Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Pöörane mäng oli,

 

Saime 0-20 pähe, taric hakkas meil huijama sest solvasin teda, olin solo bot draveni ja alistari vastu, mulle näidati koht ette ja oli skoor 0-8 nad pushisid meie baasi ära, gg wp öeldi ära, siis hakkasid nad seal nalja tegema et tulevad divevad ja teevad xpeke, niikaua tegid kui enam meist jagu ei saanud.. Proovisid mis nad proovisid aga fed varuse + kayle vastu ikka ei saa. Ja lõpus vastased karjusid /all chatis, et report mid,top noob feeders kuigi enne ütlesid et honor fizz sellepärast et ta tegi meie midile ära :D

 

Nimeta.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Pöörane mäng oli,

 

Saime 0-20 pähe, taric hakkas meil huijama sest solvasin teda, olin solo bot draveni ja alistari vastu, mulle näidati koht ette ja oli skoor 0-8 nad pushisid meie baasi ära, gg wp öeldi ära, siis hakkasid nad seal nalja tegema et tulevad divevad ja teevad xpeke, niikaua tegid kui enam meist jagu ei saanud.. Proovisid mis nad proovisid aga fed varuse + kayle vastu ikka ei saa. Ja lõpus vastased karjusid /all chatis, et report mid,top noob feeders kuigi enne ütlesid et honor fizz sellepärast et ta tegi meie midile ära :D

 

Nimeta.png

 

Haha, vedas teil siis :D.


Ripper.png

By Jarmoo.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Jälle Silver promotion perses...

ok.png

 

Lulu vist tuli reaalselt sellise teadmisega et ta feedib ära.. mitte midagi aru ei saanud.. ja kui Lux 1 korra suri hakkas trollima, läks korra afk ja taidles seal..

2 Series juba lappes, eelmisel otsustavas mängus oli Mundo 2-11, enemy Zac carrys.. ei saanud ise midagi teha =D

 

3-s katse, äkki õnnestub.


KJBPU5B.png

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin

damn, jälle mingi lose streak aramis...

 

olime 80 55 ees, siis TF otsustas lampi, et läheb AFK...

Mäng kestib veel umbes 15 minti edasi, kuni nad lõpuks lihtsalt 5 kesi võtsid meid maha...

Lõpuks oli skoor mingi 92 75 vms...

 

nüüd õnneks 1 võit.

 

2023e8208e.jpg

Muudetud liikme Genius15'i poolt

6097 päeva Vahvel.net liige 08.05.2024 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

See mäng teeb mu kurvaks. Isegi kui ma olen teamis kõige parema skooriga, aitan kõiki ja üleüldse olen hea teami kaaslane, on kombeks see, et ainult mind flametakse. Ma ei flame mitte kedagi, ütlen veel, et plz stop flame, this isn't helping any of us. Ikka olen mina see must lammas, ma ei tea miks see nii on. Ranked mängu võitmine on mul 100% lucky peale nagu ma aru saan. Vahet ei ole, kui hea mu skoor ka poleks, kui palju ma teisi lane aitan, ikka kaotan ma enamus mänge.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
See pole asusaltöeldes bronze V ainult, Bronze V - Silver V on sellised inimesed nagu videos näitab ja ka suuremates rankides võib olla neid kiireid solvujaid,instalockereid ja afkereid.

 

Sõber on hetkel Gold III ja seal on ka toxicuid ja afkereid päris palju. Ta on ainult 3 inimest kohanud, kes vääriksid kõrgemat elo.


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sõber on hetkel Gold III ja seal on ka toxicuid ja afkereid päris palju. Ta on ainult 3 inimest kohanud, kes vääriksid kõrgemat elo.

 

Toxic playereid on igas divisionis, isegi Diamond 1'es.

 

Aga jah, veel üks tore champ select:

Aboose: adc

Thug Crixus: i jungle or support

Thug Crixus: pref jufnle pls :(

Thug Distÿ: i AD OR TOP

Thug Crixus: jungle*

Thug Distÿ: I AD OR TOP OR TROOL

Keleset89: wow halo riven

Keleset89: SUICIDE MASTER

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kaua tavaliselt aega läheb, kui ma saatsin supporti kirja.


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kui suur on tõenäosus unbanni saada, kui oled banni saanud 2100 aastani?


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jama küll siis...


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ma arvatavasti kogusin palju reporte, sest oli rankedis noob ja siis ega kui mind sõimatakse, siis ma ei jäta ka vastu ütlemata, aga poh, tuleb uus acc osta :D


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.