Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Seletage see lp värk lahti palun, vajan 100, et edasi saada?


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Seletage see lp värk lahti palun, vajan 100, et edasi saada?

 

Kui saad 100LP täis, siis pääsed promotion mängudele. Promo mängudes pead võitma kaks mängu kolmest. Kui oled Division 1 promodes pead võitma kolm mängu viiest.

 

/E: Kiku jõudis ette. :(

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Platis hetkel kaotanud järjest umbes 20 mängu, võibolla isegi 30. Kõik mängud on kaks varjanti, absoluutselt kõik laned feedivad või siis oleme meie üli fed ning team otsustab võimalikult palju 3 v 5 teha ja lambist free kille anda, ehk siis throwida nii räigelt kui võimalik. Selline tunne, et polegi võimalik võita mul season ühtegi mängu. Ma ei ole reaalselt kahe kuu jooksul ühtegi ranked mängu võitnud, mitte ainsatki. Nädalas paar mängu proovin.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Platis hetkel kaotanud järjest umbes 20 mängu, võibolla isegi 30. Kõik mängud on kaks varjanti, absoluutselt kõik laned feedivad või siis oleme meie üli fed ning team otsustab võimalikult palju 3 v 5 teha ja lambist free kille anda, ehk siis throwida nii räigelt kui võimalik. Selline tunne, et polegi võimalik võita mul season ühtegi mängu. Ma ei ole reaalselt kahe kuu jooksul ühtegi ranked mängu võitnud, mitte ainsatki. Nädalas paar mängu proovin.

 

Soovitan sul teha nädalane paus LoList, et sa kordagi ei mängi seda, mängi teise mänge või lihtsalt ära tegele mängudega, arvan, et saad oma losing streakist jagu siis!


If you want to succeed as bad as you want to breathe, then you will be successful

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Soovitan sul teha nädalane paus LoList, et sa kordagi ei mängi seda, mängi teise mänge või lihtsalt ära tegele mängudega, arvan, et saad oma losing streakist jagu siis!

 

Mul oli mingi pooleteist nädalane paus vahepeal. Loss streak jätkus ikkagi. :D Ma ei tea mis värk on, unluck nii julm lihtsalt vist, aga ma panen ise ka väga noobi viimasel ajal.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin

je, ARAMis 4 vs 5... AGAIN, great.

 

aga tiim oli nii hea, et vaenlased said lutti, woop.

 

hetkel võitudega ees 125 123. :)


6097 päeva Vahvel.net liige 08.05.2024 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.