Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP

Mul peaks varsti see teamworki rank kukkuma, mul teamworke mingi 70+.

 

Kui oled juba ühe ranki kätte saanud, siis enam rohkem ei saa.

Muudetud liikme Kush and Wizdom'i poolt

5BAW7tz.gif

A winner is a dreamer who never gives up.

- Nelson Mandela

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kui oled juba ühe ranki kätte saanud, siis enam rohkem ei saa.

Wut?

 

Kõiki badge saab minuarust, isegi kui sul on eelnevalt olemas, aga neid kõiki ei näita.

 

 

Go4lolil RO16 juba :) Ootame järgmist mängu.


If you want to succeed as bad as you want to breathe, then you will be successful

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
lauri carryb teid ;d

 

Lauri carryb? Meil iga lane võidab ja sa arvad, et lauri carryb? Lauri teeb tõesti head tööd, aga sinu 1k elo kingiga ma vaidlema ei hakka.


If you want to succeed as bad as you want to breathe, then you will be successful

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Lauri carryb? Meil iga lane võidab ja sa arvad, et lauri carryb? Lauri teeb tõesti head tööd, aga sinu 1k elo kingiga ma vaidlema ei hakka.

sarkasm, 1k?

ma ei tea last time i checked olin ma sust 100-200 elo madalamal, arvestades easti taset.. samal tasemel suht ning ma quited LoList pmst,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
idk kas päris trash aga hea obviously mitte, mul oleks küll sinuasemel mark kui sa ennast heaks pead lol.

 

 

Sina räägidsellist juttu ? :D Ma pole õelnudki, et ma hea. Ütlesin, et iga lane võitis ja kõik tegid head tööd. Aga vaat amis juttu sa ajad. Ei saa 1.2kst üle ja räägid, et oled 1.8k vääriline player gl with that.

 

5u55u, mul oleks jumala pohui, aga kui selline vend räägib, siis on see veidi naljakas.


If you want to succeed as bad as you want to breathe, then you will be successful

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline misterx

Mängisin rankedis jungle Olafit, mid sai surma, tapsin vastaste midi ära ja jäin ise midi farmima. Elusid oli suht vähe, järsku vaatan, kuskilt ilmub välja vastaste Malph, üpris fed. Ultib mind, enne kui ta ult ländis, jõudsin ise ultida ja päästsin ennast. Rängalt hea tunne.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Eelmine mäng quadra ja unofficial quadra :P


ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
shurix: go4lol nii mõttetu blablabla 7 tundi pelamist blablabla xDDDDDD,

 

See oli suht minu jutt, ma ei tahtnud sinna minna, aga kõik tahtsid sinna minna, siis ikka läksime.


If you want to succeed as bad as you want to breathe, then you will be successful

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
elo 1085 , kohutav mis tiimid...

 

Pole ime ju, kui nii halvasti mängid ja gankida ka ei oska.

 

Kellega quandra tegid?

 

Vayne


ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.