Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

sai just duo tehtud, 40 minutiline mäng. Diana mid 250 ap, draven no LW gg lose:D

Olin selles mängus 18-7-4 riven, ei suutnud ära carrida, sorri :(


If you want to succeed as bad as you want to breathe, then you will be successful

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Olin selles mängus 18-7-4 riven, ei suutnud ära carrida, sorri :(

 

pole hullu:D mäng on mäng, sina mängisid väga hästi. Diana, kes karjus IDIOT GET FUCKING BOOTS, paraku failis:D

 

mul olid 3x movement quintid:D järgmine kord paremini!


tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Good, Talon ja Varus free :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

yey, mäng crashis ranked lobbys -10 sain ning 30 min penalty!

 

2XZRC.jpg

 

gg morgana ja sona. mitte yhtegi korralikku ulti ei teinud. + talon ja elise olid mega fed-.-

Muudetud liikme Kristjan194'i poolt

tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ashe 27/10/13 leboo carry :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

väike pilt

2Y88e.jpg


Eesti mees.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tänaseks normal game limiit täis. Sain suppordiks bronz I venna, nimi oli SrHerBaTiko0. Kes näeb teda, võib ära tappa. 32 minutil sai esimese pulli kirja Blitzcrankiga. Õnneks oli vastane sama halb ja võit tuli 35 minutil ära.

Muudetud liikme Soul'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
lol need blitzcrank vennad kes pullida ei oska on kõige naljakamad :D

Endal paar korda nii olnud, et tüüp flashib ligemale ja siis pullib enda seljataha ehk minu poole ja kasutab ulti ära :D

 

See kutt oli mentaalse hälbega. Esimesel minutil ütles mulle juba, et play safe. Pull cooldown oli kutil umbes 200 sekundit. Istus toweri taga peidus, vastastel oli Zilean, konkreetne pull-kill champion ala nagu Sona, et kui lvl 2 pihta paned pulli, siis surnud. Sain Zileani maha 3 minutil, vend läks härga täis arvas, et saab tower diveda. Sealt edasi sain pm solo snowball, kuna Varusega suhteliselt lihtne Caitlyni vastu mängida isegi siis, kui su support kottigi ei tee.

 

Ma ei saa aru mängijatest, kes ei julge mängida normal games. Istuvad passiivselt, midagi ei toimu. Igav.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

tegin just haigelt hea mängu enda arust:D ashe adc 8/2, 25min 206 farm:P

 

2YHRn.jpg

 

lol

 

gg 2YKop.jpg

 

olen ka nüüd üks nendest kellel mmr väga vittus, +8 win -18 lose. gg

Muudetud liikme Kristjan194'i poolt

tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Haigeee läksin proovisin rankedi ära, alguses oli kõik kena, olin Luxiga Kata vastu midis, 3 killi.Meil oli Lee jungles ja kui 15min täis sai (olime võitmas) oli 20 min afk ja kui enemy meil juba nex turreteid hävitas tuli game tagasi gg.

 

Even better nüüd olin Akaliga, jälle defeat skoor oli 6/3/0 aga teamis oli Mundo 0/8/1 gg.

Muudetud liikme ColdWind'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
fed akaliga peaksid suht lebolt ära carrima...

 

Carryn jh kui teamis 3 haiget feederit + enemyl oli jõhkralt armorit ja magic resisti.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Akaliga võtad adc maha, kuna kui tiim üritab kaitsta ja adc välja seisab siis saab akali adcle ligi ja Akali on veel anti-carry.

Seega on su tiim matedel võimalik focusida kaitsjatele, kuna kaitsjad focusivad sind. Guardianiga on eriti mõnus.


"The true sign of intelligence is not knowledge but imagination."

- Albert Einstein

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.