Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Fnaticust Cyanide mu parima sõbra sugulane. :D Mõtlesime mingi päev liikuda ta kodulinna & lõbutseda vähekene. :D

Vist oli tädi või onu poeg talle.

 

Mhh, peaks uskuma?


Ma pole geenius, paranda mind. Mu postitused on ainult minu arvamus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Fnaticust Cyanide mu parima sõbra sugulane. :D Mõtlesime mingi päev liikuda ta kodulinna & lõbutseda vähekene. :D

Vist oli tädi või onu poeg talle.

 

Cyanide Rootslane/norrakas pole?! Seega pmst su parim sõber on norrakas/Rootslane. Ise olen Curse EU poolt dreamhackil. Kõva team minu arust.

 

Haige ranked oli just, saime kotti rämedalt, ma olin 5-1-2 Leega junglis( Polnud võimalust jätta kille lanele) Ja olime vist mingine 28-15 taga, neil olid kõik draked ja rohkem towereid, võtsime baroni võitsime 2 teamfighti, saime inhibitori, Siis uus baron ja võitsime teamfighti ja mäng olemas. Enemy seletas ja mõnitas koguaeg, Taric(enemy) Caps lockiga rääkis kui sitt ma olen , Lõpus oli nii vait :D


If you want to succeed as bad as you want to breathe, then you will be successful

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ostsin Orianna :)


5BAW7tz.gif

A winner is a dreamer who never gives up.

- Nelson Mandela

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Fnatic

 

korralikult tõmasid äta küll xD aga esimese mängu oleksid nad pidanud ka võitma. Liiga palju eeliseid oli neil...aga jah, muidu olin CLG poolt, sellegipoolest Fnatic tegin väga head mängud.


tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.