Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP

eestlasi eastis on ka palju diamondis


5BAW7tz.gif

A winner is a dreamer who never gives up.

- Nelson Mandela

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
WOWO kutt teeb ajalugu wä ? :D Hästi hästi. Vähemalt keegigi hoiab eesti taset kõrgemal :D

Eastis ka palju diamondeid. Tiimist mul 2 tükki juba diamond ja neid palju rohkem. Üks oli isegi korra challenger, nimi on tal "Ohganot"


If you want to succeed as bad as you want to breathe, then you will be successful

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

***SPOILER***

 

Hea mäng mõlema poolt, aga siiski võitis TSM. Hea taktika oli CLGl aga TSM mängis hästi ning suutis võidu võtta. MVP Regi, 100%


If you want to succeed as bad as you want to breathe, then you will be successful

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
***SPOILER***

 

Hea mäng mõlema poolt, aga siiski võitis TSM. Hea taktika oli CLGl aga TSM mängis hästi ning suutis võidu võtta. MVP Regi, 100%

 

Regi pani suht hullu jep:D missis ta mõne Q üldse:D?


tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Vist mitte :) Mängis suht korralikult peale overagressive fb juures, aga samuti mängis Dyrus hästi, overlevelis kõiki 2 lvliga.

 

yep, Qga Caiti kill oli suht kena, mingi ~200 eluga vms+shield.

 

Tundub, et meie ainsana vaatasime seda mängu:D

 

Curse vs Digntas algamas.

 

GG Crs

Muudetud liikme Kristjan194'i poolt

tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kuhu ma siis minema peaks?

 

Esimest korda võiks ikka nagu bottide peal katsetada/treenida.

 

Oskab keegi öelda, kas Tier 2 runed on paremad kui Tier 3 omad? AP mõttes just. Tahaks koostada Katarinale mingisugust. Endal pole mingeid kogemusi rune page koostamisega.

Muudetud liikme Attachment'i poolt

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
riot võiks teha uue regioni, kuhu lähevad kõik kesk-euroopa playerid (polskid, tsehhid, slovakka), siis oleks rahu majas.

 

Keegi teab, kust saab vaadata neid sale-se?

 

Untitled.png

 

qm.gif

Sa peaksid sellese regionisse koos nende poolakatega minema, kuradima idioot. Normal ongi harjutamiseks, mitte mingiseks tryhardimiseks.


If you want to succeed as bad as you want to breathe, then you will be successful

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
riot võiks teha uue regioni, kuhu lähevad kõik kesk-euroopa playerid (polskid, tsehhid, slovakka), siis oleks rahu majas.

 

Keegi teab, kust saab vaadata neid sale-se?

 

Untitled.png

 

qm.gif

 

 

 

idioot , normalis on pohhui kui ta mängib esimest korda mingit champi , kõige hullem kui need vi*ud tuleva rankedisse ja mängivad esimest korda mingi champi

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
idioot , normalis on pohhui kui ta mängib esimest korda mingit champi , kõige hullem kui need vi*ud tuleva rankedisse ja mängivad esimest korda mingi champi

 

Aga ma EI OLE lvl 30, et rankedit mängida? Mul on üsna EBAMEELDIV, kui mõni tuleb normalisse esimest korda. P0lt, sa oled ise üks paras debiilik siin.

Minu levelid võiksid bottide peal harjutada, xd.

Minu jaoks on Normal tryhardimiseks.

Muudetud liikme Attachment'i poolt

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Aga ma EI OLE lvl 30, et rankedit mängida? Mul on üsna EBAMEELDIV, kui mõni tuleb normalisse esimest korda. P0lt, sa oled ise üks paras debiilik siin.

Minu levelid võiksid bottide peal harjutada, xd.

Minu jaoks on Normal tryhardimiseks.

Vahet pole mis lvl, normal game on normal game. Sa võid tryhardida normalis, aga ega normal ongi õppimiseks. Ranked on see koht kus sa saad oma õpitu kasutusse panna vms..


If you want to succeed as bad as you want to breathe, then you will be successful

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mis te nüüd, ma võidan ja kaotan kuskil 5 lp iga mäng. Ma gold I, alates 25st LP-st olen tõusnud 94le LPle. Ma arvan mingi 30 mänguga lihtsalt, saan kradima 3 lp ja kaotan 7 lp :D haige asi :D Aga küll lõpuks välja saab.


If you want to succeed as bad as you want to breathe, then you will be successful

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.