Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Normal ja draft pick on seni päris arukad inimesed sattunud


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mitte päris kõik, osad mängivad kenasti :)

Aga suurem osa jep.

 

No palun. Viimane mäng. Mängu alguses esimene küsimus oli mingi venna poolt "kto polak" ja kõik peale minu olid "da-da" :fp:

 

Ja no palun.. Tulemus on siin:

LoL22.png

 

Okei muidugi, ma olen nõus, et leidub ka häid poolakaid, aga see on ikka harukordne juhus, kus poolakas mängib ikka korralikku tiimimängu :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Keegi NA serveris mängib? On seal kuidagi võimalik laggi vähendada? Kõige hullem ei ole, aga vahepeal kisub kerge delay peale. Ping järjepidevalt 180-200.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tegelt ka no? Öelge, mida sellise tiimiga peale hakata?

 

LoL23.png

 

Alguses lähevad Veigar ja LB botti. Küsisime siis Vaynega, et kuhu siis adc minema peaks? Nad olid umbes, et see on normal game, siin ei pea nii olema, nagu Rankedis, et ronigu umbes kuhu saab.. Algul nad olid 3 botis, ma sain sologa jumala kenasti hakkama. Tapsin Pantheoni nii mõnigi kord ära ja kõik gankid hoidsin ka ära. Siis aga Veigar mõtles, et tuleks ka toppi ikkagi ja nii see feedimine lahti läks. Skoor oli 8:2 ja siis läks lappama...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Oh, i'm sorry, i didn't know that normal is tryhard? Mul oli enemy botis Kennen ja Veigar, väga tublisti said hakkama.

Täiega mõttekas ühe normali pärast rageda nagu segane. Tryhardi tahad ss mine ranki, kui elo piisavalt kõrge ss ei trollita seal.


We seek for truth, while we hide ours

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Tryhardi tahad ss mine ranki, kui elo piisavalt kõrge ss ei trollita seal.

 

Kahjuks nii siiski ei ole. Ka Challengeris on trolle ning ragereid. Diamond/Challenger-is on neid muidugi kordades vähem, aga siiski puudust ei teki.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mina küll ei kohtu rankis trollidega, viimased 30 mängu pole minu teamis ühtegi trolli olnud..

call it luck or whatever, aga normalites ma ka ei tryhardi, vaid pigem ongi just enemy trollimiseks, nt Siv-i LB trolli järgi tehes.


We seek for truth, while we hide ours

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Teemoga mängivad "nõrgad" ?


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mõnus mäng hommikul. 1:13 tundi:P Mõlematel oli vaja veel ainult nexus maha võtta:D Mängisin mingi kolmandat korda vist elus Blitziga 3/11/37. Vahepeal olime ikka nii maas. Turretite seis oli vist mingi 5:1. Aga teamwork op. Alguses oli üks vend afk ja siis keskel LB-el dc. Mõnus oli võita sellist mängu:D


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Oh, i'm sorry, i didn't know that normal is tryhard? Mul oli enemy botis Kennen ja Veigar, väga tublisti said hakkama.

Täiega mõttekas ühe normali pärast rageda nagu segane. Tryhardi tahad ss mine ranki, kui elo piisavalt kõrge ss ei trollita seal.

 

Mis kuradi tryhard? Lihtsalt veidi tusaseks ajab see, et nii palju aega läheb raisku mingite trollide pärast. Nii raske siis korralikult mängida või? Kui ei viitsi mängida, siis pole üldse mõtet tulla mängima no..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
riven.png

rofl.png

 

 

Silver 1.. 18 surmaga Riven ja 14 surmaga Ryze kes on täielikud failid.. see season siis jäi kuld tulemata :(

 

Kõik alustavad kusagilt, poolakas alustab ja ei jõua oma LoLi mängimise ajal kuhugile (eranditega ofc.) :D


Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.