Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Ei ole mõttet edasi feedida kui bottom juba sakib algusest peale saime 4 20 pähe gg eriti lahe eks edasi pelada.

 

 

Kõik on võimalik kui väga tahta

või noh mitte päris kõik kuid siiski..

Ennegi võidetud 4/20 taoliste skooridega mänge..

Isegi 3 vs 5 võite on olnud...

Asi lihtsalt selles, et vinguda on lihtsam :)


b_560x95.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Looda siis edasi kidsid tulevad koolist. xxMalakasxx nendega on sul hea pelada seal.

Mul vahet pole ma nagunii lähen wowile üle ära tagasi ostan 2 kuud aega ja palju rahulikum pela.


217.146.72.116:27017 - Karvaste SurfDM

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Looda siis edasi kidsid tulevad koolist. xxMalakasxx nendega on sul hea pelada seal.

Mul vahet pole ma nagunii lähen wowile üle ära tagasi ostan 2 kuud aega ja palju rahulikum pela.

 

 

Loodetud ja tehtud.. mitte päris 4/20 pealt võit kuid vahepeal 8/18 oli ära..

 

Series lost! Yehuu

 

Gratz :) :)

Mis sitasti see uuesti :)


b_560x95.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

No ma arvan kui fiddle ja nunu topis ära feedivad jaxi ja voli siis on vist väga raske sellisest kammist välja tulla mid ja bottom pelasimegi normilt nemad 2 panid asjad paika seal topis ja siis oli gg.


217.146.72.116:27017 - Karvaste SurfDM

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
No ma arvan kui fiddle ja nunu topis ära feedivad jaxi ja voli siis on vist väga raske sellisest kammist välja tulla mid ja bottom pelasimegi normilt nemad 2 panid asjad paika seal topis ja siis oli gg.

Ei ole mõttet edasi feedida kui bottom juba sakib algusest peale saime 4 20 pähe gg eriti lahe eks edasi pelada.

Otsusta ära kas oli top või bot.. raske aru saada...

 

silver IV 47 points, lobbys oli afker, sai ashe, sittagi ei tajunud. First item see mis annab ad kui tapad champi.................

Shit happens :) Isiklikult liigun kamh promotioni poole hetkel 4 win in a row :) Kuigi jamh viimase 2 mänguga juurde saanud kokku mingi 20 LP vast..

Kuna 2x lobbyst lahkuma olen pidanud.

 

it's like riding a roller coaster

Rollercoster.PNG

Muudetud liikme Artur.'i poolt

b_560x95.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
27 LP JUMAL KÜLL. õppige mängima ENNE KUI FUCKING RANKED HAKKATE MÄNGIDA. 1OO% FOCUS TRYNDA MIDA VITTU

 

Kuule mina ela oma tundeid arvuti klaviatuuri vastu välja, meie ei pea sinu vingumist siin kuulama.

 

Doxboy, kui inglise keel väga hea pole, siis pole väga mõtet rääkida seda keelt imo, aga nende laste osas võin õelda, et vanus väga ei loe mängu oskusest, muidugi, kui räägid 8 aastasest, siis pole väga mõistust ning pole nii arenenud, aga 13-14 aastased ei ole alati trollid, ning samuti võivad mingisugused 20+ vennad trollid olla! Idiootne üldistamine teil kõigil siin.


If you want to succeed as bad as you want to breathe, then you will be successful

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
*Tunded said riivata*

 

Miks peaksid saama?

 

Lihtsalt doxboy jutt on nii idiootne, ta räägib, et ta leavib, sest ei viitsi rohkem mängida ja siis vingub millised noobid on rankedis, minu jaoks mõistmatu, aga eks ta siis jääb.


If you want to succeed as bad as you want to breathe, then you will be successful

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kuule mina ela oma tundeid arvuti klaviatuuri vastu välja, meie ei pea sinu vingumist siin kuulama.

 

Doxboy, kui inglise keel väga hea pole, siis pole väga mõtet rääkida seda keelt imo, aga nende laste osas võin õelda, et vanus väga ei loe mängu oskusest, muidugi, kui räägid 8 aastasest, siis pole väga mõistust ning pole nii arenenud, aga 13-14 aastased ei ole alati trollid, ning samuti võivad mingisugused 20+ vennad trollid olla! Idiootne üldistamine teil kõigil siin.

sorry Master!


tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Miks peaksid saama?

 

Lihtsalt doxboy jutt on nii idiootne, ta räägib, et ta leavib, sest ei viitsi rohkem mängida ja siis vingub millised noobid on rankedis, minu jaoks mõistmatu, aga eks ta siis jääb.

 

Ma ei pelanud rankedit vaid normalit aga ikka level 30 ei oleks nii noob et top chambiks valiks fiddle ja nunu


217.146.72.116:27017 - Karvaste SurfDM

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Vi kindlasti pelan ise temaga ja väga rahul, kuid võid ka Gravesi võtta.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jayce & Kha'Zix mby?

kha olemas, ei meeldi 6 spellida champid:P kuigi on tugev, tean.

Vi kindlasti pelan ise temaga ja väga rahul, kuid võid ka Gravesi võtta.

 

vi olemas, graves olemas:D


tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.