Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Gz Fnaticule! World Finals hakkab 16 sept, kui ma ei eksi. Rekkless saab 20 sept 17. Ehk siis Puszu mängib Fnaticu eest World finalsil ja rekkless tleb alles season 4jaks fnaticusse ?

Loodame nüüd, et Fnatic võidab ka summerspliti!

kuskil oli juttu, et rekklessssss pidi vist isegi saama mängida..

GLD1E32.jpg

Muudetud liikme Robert'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Olin kuus kuud aktiivselt Westis ja veendusin, et West mängijad on kordades hullemad, kui East. Nii flamemise, mängu stiili kui ka teamworki poolest. Vähemalt minu kogemus oli selline. Aga eks on ka neid kes arvavad teistpidi, võibolla just komistasin nende õigete otsa alati.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ütleme nii, et kui sa Eastis ei carry on GG. Minupuhul vähemalt :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Olin kuus kuud aktiivselt Westis ja veendusin, et West mängijad on kordades hullemad, kui East. Nii flamemise, mängu stiili kui ka teamworki poolest. Vähemalt minu kogemus oli selline. Aga eks on ka neid kes arvavad teistpidi, võibolla just komistasin nende õigete otsa alati.

 

igas regioonis on flamereid/quittereid. Westi tase on aga parem kui Easti tase, selles olen ma üpriski kindel.


tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
keegi teab, kuna pulzmefair ezreal soodukaga tuleb? lasin palju ipd endale telida ja nùúd palju ûle seda

 

pfe ei tule kunagi on sale ilmselt. See on ultimate skin

 

kristjan selles sa eksid, minu arvamus on see, et westis on hullemad kuna kõik on sinna kolinud kuid alles proplayerite juures on tase teine... Westis on palju rohkem m2ngijaid ja silver bronzis on ka rohkem...(suurem protsent)

 

ma ütlesin. et see on minu arvamus..


tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
igas regioonis on flamereid/quittereid. Westi tase on aga parem kui Easti tase, selles olen ma üpriski kindel.

 

 

Olen ma vastupidist väitnud? Westis on parem tase diamond-challangeris alles, muidu on Easti tase kõvem(imo). EstoniaDC ütles õigesti, seal on hullem, sest nolgid on üle kolinud.

 

Btw Kristjan, ultimate skinidel on ka sale ning sa ei öelnud, et see on sinu arvamus. :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Sp ma varust mainingi varus.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Olen ma vastupidist väitnud? Westis on parem tase diamond-challangeris alles, muidu on Easti tase kõvem(imo). EstoniaDC ütles õigesti, seal on hullem, sest nolgid on üle kolinud.

 

Btw Kristjan, ultimate skinidel on ka sale ning sa ei öelnud, et see on sinu arvamus. :)

 

Westis on juba bronzes paremad, ma ise silver 4 ja placemendis sain väga head teamid. Aga eelmises accoundis eastis olin bronze 5 , ise tajusin mängida aga teamil oli alati afker/leaver või mingi lane failis alati...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Cold, sa ei tajunud yldse tglt mängida :D vigu tegid rohkem kui mu 8 aastane sugulane :)

Aga nähtavasti oled sa paremaks saanud/westis noobid enemyd pandud.

 

Tegin ARAMis 1v1 sulle ära ju :D Aga westis olid esimesed 4 placementi väga raske enemy, mängud olid üle 50 min kõik, farmisin 430 selle ajaga ikka enemyl 50 rohkem :O

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Hakkasin jälle loli pelama, jeee :D


"The true sign of intelligence is not knowledge but imagination."

- Albert Einstein

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.