Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

8 mängu defeat järjest, vastased lihtsalt stompind. 3 mängu oli 4 vs 5 ja 5 mängu kõike laned peale minu oma feedisid maksimaalselt. Ja siis viimasel pelal mõtlesin, et poh ma ei viitsi 4 vs 5, vaatan streami veits, GG BANNED. Ma rets õnneseen täna.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
3week 5 days normalis ja 2 week 4 hours rankis, ma ei usu et see õige on kuna mul 3,5 aastat vana acc ja 400 normal wini ja 1100 rankedit see season ja eelnevatel 800 gamet.... ei saa kuidagi õige olla

 

Lugeda ikka oskad lol? Season 3 on seal selgelt kirjas.


tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma olen ikka nii toxic player väga rets. Noo tuleb öelda ju inimestele mis nad valesti teevad, et see ei korduks, aga vanad hakkavad vastu klähvima. Miks ma nii kättemaksuhimuline olen... üritan karistada oma teammate mängu kaotamise eest nende endast välja ajamisega. Oiiii kuiiii pahaa inimene ma olen. :D See lõppeb nüüd! Äkki ei saa iga kasutajaga banni. :P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

series 1/1. Vahepeal tulevad ikka täis tardid tiimi...aga jah, siis peab neid carrima ehk tuleb mul ka mõni halvem mäng, carrivad mind siis:D

 

4q3Uo.jpg

 

kerge zedi pela

Muudetud liikme Kristjan194'i poolt

tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin

vastastel oli troller tiimis.

 

top lane's oli adc caitlyn ja tristana, ülejäänud tiimis oli nasus, xin zhao ja kha zix.

 

Ma olin rammusega JUNGLIS, 300 def ilma skillita. Lendasin Q skilliga sisse, tauntisin ära ja tiim tegi lebo killi :D

 

MMR nii halb et paha hakkab.

Peab paar mängu võitma järjest siis ehk saan üle 20.

 

 

ae1966e86a.jpg

Muudetud liikme Genius15'i poolt

6097 päeva Vahvel.net liige 08.05.2024 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

W annab meeletult AD juurde, E nii low cooldown, saab spammida. Ma olen täielik beast sedasi, olen proovinud ka teist pidi, ehk Q E W, töötab aga eelistan siiski teistpidi. Minu puhul parem ja burst on isegi tsipa parem imo. Võtan alati ühe comboga maha vastase. Aga võibolla asi on harjumuses ja mul nii mugavam, dno.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

See boonus dmg on nii väike, nii et pole mõtet. Ja enamasti maxitakse ikka QEW. Q just sellepärast, et ntx suure harassiga champide vastu saaks farmida lanel ilma ise sisse võtmata. Kui seda probleemi pole, siis võid ka E maxida. Aga W maximine teisena on küll puhas lollus. W ei ole mõeldud DMG tegemiseks vaid lihtsalt nö vastase ülemängimiseks ning mobiilsuse tõstmiseks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

ei ütleks et ma nüüd hea zedi mängja aga Wd ma nüüd teisena ei arendaks. Midagi see sulle õieti ei anna. Ise arendan R->Q->E->W . Qga saab kergelt harassida ning suht hea waveclear. Kindlasti on ka palju ohutum.


tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.