Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

No Fizz pls, aru saada, et see ei ole balanced ju. Lich bane käes on, siis almost one shotib adc või ap 1 Q shot + basic attack.

 

Yi sama asi, Riot väitis, et nerfis kuigi ta siiamaani nii tugev. See double strike iga 4 liti tagant tugev, ultile slow ei mõju, liiga tugev jälle ja Q refresh - ultra tugev (üks põhjusi kindlasti, miks ta mängud ära carryb lihtsalt). Camp clear tal junglis nii suur, et snowballimiseks pole kille vajagi.

 

Irelia on nohu Yi kõrval.

Muudetud liikme Attachment'i poolt

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
No Fizz pls, aru saada, et see ei ole balanced ju. Lich bane käes on, siis almost one shotib adc või ap 1 Q shot + basic attack.

 

Yi sama asi, Riot väitis, et nerfis kuigi ta siiamaani nii tugev. See double strike iga 4 liti tagant tugev, ultile slow ei mõju, liiga tugev jälle ja Q refresh - ultra tugev (üks põhjusi kindlasti, miks ta mängud ära carryb lihtsalt). Camp clear tal junglis nii suur, et snowballimiseks pole kille vajagi.

 

Irelia on nohu Yi kõrval.

 

ybq5aBE.jpg

Yi suht nohune kui õigesti mängida.

 

Sain siis täna warni negative attitude eest, kuna ütlesin mängu lõpus report our wukong and graves, botid panid mulle negative attitudega reporti 1/12/3 Graves ja 1/8/2 Wukong.

Retarded.

 

 

//E:

y5DzH.jpg

 

Siuksed seisud siis, võtavad vale kuti focus alla ja pizdec...

Muudetud liikme Finnish'i poolt

Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ehh, selle asemel oli algselt Static shiv aga lõpus otsustasin kuna mul on atti juurde vaja ning lifesteali kuna elud tiksusid liiga kiirelt alla siis võtsin selle kuna plekki oli liialt käes ja polnud mujale matta seda ;)

Mõtlesin küll, et võtaks thristeri aga boonused olid suhteliselt samad sellega sai rohkem :)

Mõtlesin, et kirjutan ka oma postis miks neid kaks on aga see selleks.

Muudetud liikme Finnish'i poolt

Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tegelt BT on parem 1v1-s, hydra on lclt splitpushiks parem :D

 

http://gyazo.com/a9dc35f8944eb2ff0844bb8dfb799388

tagasi silver 2-s :D

Muudetud liikme HardStyleFTW'i poolt

We seek for truth, while we hide ours

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ybq5aBE.jpg

Yi suht nohune kui õigesti mängida.

 

Sain siis täna warni negative attitude eest, kuna ütlesin mängu lõpus report our wukong and graves, botid panid mulle negative attitudega reporti 1/12/3 Graves ja 1/8/2 Wukong.

Retarded.

 

 

//E:

y5DzH.jpg

 

Siuksed seisud siis, võtavad vale kuti focus alla ja pizdec...

 

Riot ei tee selle eest midagi kui sa reportid seda, kellel on negatiivne skoor lol. Kõige pealt vaata, mis level sa ikkagi oled. Ega sealsed ei ole mingi meistrid juba.


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

heh, mul ikka nii, et jõuan silver 2 ära, siis tekivad hälvikud. Eelmine kord S2 sain, 6 lose ja S3 tagasi. Nüüd S2 2 losega, 0 punkti peal, ei julge enam pelamagi minna.


We seek for truth, while we hide ours

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Esimene rank tehtud, esimene pask meeskond saadud. Botlane oli meil lihtsalt üle prahi. 20 minutiks olid vist 0/10 taga oma liinis ja surrender vote. Olin ise midis Morganaga Ziggzi vastu ja polnud probleeme.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Smurfin is funsilver_4.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
sain scami, päeviku võib ära kustutada.. kahju, et ei saanud gold 5ni teha hehe

Kui account scammitud siis saada siia kiri: https://support.leagueoflegends.com/anonymous_requests/new

Soovitan lisada proofi n stuff. Arvatavasti läheb 2-3 päeva ennem kui vastus tuleb. Mina sain igatahes kasutaja tagasi peale seda kui sinna kirja saatsin.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kui account scammitud siis saada siia kiri: https://support.leagueoflegends.com/anonymous_requests/new

Soovitan lisada proofi n stuff. Arvatavasti läheb 2-3 päeva ennem kui vastus tuleb. Mina sain igatahes kasutaja tagasi peale seda kui sinna kirja saatsin.

 

mulle ei ole mitte mingit inffi kasutaja kohta, ma sain selle kasutaja sain 2-3 päeva mängida..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.