Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

No skill op champi? Keelad mul mingit champi mängida? Pane oma suu kinni plz

 

Saan carritud? Arvan et māngin supporti sinust kordades paremini. Ningjahm, mina panen warde, tiim carrib ja teeb damaget, tundub, et sa pole supporti varem mänginud. Aja end asjaga kurssi.

 

1) Ma ei ole sul keelanud champi mängida.

2) Ma mainin supporti.

Ja see mida ma taricu kohta ütlesin on tõsi ning ma ei ole skillist midagi rääkinud, aga mis mõte on sul vinguda siin, et halvad tiimid seal, siin ja igalpool. Kõigil halvad tiimid, suhteliselt tihti, aga pole mõtet ju vinguda siin... Võid kuskil MSNis seda kirjutada. Suht mõttetu lugeda igal lehel sinu vingumist.


If you want to succeed as bad as you want to breathe, then you will be successful

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
1) Ma ei ole sul keelanud champi mängida.

2) Ma mainin supporti.

Ja see mida ma taricu kohta ütlesin on tõsi ning ma ei ole skillist midagi rääkinud, aga mis mõte on sul vinguda siin, et halvad tiimid seal, siin ja igalpool. Kõigil halvad tiimid, suhteliselt tihti, aga pole mõtet ju vinguda siin... Võid kuskil MSNis seda kirjutada. Suht mõttetu lugeda igal lehel sinu vingumist.

 

kas ma olen millegi kallal vingunud? ainus, kellele ma ette jään oled sina, pane ükskord oma suu kinni ja ära topi oma nina igalepoole. Peksad segast lihtsalt. Sina oled see põhjus miks ma vingum, tont. Arvad et oled mingi Gold I vend, oled nüüd vahvli parim mängja? Gratz bro!


tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
kas ma olen millegi kallal vingunud? ainus, kellele ma ette jään oled sina, pane ükskord oma suu kinni ja ära topi oma nina igalepoole. Peksad segast lihtsalt. Sina oled see põhjus miks ma vingum, tont. Arvad et oled mingi Gold I vend, oled nüüd vahvli parim mängja? Gratz bro!

Ma ei ole oma elost või leaguest mitte midagi rääkinud, sinule jääb see ette koguaeg. Ütlen lihtsalt seda, et sa vingud siin koguaeg, mis mõte sellel on? igal lehel on pmst sinu vingumine, et olid noobid ja muud sellist.

 

 

// Tulge friday night funnile !

Reede: League of Legends 5on5 Friday Fun Night #9

 

https://secure.esl.eu/ee/lol/5on5/est_lol9/signup/

 

Check-in opens at: 03/08/13 20:20 o'clock

Check-in closes at: 03/08/13 20:40 o'clock

Cup begins at: 03/08/13 21:00 o'clock

 

Laupäev: Go4LoL Baltics #7

 

http://www.esl.eu/baltics/lol/go4lol_baltics/go4lol_baltics_7

 

Check-in opens at: 03/09/13 12:20 o'clock

Check-in closes at: 03/09/13 12:40 o'clock

Cup begins at: 03/09/13 13:00 o'clock


If you want to succeed as bad as you want to breathe, then you will be successful

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
w/e

 

 

Lolli inimsesega pole mõttet vaielda.

 

Aga siiski ma vaidlen sinuga.

 

Aga igatahes mis arvate singedi nerfist? Minu arust ebavajalik, ega ta praegu mingi rämedalt tugev ei ole ju..


If you want to succeed as bad as you want to breathe, then you will be successful

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Aga siiski ma vaidlen sinuga.

 

Aga igatahes mis arvate singedi nerfist? Minu arust ebavajalik, ega ta praegu mingi rämedalt tugev ei ole ju..

 

singed suht unstoppable nüüd, /laugh ei takista movement speedi, eriline singedi mängja pole aga jah, erilist mõtet ma sellel ei näinud.


tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Capture.PNG

 

Mid Gareni vastu :)

Algselt nad vast arvasid, et eve mid siis kenneni võtsid.. kuid jah niipea kui mind midis nägid kõndis kennen top.. ja garen mid..

Küsisin shenilt kas soovib vahetada kuid ütles, et saab hakkama ja kõik läks hästi :)

 

 

//e: otsin ka inimesi kellega koos duoda, Kes mõistavad, et 5 vs 5 on parem kui 1 vs 5 ... Ning siiski oskavad viisakaks jääda...

Suht nõme mängida kui teamfightid võidame kuid siis kõik jooksevad laiali ja surevad...

Muudetud liikme Artur.'i poolt

b_560x95.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.