle one-man carry game.

 

http://www.twitch.tv/ongamenet

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.