Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Mul 1 division minna veel. Praegu sain G1 ära. Sellest oleks ka napilt ilma jäänud jälle. Mingi 92139293x teinud viimase nädala jooksul. Promodesse tahavad need ragequitterid ja idioodid sattuda tavaliselt. Muidu nagu pole midagi. Praegu ka esimene mäng Riven annab FB ära topis ja hakkab ragema, peale seda kohe ragequit :D Teine mäng mingi mähko pickis double jungle, tulin tiimile vastu läksin Aatrox support. Imekombel tuli odav snowball sealt ja win ja otsustava pela carrysin Varusega ära, seal oli täitsa hüva tiim. Sai lausa 2x 5man Varus ult isegi pandud :D

Muudetud liikme vortex'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

jep, vb tõesti aga no me proovisime ka uut compi , imo sujus suht hästi ja me võitsime neid roughNex weekly cupil ka. Seega ei ütleks et me neid palju halvemad oleme :D saab hakkama. Eile pelasime ranki proovisime ka erinevaid compe ja early object. saime järjest challenger-dia tiimid vastu , isegi kokimoki vastu sai pelatud :D ta vist hetkel #8 soloq rank järgi vähemalt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

 

Kuidas seal? Vajutasin "I want to help!", aga lööb sisse logimise ning mitte mingi accoundiga sisse ei saa lel.

 

Hetkel mingi Interval Server Error.

Muudetud liikme Attachment'i poolt

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Tere,

 

Saab keegi anda mulle lingi, kus ma saaksin õppida/kus teie õppisite LoLi mängima. Üldse ei taju midagi. Loodan, et keegi annab. :)

Vaata youtubest teiste gameplay videosid ja õpetusi. Ma sealt sain üpris palju ja mõne uue chmapiga pelama hakkan,siis vaatan tipse sealt...


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.