Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP
Kuu ajaga said level 30?

 

Vähem, veidi üle kahe nädala. Xp boost.

Muudetud liikme Soul'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Palju kellegil IP on? Mul vähe

1440


Bf3_Mystery.png

bug.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Palju kellegil IP on? Mul vähe

1440

3422 IP, kogun Orianna jaoks ^^


5BAW7tz.gif

A winner is a dreamer who never gives up.

- Nelson Mandela

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Sattusin ka siia alafoorumisse. Mänginud olen ~kuu. Viimased 3 päeva teinud ranki ja vaatan, et paljud siin räägivad mingist elo hellist. Sellist asja ei eksisteeri. Kui oled piisavalt hea mängija, siis saad kergesti elo üles. Vastasel juhul oleks kõik need m5, crs ja clg vennad sama moodi 1k elo peal aga nad ei ole. Tegin support championiga mängu.

 

lcsqY.png

no kui ikka tarded teami endale saad siis ikka ksi küll ära ei carry, eriti kui team feedib ka veel.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
ashe.png

 

Elo helli pole olemas, aga selliseid vendi ikka leidub.. :D

 

Enne lvl 30 ikka leidub aga vaevalt sul rankis selline vend on :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Enne lvl 30 ikka leidub aga vaevalt sul rankis selline vend on :D

 

This is called ranked, hello!


ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

mis see teie perset torgib mida ta mängib? las teeb ashe mid, keegi ei oska teie elos arvestada sellise asjaga +, te mõtlete et te mingi meta vennad, te ei tea miks selline meta eksisteeribki, otsite mingi pro-level kogemusi..

hale vaaadata lol..

 

Muudetud liikme Megaman'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Enne lvl 30 ikka leidub aga vaevalt sul rankis selline vend on :D

 

Rankedis täiesti..

 

mis see teie perset torgib mida ta mängib? las teeb ashe mid, keegi ei oska teie elos arvestada sellise asjaga +, te mõtlete et te mingi meta vennad, te ei tea miks selline meta eksisteeribki, otsite mingi pro-level kogemusi..

hale vaaadata lol..

 

 

 

Nalja teed mulle? Ma ei viitsi sinuga isegi vaidlema hakata, sinu kirjastiil näitab ära, milline tegelane oled.. Hale, lihtsalt hale.


Kaspar.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Nalja teed mulle? Ma ei viitsi sinuga isegi vaidlema hakata, sinu kirjastiil näitab ära, milline tegelane oled.. Hale, lihtsalt hale.

 

on puudu paar koma, paar suurt tähte. ma arvan, et see on väga halb kirjastiil jh. idk, jumala pohhui, kuidas kirjutad mingis lambis vabaaja kommuunis ja mingi lambi tropiga irw.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kaas foorumlaste vastu peaks olema ka mingi austus, ning et tekst oleks paremini loetav, tuleks see ka ilusti ja õigesti vormistada.

 

Endal Top raiting atm - 1380. Üritada tahaks saada 1500+ . Eelmine season lõpetasin seal 1337 kanti :D Tegin Jax-iga viimase mängu, tuli hästi välja, killid linedele ja läheb :D Kuid siiski, mingi mauk wukong oli top-is meil. -.- vihkan selliseid ahve.


Ma pole geenius, paranda mind. Mu postitused on ainult minu arvamus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Rankedis täiesti..

 

 

 

 

Nalja teed mulle? Ma ei viitsi sinuga isegi vaidlema hakata, sinu kirjastiil näitab ära, milline tegelane oled.. Hale, lihtsalt hale.

 

Vabandused.

Sa oled lvl 30, arvatavasti low-elos. Sa ei jaga mängust matsu, ma ütlen sulle seda. Sa pole high-level mängijaid näinudki veel, sa inised, sest keegi su low-elos tahtis "ashe mid" võtta. Kas see on sinu öelda mida ta mängib? Sa ei taju metast matsugi, et sellise asja koha pealt vaielda.

 

Idioot.

e/ Kas kirjastiil muudab midagi? Ma arvan, et mu mängu teadmised ületavad väga suurel määral sinu omi, nii et sa ei saa otsutada kirjastiili järgi midagi.

Muudetud liikme Megaman'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.