Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Mingi punkti vahe tuleb ikka, kui näiteks vastased lasev surrender 20 mindi peal vmdagi 20 mindine mäng saab ikka rohkem punkte, sest tegite neile kiiremini ära vms. ja kui pikk mäng 40-60 min siis tuleb ikka vähem, seda isegi tähele pandud et kiire mäng siis 18 punkti ja pikk mäng siis 9-11

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mingi punkti vahe tuleb ikka, kui näiteks vastased lasev surrender 20 mindi peal vmdagi 20 mindine mäng saab ikka rohkem punkte, sest tegite neile kiiremini ära vms. ja kui pikk mäng 40-60 min siis tuleb ikka vähem, seda isegi tähele pandud et kiire mäng siis 18 punkti ja pikk mäng siis 9-11

 

Ei, sellist süsteemi ei ole minuteada, ikkagi loeb sellest, kui tugevad või nõrgad vastased sul on.


Kaspar.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Päeva viimane mäng läks õnneks, pikk mäng oli seega vähe punkte sai aga no problem.

 

zedu.png

Sa saad sellepärast vähe punkte, kuna sa ei kuulu silverisse MMR järgi. Vaatasin su match historyt, sa mängid bronze mängijatega, su mmr on bronze, mille näed kohe ära kui vaatad sinu võite ja kaotusi, mille % on väga, väga madal .


If you want to succeed as bad as you want to breathe, then you will be successful

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Genjaga ei sobigi eriti ükski support kokku :P Btw, EG uus jungler Shacker rääkis videos, et ta oli S1 700 elo ja arvas, et on elohellis. Siis sai silver elosse ja mõne kuuga sai sealt diamondisse. Ühesõnaga, kõik on võimalik, tuleb vaid uskuda.

 

Nice, õnne talle siis. :) Sperr vist ei pääse kunagi ühtegi lcsi teami või üldse ei saa võimalust osaleda sellel, kuna ta eloboostib. Keegi kunagi sai kicki LCS'ilt kuna ta eloboostis teisi raha eest.

 

What sa ajad? :D Puszu on ka eloboostinud, isegi Nyjacky, ja keegi veel on NAst, ei mälea kes. Puszu eloboostingust vist Riot ei tea, aga need NA mängijad said ainult hoiatuse.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Aga mis mõttes mul on halb MMR vms, see tähendab et kaotusi on rohkem kui võite ja sellepärast saangi vähem punkte ? hetkel on mul 10 kaotust rohkem kui võite.

 

Mea mmr on siis võid +30 saada võidu korral ja kaotuse korral poole vähem, 9 lp on väga vähe saada

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Aga mis mõttes mul on halb MMR vms, see tähendab et kaotusi on rohkem kui võite ja sellepärast saangi vähem punkte ? hetkel on mul 10 kaotust rohkem kui võite.

No ntx sa peaksid kuuluma Bronze I hetkel veel, aga õnnestus saada Silver 5'te. Oled kaotanud liiga palju mänge ja siis arvestatakse, et sa peaksid olema Bronze's veel. Ma ei oska nii hästi seletada, keegi targem ehk oskab


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ühesõnaga mängi paremini ja ära kaota :D


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ühesõnaga mängi paremini ja ära kaota :D

 

Muidugi on seda lihtsam öelda kui teostada.

 

ITypo - Kuna Tierist ei ole võimalik allapoole kukkuda, siis arvestataksegi sind Bronze playerite hulka. Kui see asi oleks võimalik, siis sa vist Bronzes oleksid praegu. Loodan, et said aru.


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jajah, tuleb endale ka nüüd meelde, et ühes mängus vennad soiuvad mulle, näe olen bronze III vms ja olen parem kui mina(Silver III) :D


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

What sa ajad? :D Puszu on ka eloboostinud, isegi Nyjacky, ja keegi veel on NAst, ei mälea kes. Puszu eloboostingust vist Riot ei tea, aga need NA mängijad said ainult hoiatuse.

 

No näed, nemad said hoiatuse, aga üks vend sai keelu osaleda. Kunagi kuskilt reddit'ist lugesin.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Esimene promo match võidetud, ütlesin essana top, aga üks kes enne mind pickis ütles, et pick order ja ta läheb topi, visati mind tanki siis pmst ja pidin tristana adc minema, sain hakkama. :P

 

EDIT: Teise kaotasin, blitz supp mängisin, renekton lasi algul duubli ära ja arvas, et on op, hakkas splitpushima ja sai ganked koguaeg, lõpetas 7-10 skooriga. Loodan kolmanda võita, kui vaid topi saaks..

 

EDIT2: Kolmanda võitsin, sain õige lane-i ja champi, kes tahab head low elo carryt, siis Singed it is, uskumatult palju dmg ja tankyness, teamfighti võtab lebolt ära. Pilti ka siis viimastest ranki mängudest.

rankedsinged.bmp

Muudetud liikme qwsdcv'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
The plays.jpg Sain 4-ja minutiga juba 6/0 siis soraka leftis ja vayne hakkas trollima xD

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Redditisse postitati väga huvitav skin bundle idee:

 

  • Mr. Fantastic -> Mr. Zactastic (Zac)
  • Thing -> Malphite
  • Invisible Woman -> Eve
  • Human Torch -> Brand
  • Dr. Doom -> Viktor von Doom (Viktor)

Obligatory Riot pls

People are obvisouly going to come in here claiming copyright infringement and what not, but there are plenty of ways to get around that. Look at Greybeard Veigar, Chosen Master Yi, Toxic Mundo, etc. who are are clearly characters from popular entertainment.


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.