Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

bro ma worst support euw, ära räägi sellistest asjadest mulle

 

See see naiste taktika? "Ma ütlen, et ma olen kole, aga teie vaielge vastu ja siis vaidlen mina teiega, aga tegelikult olen ma ilus" ? :D

 

5-5-5 amumu pole ju nii bad, tal mängus teise kohal farmiga, aga kui sul bot lane 3-14, siis il,mselgelt kaotad.

Untitled.jpg

Ise sain eile 1729. Untitled.jpg Nagu näha, siis ega ma farmida ei oska.


If you want to succeed as bad as you want to breathe, then you will be successful

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
See see naiste taktika? "Ma ütlen, et ma olen kole, aga teie vaielge vastu ja siis vaidlen mina teiega, aga tegelikult olen ma ilus" ? :D

 

5-5-5 amumu pole ju nii bad, tal mängus teise kohal farmiga, aga kui sul bot lane 3-14, siis il,mselgelt kaotad.

[ATTACH=CONFIG]2383[/ATTACH]

Ise sain eile 1729. [ATTACH=CONFIG]2382[/ATTACH] Nagu näha, siis ega ma farmida ei oska.

 

kerge tutorial kulub marjaks ära:D


tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
See see naiste taktika? "Ma ütlen, et ma olen kole, aga teie vaielge vastu ja siis vaidlen mina teiega, aga tegelikult olen ma ilus" ? :D

 

5-5-5 amumu pole ju nii bad, tal mängus teise kohal farmiga, aga kui sul bot lane 3-14, siis il,mselgelt kaotad.

[ATTACH=CONFIG]2383[/ATTACH]

Ise sain eile 1729. [ATTACH=CONFIG]2382[/ATTACH] Nagu näha, siis ega ma farmida ei oska.

tegid ankru tehnikat naisele w?, ei suuda lasthittida ka enam

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

leona mid, wukong ja nasus bot, olaf top ja ad yi jungle - game won

leona lasi korraliku feedi 4/15 oli lõpu skoor, alistar oli neil jungle, rahulikult 15/0 tiksus

mingi imega võitsime lõpus kõik teamfightid ning suutsin teleda nende base ja lammutada inhibid maha :D


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
See see naiste taktika? "Ma ütlen, et ma olen kole, aga teie vaielge vastu ja siis vaidlen mina teiega, aga tegelikult olen ma ilus" ? :D

 

5-5-5 amumu pole ju nii bad, tal mängus teise kohal farmiga, aga kui sul bot lane 3-14, siis il,mselgelt kaotad.

[ATTACH=CONFIG]2383[/ATTACH]

Ise sain eile 1729. [ATTACH=CONFIG]2382[/ATTACH] Nagu näha, siis ega ma farmida ei oska.

 

i wish, vaata lolkingist vms mu statse suppordina, mingi 20% winratio healjuhul... kuigi mulle on öeldud et tajun küll biiti, aga siis lihtsalt idioodist ADC kellel 10 minutiga 20 cs


born 2 lift

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

sa oled ise üks retard :D


Eesti mees.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kristjan nice carry ezreal-iga. Teamis tank puudus, et warmogsiga ringi lasid?

 

Mõni aeg tagasi sain siis vastu sellise team-i:

Top: Garen

Mid: Riven

Bot: Nunu, vayne

Jungel: Olaf

 

Kuna tiim tundus hea algselt, siis läks mänguks.

Mid-is akali sai kotti, nagu arvata võis, kuna ma akalit ise ei mängi siis ei oska öelda, aga toweri all peaks ikka algusel vastu pidama rivenile ju. Bot sai väga haledalt kotti, topis garen lihtsalt overfarmis ennast ja sai 2 killi vast. Mis te arvate, kes süüd i jäi mängu kaotuses? Topis oli jax, kes isegi tajus mängida natuke, ning üritasime muuta asja natuke, tuima armori buildimisega, aga siiski leona läks magic resisty ostma endale...Overfeeded olid nad muidugi ka, akali kes mölises terve mängu all chatis minuga, ise olles 1 5 skooriga, kui mina 0 1, sai igatahes vähemalt elo lose, ning loodan, et rohkem ei pea sellist inimest nägema.

 

Kuid mõte oli see, et palun inimesed vaadake ka kes teile vastu mängivad, mitte ärge tehke koguaeg samat mobafirest 2 aastat tagasi võetud buildi.


Ma pole geenius, paranda mind. Mu postitused on ainult minu arvamus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.