Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP
https://www.facebook.com/Rekkles1/posts/368554996609120

 

Ei tea mis siis Puszust saab. Kui Forg1ven CHW läheb.

 

Ta ütles, et ta ei lähe CHW ju

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Eks see plat V on üldse jube koht , no offence aga seal on liiga palju selliseid kes isegi ei ürita ülesse saada , osadel on mmr nii pask juba , et annavad lihtsalt alla ja ei üritagi climbida , pickivad pohuilt seda mida tahavad jne. sest neil nii savi , nad ei kuku kuhugi ju. Ma soovitan sul duoda kellegiga kes kuskil ~1-2 division madalam või kõrgemal sinust. Mul tiimi suppordil oli sama jama , aitasin ta üles climbida sealt . Või kui tahad lisa Purelized eunes (kui sa oled eune serveris).

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Eks see plat V on üldse jube koht , no offence aga seal on liiga palju selliseid kes isegi ei ürita ülesse saada , osadel on mmr nii pask juba , et annavad lihtsalt alla ja ei üritagi climbida , pickivad pohuilt seda mida tahavad jne. sest neil nii savi , nad ei kuku kuhugi ju. Ma soovitan sul duoda kellegiga kes kuskil ~1-2 division madalam või kõrgemal sinust. Mul tiimi suppordil oli sama jama , aitasin ta üles climbida sealt . Või kui tahad lisa Purelized eunes (kui sa oled eune serveris).

 

 

Väga tõsi. Väga hull seis on see plat v hullem kui silver. Carrysin sõbra accoundi 2 päevaga silver 2 --> gold v. Mängisin only ez ja suht korralikud tiimid tulid.

 

Eks see plat V on üldse jube koht , no offence aga seal on liiga palju selliseid kes isegi ei ürita ülesse saada , osadel on mmr nii pask juba , et annavad lihtsalt alla ja ei üritagi climbida , pickivad pohuilt seda mida tahavad jne. sest neil nii savi , nad ei kuku kuhugi ju. Ma soovitan sul duoda kellegiga kes kuskil ~1-2 division madalam või kõrgemal sinust. Mul tiimi suppordil oli sama jama , aitasin ta üles climbida sealt . Või kui tahad lisa Purelized eunes (kui sa oled eune serveris).

 

 

Väga tõsi. Väga hull seis on see plat v hullem kui silver. Carrysin sõbra accoundi 2 päevaga silver 2 --> gold v. Mängisin only ez ja suht korralikud tiimid tulid.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Untitled.png

 

 

et siis täna juhtus selline asi....

Järelikult olid ise süüdi milleski:D.. Nüüd ela hirmus, et mingi õlipats tahab sind maha tappa..


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Shopi ei saa minna, session expired, kuigi mul netiga probleeme ei ole :'(

Tänased pelad mis teha jõudsin /w Gangplank

 

pvJJc.jpg

Muudetud liikme Finnish'i poolt

Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Deem, Ezreal on midis ikka väga kõva imo. Polegi vist ühtegi matchupi olnud kus keegi mulle peale oleks saanud hüpata ja ära likvideerida. Enamus ajast keegi ei julgegi arvestades mu poke litib nad koguaeg nii low, et peab recallima. (H)


ヽ༼ຈل͜ຈ༽ノ

 

RAISE YOUR DONGERS!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.