Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Uus armastus, VARUS. Kaks mängu järjest early game nihu läinud, on ilus 2 vs 2, teeme juba ära ja siis hüppab jungler välja. Kui sa nii deep oled juba, siis wardidest alati kasu ei ole, kuna jalad ei ole nii kiired ja abilityd enamus kasutatud. Nii olengi kaks mängu 0/4 mängu algul olnud. Kõigepealt 2 korda lihtsalt lendab kohale ja siis ülejäänud dived. Aga varus nii hea lihtsalt, et mõlemad mängud tulin 0/4'jast legendary peale ja surin mängu jooksul 1-2 korda. LOVE IT. :D

 

//E: Kolmas mäng täpselt sama keiss, jungler igakord kohal, oleme nii ettevaatlikud või mitte, üle wardide lendab sekundiga. Seekord ei õnnestunud comeback ja skoor jäi 2/8. :( Mängisin siiski hästi enda arust.

Muudetud liikme Jay Rock'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Gambit vs EG atm, gambitil uus support - eestlane voidle.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Gambit vs EG atm, gambitil uus support - eestlane voidle.

 

Kui natuke nokkida, siis ei ole nii uus ta väga midagi. Paar mängu juba Gambitiga koos teinud ja niipalju, kui ma vaadanud olen, kuidas ta mängib siis on ta suurepärane Sona mängija. Pigem on uus see, et algul kui ta tuli siis oli kõigest ajutine ja nüüd otsustati, et jääb kindlat Gambiti edasi :).


Ripper.png

By Jarmoo.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

"eestlane"


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Rahunesin maha, võtsin ennast kätte ja ei flaminud vaid proovisin rääkida oma tiimi kaaslastega normaalselt ja tänu sellele suutsime turnida lost mängu, küllgi see võib olla normal aga tunne mis sa sellest saad kui sa suudad ise rahulikuks jääda ja tiimi maha rahustada on fantastiline. Sai ka selgeks, et mulle sobib jungle mitte top ega adc, sest seal suudan kõige paremini hakkama saada. Mängisin, siis alistar jungle pole ammuilma teda mänginud aga late game on tugev ja selle buildiga mis ma aretasin saad late game 300-340 armor oleneb mis ruunid sul on ja 4000 elu, see kombineerida ultiga oled teamfightis väga suur tegelane.

 

ali.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tekib tahtmine lol tõesti quitida, ainult kaotused vist historys ongi, sellised legendid mu tiimis alati

meh.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Hetkel selline

 

c333d3ad888541d5e024079f2f0cb065.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kõik tahavad ainult quitida, panema keegi oma tiimi kokku? Level 30sed, oleks hea teineteist õpetada mängus.


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mõtlesin, et proovin täna otsast peale seda jama ja kohe esimene mäng: Olin Katast farmiga üle, lee käis tema lane kogu aeg hoidmas ja sain ta killitud ka korra earlys, siis käis ta 2x botis ja 6 killi olemas msh2.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.