Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Scammer firecape_Rs

Soovitatud postitused

Irw, ma vaatan, et foorumis on kõik kõvad mehed peksa andma.

 

Tundub, nagu räägiksite natuke endale vastu, sest kui oled juba piisavalt n.ö suur, et lähed ja annad lambist peksa kõigile, siis peaks olema ka piisavalt suur aju, et aru saada, et see on mõttetu.

 

"Irw, mingi tatt raudselt.. Andke aadress, lähen annan peksa talle kohe.. Varastan teile kõik scammed asjad ka tagasi"

 

Plz, austage mind nüüd kõik, ma tegin ka julge lause.

 

Mitte, et ma seda scammerit kaitseksin..

 

 

 

ütleme et ta laseb sult 500eeki üle,sa ei tee siis midagi we? ütled talle tnx et mul 500 eeki varastasid äkki homme uuesti:....

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
ütleme et ta laseb sult 500eeki üle,sa ei tee siis midagi we? ütled talle tnx et mul 500 eeki varastasid äkki homme uuesti:....

 

Mina ( ma usun, et ka Feelingless ) kasutaks mm'i selliste tehingute puhul , ning uuriks müüja tausta , PÕHJALIKULT

 

Keegi pole käskinudki Teil, ostjatel ja e-kõvadelmeestel raha kanda suvalistele tüüpidele

 

Minu arvamus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mina ( ma usun, et ka Feelingless ) kasutaks mm'i selliste tehingute puhul , ning uuriks müüja tausta , PÕHJALIKULT

 

Keegi pole käskinudki Teil, ostjatel ja e-kõvadelmeestel raha kanda suvalistele tüüpidele

 

Minu arvamus.

 

ja mina usun et sina ja ehk ka feelingless olete kh kunagi scammi saanud..ok aitab spämmist

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

ANDMEKAITSESEADUSEST pole keegi kuulnud?

Teise inimese andmeid ei tohi levitada foorumites/kodulehtedel vms kohtadest tehes inimesele moraalset kahju.mis on Kriminaalkorras karistatav.

ma ei kaitse teda vaid räägin seda mis on tõsi.

Kehavigastuste tekitamine/inimese väärkohtlemine on ka kriminaalkorras karistatav paragrahvi järgi.

Ennem mõelge kui midagi teete.


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ANDMEKAITSESEADUSEST pole keegi kuulnud?

Teise inimese andmeid ei tohi levitada foorumites/kodulehtedel vms kohtadest tehes inimesele moraalset kahju.mis on Kriminaalkorras karistatav.ma ei kaitse teda vaid räägin seda mis on tõsi.

 

 

täppselt nagu varastamine nii et jh... see oli mu viimane post...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline Feelingless
ja mina usun et sina ja ehk ka feelingless olete kh kunagi scammi saanud..ok aitab spämmist

 

Mitte kunagi. Mind ei ole võimalik scammida.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mitte kunagi. Mind ei ole võimalik scammida.

 

Hah ..kõiki on võimalik scammida.

 

Nojah juhul kui sa ei osta ega müü kunagi midagi sis küll.


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Hah ..kõiki on võimalik scammida.

 

Nojah juhul kui sa ei osta ega müü kunagi midagi sis küll.

 

Lihtsalt magicball ei ole nii dumbass ,et laseks ennast üle lasta.


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline Feelingless
Lihtsalt magicball ei ole nii dumbass ,et laseks ennast üle lasta.

 

Kuid siiski.. Eile võis olla see saatuslik päev. Pole veel kindel, aga pool foorumit räägib, et varsti saan niiet jah. Nii palju kui mina teadsin, siis acce saab ainult recodega tagasi võtta, aga nüüd tean paremini ja see jääb viimaseks korraks ka.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kuid siiski.. Eile võis olla see saatuslik päev. Pole veel kindel, aga pool foorumit räägib, et varsti saan niiet jah. Nii palju kui mina teadsin, siis acce saab ainult recodega tagasi võtta, aga nüüd tean paremini ja see jääb viimaseks korraks ka.

 

Acci saab võtta tagasi esimese passwordi ja 3 esimese rescovceriga.Isegi kui oled ostnud acci u 1 aasta tagasi võib omanik ta vabalt tagasi võtta !

 

Kulla sõbrake :D Nippe kuda scammi teha on palju. Õnneks Eestis pole asi veel väga kaugele arenenud !!

 

Ma usun, et vähesed ..väga vähesed, kui üldse keegi teab, et millide ostul saab väga lihtsalt scammida :D Vast olete kuulnud paypaliga chargebackidest. Hanza ja Ühispank pakuvad sama asja !! Seda peab ainult oskama kasutada :)

 

See on üks kergematest nippidest veel :)


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.