Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Masoxist | 1def CRapier Pure

Soovitatud postitused

Tervist.

Märkasin, et Teil on soov anda ära kasutaja nii, et eks ma proovin ka siis. Müüsin kunagi oma pure maha ning loll olin. Tuli üsna kiiresti isu tagasi PK'da. Ma ei laseks kasutajale tolmu koguda ning prooviksin viia Teie eesmärgid täide. Ma võib-olla ei saa mängida 24/7, kuid kasutaksin seda aega maksimaalselt ning väga innukalt. Soovin edu ka kõigile teistele osalejatele ning palju, palju õnne ja edu võitjale selle imelise kasutajaga :).

 

Hendrik


Hendrik.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

mina ? kuna olen ise palju puredega pelanud , ja endal oli plaan ka uuesti hakata mingit acci tegema , aga ei viitsi väga 0ist tegema hakata , ise hakkaks questime ja teeks dt ja värgid ära ,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Anna hentzile :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tere

mõtlesin ka postitada äkki veab pole kordagi võitnud millegiga olen teinud igast puresid olen failinud poole peal alati kas teinud mõne questi ära mis defi andnud või midagi teeksin selle kasutaja heaks kõike oleksin üli happy kasutaja üle ma tõesti naudin pkamist ja ma vajan seda kõige rohkem paluuuunnn annna mulle

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

tere, anna mulle kasutaja, ma arenaks selle maxediks ja käiks pk. kasutaja ei jääks seisma, sellest tuleks maxed def 1 pkker ja duel arenal omaja


Niisama.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Aga ikkagi kaldun ma arvama, et ta laseb sul paar nädalat mängida ja siis tõmbab tagasi


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

EI ole mingit põhjust miks mina peaksin saama kuid loodan parimat ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.