Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Okei, sai siis kodutööd tehtud ja tegin siis kokku vist 5 pela täna, sain igatahes viimase pelaga lv 16. Leitsin ka ühe mängu ajal eestlased, kui tegime ka kaks jägmist mängu koos, ühe võitsime, aga teine mäng oli ikka täielik kusi, igatahes, nagu ma aru sain, olid vennad mingi täiesti täis ja ei suutnud isegi korralikult kirjutada, aga fun oli suht, igatahes siis väike pilt ka meie viimasest mängust, kus jah...

epic.png


giphy.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Veigar jah on ülitugev, tahtsin küsida miks teda ei mängita pro tasemel-LCSis?

Hea burst combo on you tal.Enemy APC sureb full comboga.

 

Sest ta ei ole ylitugev ;) Tal on no escape, seega teda on väga kerge gankida ja ta ei tee midagi peale combot. Ta on minuarust veidi tugevam versioon leblancist.


If you want to succeed as bad as you want to breathe, then you will be successful

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Sest ta ei ole ylitugev ;) Tal on no escape, seega teda on väga kerge gankida ja ta ei tee midagi peale combot. Ta on minuarust veidi tugevam versioon leblancist.

 

Ei ole teda väga kerge gankida, väike AOE stun ja jalutad minema.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
kui ta oma spellid mööda paneb, siis suht kasutu :D

 

Q ja R on lock in'id neid ei saa mööda panna ja AOE'd ka võimatu mööda panna, sest see nii suur.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Sky is the best.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Siit keegi supporti ka mängib? ( West )

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kas keegi oskab aidata?

Selline probleem, et kui tahan recordida mängu, siis camera view automaatselt läheb lock/lukku. Kuid kui recordimise lõpetan, siis jälle vaba, tean et seda saab muuta Y, muidu mul on unlucked, aga millegipärast recordimise ajal nüüd läheb autoluck. Tegin ka Restore Settings lolis, kuid ei midagi... Fraps & dxtoryga, mõlemaga viga, kui viimati mingi 2 nädalat tagasi recordisin frapsiga, siis kõik oli korras.


giphy.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kas keegi oskab aidata?

Selline probleem, et kui tahan recordida mängu, siis camera view automaatselt läheb lock/lukku. Kuid kui recordimise lõpetan, siis jälle vaba, tean et seda saab muuta Y, muidu mul on unlucked, aga millegipärast recordimise ajal nüüd läheb autoluck. Tegin ka Restore Settings lolis, kuid ei midagi... Fraps & dxtoryga, mõlemaga viga, kui viimati mingi 2 nädalat tagasi recordisin frapsiga, siis kõik oli korras.

 

loli recordimiseks kasuta lolrecorderit ikka.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Tuli ära lõpuks.

promoted.png

 

Medium Diamond knowledge, low Gold mechanics ja medium Platinum division. Kuidas teil on? Mida division üles, seda kordades raskem on mängida minu puhul. Teadmised on head, aga mehaanika on alla prahi. Jukeda oskan, aga kiireid abiliteid nagu malphite ult, sona ult jne ei saa isegi flashiga dodgetud. :/


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tuli ära lõpuks.

promoted.png

 

Medium Diamond knowledge, low Gold mechanics ja medium Platinum division. Kuidas teil on? Mida division üles, seda kordades raskem on mängida minu puhul. Teadmised on head, aga mehaanika on alla prahi. Jukeda oskan, aga kiireid abiliteid nagu malphite ult, sona ult jne ei saa isegi flashiga dodgetud. :/

 

Kusjuures ma olen juba mingi 2 aastat mänginud ning siiani mängin suhteliselt halvasti.

Palju asju on muutunud näiteks see, et ma ei rage ega karju mingi KS vms. Last hittimine on selgeks saanud ja muu jura, kuid goldist ikka end välja ei carry.

 

Päris tore oleks, kui mõned diamond vennad siin foorumis mingeid tippe jagaks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kusjuures ma olen juba mingi 2 aastat mänginud ning siiani mängin suhteliselt halvasti.

Palju asju on muutunud näiteks see, et ma ei rage ega karju mingi KS vms. Last hittimine on selgeks saanud ja muu jura, kuid goldist ikka end välja ei carry.

 

Päris tore oleks, kui mõned diamond vennad siin foorumis mingeid tippe jagaks.

Kõige parem kuskile saada on siis kui season 4 pihta hakkab. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.