Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

BunnY. League of Legends

Soovitatud postitused

VIP
Author of the topic Postitas

Mis teie asi on, kui palju ma seda mängin? Häirib teid see või?

 

Ärge palun reostage enam mu teemat.


5BAW7tz.gif

A winner is a dreamer who never gives up.

- Nelson Mandela

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Tänan.


5BAW7tz.gif

A winner is a dreamer who never gives up.

- Nelson Mandela

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
edu sulle, ja kes bitchivad et oooo pelab liiga palju

haow the fuck is that ur business ;o?

sellesmõttes, ta teeb rohkem mänge kui teised, so what.

vähemalt ei lase aega raisku, gl.

+1

EI saa aru, mis on nende inimeste asi, kaua mina mängin.


5BAW7tz.gif

A winner is a dreamer who never gives up.

- Nelson Mandela

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline K3nX
Mis teie asi on, kui palju ma seda mängin? Häirib teid see või?

 

Ärge palun reostage enam mu teemat.

 

+1

Inimene ise teab mida teeb ja mis ajal :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

My blade is yours!

masteryi_ownage.bmp


5BAW7tz.gif

A winner is a dreamer who never gives up.

- Nelson Mandela

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

tundub et vastaste tank otsustas iväiksest ksi lasta :D


Eesti mees.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Rammus võib tegelikult kille saada kuna ta tegelikult teeb ka päris head damaget

Üks mäng AP teemoga mõtlesin funida seentega ja blindiga :D

teemo_ownage_ap_.bmp


5BAW7tz.gif

A winner is a dreamer who never gives up.

- Nelson Mandela

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Täiesti lõpp, mis tase lvl 30 peal on ikka. 4 heali, 2 clarityt, jube kahju, et keegi heali debuffi ei tea ja ei tea kui sitt clarity tegelt on. Osta lihtsalt mana regen ruunid ja kõik korras. Farm on ka ikka jube sitt. Ainuke kellel haige farm on trynda, aga nagu näha siis see vend ei osalenud teamfightides, mis teeb tast sita mängija. Soovitan sul rankedit mängida ja mitte heali kasutada kui sa just ad carry ei ole.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas (muudetud)

Ma mängingi muide rankedis, kuid sõbrad pole veel lvl 30, niiet mängin vahel nendega normalit.

Sa ütled, et ära heali kasuta. Ma võin heali kasutada, kui see mulle kasuks tuleb.

 

Edit: Tegin jälle ühe mängu Master Yiga :)

untitled.bmp

Muudetud liikme Kush and Wizdom'i poolt

5BAW7tz.gif

A winner is a dreamer who never gives up.

- Nelson Mandela

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Täiesti lõpp, mis tase lvl 30 peal on ikka. 4 heali, 2 clarityt, jube kahju, et keegi heali debuffi ei tea ja ei tea kui sitt clarity tegelt on. Osta lihtsalt mana regen ruunid ja kõik korras. Farm on ka ikka jube sitt. Ainuke kellel haige farm on trynda, aga nagu näha siis see vend ei osalenud teamfightides, mis teeb tast sita mängija. Soovitan sul rankedit mängida ja mitte heali kasutada kui sa just ad carry ei ole.

 

 

ARE YOU FUCKING TARDED???

 

Heali buffiti kui tehti uued spellid, sellep. inimesed kasutasidki seda, varem oli heal kasutu, ning siis ei võtnud seda keegai, nüüd on sellest palju kasu.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ARE YOU FUCKING TARDED???

 

Heali buffiti kui tehti uued spellid, sellep. inimesed kasutasidki seda, varem oli heal kasutu, ning siis ei võtnud seda keegai, nüüd on sellest palju kasu.

 

Tundub, et sa oled taandarenenud. Miks sul on vaja heali kui ignite/exhaust palju kasulikum kogu mängu vältel. Heal sai muideks üleeelmine patch vist veits nerfi heali suurusega ning palju on sellest kasu ainult ad carryle mitte mingi kuradi midile topile ja ma ei tea kellele veel, äkki tahad heali ka junglerile võtta?

 

Ja enne kui sa lõugama hakkad siis mine mängi natuke rankedit ja tee vähemalt üle 1300 ära ja siis võibolla hakkad mõistma natuke. Pole mõtet toksida seda normalit ainult kui seal pole junglerit tavaliselt ja kõik valivad mis ise tahavad.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

LOL u mad, rääkisin ma healist top lane või junglerile?

1.3k elo pole mitte kui mingi näitaja son.

 

1,4k+ top elo aga kasutaja nüüd ära antud, mine mängi oma co-ope ja tule tagasi kui midagi rääkida on.

 

 

P.S ma ei saa aru miks sa üldse vingud ta summoner spellide üle? iga üks mängib nii kuidas talle meeldib.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
LOL u mad, rääkisin ma healist top lane või junglerile?

1.3k elo pole mitte kui mingi näitaja son.

 

1,4k+ top elo aga kasutaja nüüd ära antud, mine mängi oma co-ope ja tule tagasi kui midagi rääkida on.

 

 

P.S ma ei saa aru miks sa üldse vingud ta summoner spellide üle? iga üks mängib nii kuidas talle meeldib.

 

Mul on rating 1600 nii, et ära kobise poisu. Ning sa rääkisid, et heal buffiti ja inimesed kasutavad seda nüüd. sinust ma sain nii aru, et nüüd peaksid kõik mängima heali ja asi korras. Muide ma lihtsalt soovitasin talle, et võtku midagi muud, sest heal mõttetu v.a bot lanes.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

stereotypical fuckers, lihtsalt see, et mõned jorsid koguaeg ragevad kuna ei saa kille sest teine vend healib ei tähenda, et heal 'noob summoner' oleks. osadel tankidel ja eriti supportidel töötab väga hästi näiteks. ära pane hatereid tähele, keep going!


born 2 lift

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.