Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Elohell on minu jaoks see koht, kus inimene ei suuda enam kõrgemale saada. Teise seasoni ajal olid kõik " RIOT PLEASE NEW SEASON, WANNW GET OUTOF ELOHELL" , ming hämmastab, et season3 on need samad vennad juba jälle alla 1k :D

 

Keegi oskab öelda mille järgi antakse sulle raitingut juurde/ per game? Atm. on jäänu see mul 24 juurde, vahel oli 36 ja season 2 oli veel 12

 

Mida rohkem mängid seda vähem elo saad, Piir on ~10 juures. Ma olen 40 mängu teinud ja juba hakkan 15 elo saama.. Alguses, esimesed kümme mängu saad ~30-40 ja siis hakka väiksemaks minema, seasoni alguse värk, vist sellepärast, et saaksid kohe elo kõrgele, kui oled piisavalt hea.

Meistrimees - Oma profiililt või LolKing.net


If you want to succeed as bad as you want to breathe, then you will be successful

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Mida sa seletad? Sa ei suuda 1k-st üle saada. Ilmselgelt oled halb. Minuarust olles kaua ühe elo juures oledki sa selle elo vääriline

 

No tule specci mu mänge pro 123 kristjan l33t 0wnage. Ja jälle 2 venda lihtsalt ei kommunikeeri tiimiga ning annavad ära kille ning ei ole lihtsalt võimalik kõike ka üksi ära teha. Btw ma olen üle 1k seega

 

fuck_you.jpg


ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
No tule specci mu mänge pro 123 kristjan l33t 0wnage. Ja jälle 2 venda lihtsalt ei kommunikeeri tiimiga ning annavad ära kille ning ei ole lihtsalt võimalik kõike ka üksi ära teha. Btw ma olen üle 1k seega

 

fuck_you.jpg

 

That.

 

Mäng jooksis siis põhimõtteliselt nii, et olime botis.. Taric ja Vayne.. Kõik oli täiesti OK, kuni tuli ära TOP'is first blood. Siis tuli midis ka teine kill ja hakkasime vaikselt lootust kaotama, kuid teadsime, et meie vastaslane on nõrk ja me suudame nad "hävitada".. Nii juhtuski, tegime double killi ning meeskondade skoorid olid 2-2. Ning siis oli Darius topis 1v2 situatsioonis, kus ta suutis Nunu ja Jayce vastu ühe killi hauda kaasa võtta. Meeskonna skoorid olid 3-3. Järgmine hetk olime 3kesi botis, mina, JRISETH ja jungler, Skarner. Seejärel tuli 2 killiga Katarina boti ja nad tegid botis 2 killi. JRISETH'i ja jungleri peal. Olime siis 3-5 tiimide skoori juures, kui järsku hakkasid vastased dragonit killima. Meie supertugev Skarner, kes 15 minutiga endale on suutnud buildida saapad ja heart of goldi, "engages". Üksinda. Suri ta siis ja vastased said draakoni võrra rikkamaks. Meeskondade skoorid olid 3-6, skarner 0-3. Ning seejärel tuli dragoni juures "teamfight", milles tegime meie 3 killi ja vastased 1 killi. Meeskondade skoorid olid 6-7.. Vähemalt midagigi. Ning lõpuks tuli siis see hetk, kus meie meeskonnaliikmed suutsid nii korralikult omavahel tülli minna, et Skarner lihtsalt ütles "fuck that, im going to feed" ning sealt see saigi alguse.. Nendele kõigile, kes siin soiuvad, et elo helli pole olemas, siis te eksite.


Kaspar.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline misterx

Ma nängin peaaegu ainult supporti ja džunglit ning pole kunagi alla 1200 olnud. Tahate väita, et ma ei ole elohellis vaid selle pärast, et mul on tiimiga vedanud?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ei tea mina. Ei ütle, et ma leet olen, aga olen suutnud mänge carryda, failin ka samuti. Tiimid on ka suht tihti halvad, aga elab üle, ei rage selle üle, kuna see teada värk, et ranked taandarenguga värdjaid täis.


If you want to succeed as bad as you want to breathe, then you will be successful

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Okei, pean tõdema, et ELO HELL eksisteerib aga kahjuks ei lõppe see enne 3k ELO, nii, et suhteliselt keeruline on sealt välja saada. Vähemalt forellenlord sai hakkama sellega.

 

When talking about solo Q, a lot of players start talking about the so called "elo hell". What's your opinion about that term?

 

ForellenLord: Elo hell does not exist at all. Its an excuse for players who are in it. If you look at it objective and from a mathematical way, it doesnt exist. Every player who says is in 'elo hell', doesnt look on himself enough. And blames the other people and says I can do anything anyways because I am 'stuck in elo hell'.


b_560x95.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Seda ütleb inimene, kes on kõrge elo peal.. Satu kunagi ca 800 elo juurde ja proovi sealt välja mängida nii, et oled support või jungler.. Ma tahan näha, et ära teed.

Oota oota mida? Mängi sup blitz, first blood grab, ning paari korraliku grabiga on mäng kohe tiimi jaoks kergem. AD carry hõiskab, et carrys game, sina vaikselt itsitad ja vaatad kuida raiting tõuseb. Jungler- Kontroll kõikide linede üle. Kui sa mängid mingi ww junglit, siis sorry, aga no good gank till level 6. Jax, Lee Sin, Skarner, enne red-i teevad enamus jaxid juba ürituse toppi või mid-i. + nad ei jää eriti junglist maha ja annavad ränga eelise line-le, kui saavad vastase maha ( andes killi line-le) või lihtsalt võttes hp-d maha vms.

 

Kui sina oled tiimis see, kes hakkab ragema jne. võid kohe quiti panna. Alguses tuleb doubel kill enemyle. Terve team vaikib, jungler läheb võtab killi top/mid dragon ja mängus ollakse tagasi. Kui juba sina suudad üksi või oma duo paarilisega koos igale "Ping"-ile reageerida koheselt on asi korras, aga need kes lõpetavad oma minion wave ja siis lähevad on juba oma elo-ga all otsas.


Ma pole geenius, paranda mind. Mu postitused on ainult minu arvamus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Seda ütleb inimene, kes on kõrge elo peal.. Satu kunagi ca 800 elo juurde ja proovi sealt välja mängida nii, et oled support või jungler.. Ma tahan näha, et ära teed.

 

 

eelmine seasoni lõpp mängisin 650 pealt 900 peale...

*nocomment*

Mis sa tõesti arvad, et high elo mängudes mõlemad tiimid võidavad ja saavad elo juurde? et seal siis elo kaotamine võimatu?

ikka on 1 tiim parem kui teine...


b_560x95.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
eelmine seasoni lõpp mängisin 650 pealt 900 peale...

*nocomment*

Mis sa tõesti arvad, et high elo mängudes mõlemad tiimid võidavad ja saavad elo juurde? et seal siis elo kaotamine võimatu?

ikka on 1 tiim parem kui teine...

 

Vaat, enamus mängud mis ma olen duonud Kaspariga, on alati nii olnud, et meie tiim on täis trosse. Võin julgelt väita, et nii on juhtunud ca 80-90% kordadest. Oleks veel mõistlik kaotus, kui me teeme kõik mis saame ja ikka ei saavuta midagi, siis ei ole hullu, aga kui on debiilikute kari pidevalt, siis meie ei ole ju mitte milleski süüdi.

Muudetud liikme Kellameister'i poolt

ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Okei, pean tõdema, et ELO HELL eksisteerib aga kahjuks ei lõppe see enne 3k ELO, nii, et suhteliselt keeruline on sealt välja saada. Vähemalt forellenlord sai hakkama sellega.

 

this, haha :D

 

//gz tanel

Muudetud liikme Blink Pls'i poolt

born 2 lift

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Sattusin ka siia alafoorumisse. Mänginud olen ~kuu. Viimased 3 päeva teinud ranki ja vaatan, et paljud siin räägivad mingist elo hellist. Sellist asja ei eksisteeri. Kui oled piisavalt hea mängija, siis saad kergesti elo üles. Vastasel juhul oleks kõik need m5, crs ja clg vennad sama moodi 1k elo peal aga nad ei ole. Tegin support championiga mängu.

 

lcsqY.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline misterx
Sattusin ka siia alafoorumisse. Mänginud olen ~kuu. Viimased 3 päeva teinud ranki ja vaatan, et paljud siin räägivad mingist elo hellist. Sellist asja ei eksisteeri. Kui oled piisavalt hea mängija, siis saad kergesti elo üles. Vastasel juhul oleks kõik need m5, crs ja clg vennad sama moodi 1k elo peal aga nad ei ole. Tegin support championiga mängu.

 

lcsqY.png

Kuu ajaga said level 30?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.