Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Rinxi Staking Diary!

Soovitatud postitused

Author of the topic Postitas
Kuidas sa tavaliselt staked, bõxid v? Ja kui boxid siis kas sa style switchi ka kasutad? Endal läheb päris sitasti arenal :(

 

Korduvalt mainitud. Box/Whip/Dds/Magebox vahest isegi rangebox.

 

Style switch on väga tähtis, ära lase kellegil vastupidist endale väita!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mu irl semul haigelt cool acc, rapier peos & dung mingi 60+ natuke :D võeti statsid alla, ja pray on ka 11 :) staker täielik


Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Mu irl semul haigelt cool acc, rapier peos & dung mingi 60+ natuke :D võeti statsid alla, ja pray on ka 11 :) staker täielik

 

Jah rollback rapier stakerid on rared. Saavad whipperite vastu minna ilma ,et peaks namefakereid kasutama. Epic win aga paljud ei kasuta oma potentsiaali ära. Tean veel kahte eestlast, kes on maxed dung 50 ja rapier. Aga ometigi istuvad nad rapier nurgas ja lähevad 1:1 stakedele.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jep, minu semu igastahes oskab oma privileege kasutada, oleneb samuti tema tujust, vahest tõesti ootamine kolli ette viskab, siis roomab sinna rapieri nurka :)

You should know that name.... (Epic.....)

Jah rollback rapier stakerid on rared. Saavad whipperite vastu minna ilma ,et peaks namefakereid kasutama. Epic win aga paljud ei kasuta oma potentsiaali ära. Tean veel kahte eestlast, kes on maxed dung 50 ja rapier. Aga ometigi istuvad nad rapier nurgas ja lähevad 1:1 stakedele.

Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

F#CK!!!

 

Terve päev 0 staket... Ja järsku tuli mingi vend ja tegi 35m vs 50m rapier fighti (tema first btw) ja sain pähe ning siis uuesti 34m vs 50m (ikka tema first) ja võitsin ja siis see 92 99 80 vend otsutas boxida minuga (imelikul kombel oli nõus 90m v 130m). ÄÄRMISELT NAPP VÕIT 6lp-ga aga kõige nõmedam ,et ei jõudnur recordida seda. Video oleks ilus olnud siiamaani max 30m stakesid recordinud -.-

 

 

120914001908.png

120914002406.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

tänu sinu päevikule lükkasin ka oma stakerile elu sisse, 4 päevaga teinu 2-180m. Vaikselt edeneb, kuid minu lvlis ongi suuremat kasumite vähe raskem teenida. Hetkel combat 86 ja hetkel ei näe mõtet treenimiseks ka, kuid olen avastanud, et vahel on õhtul w2 suhteliselt suur kullaauk. Olen sealt umbes 30-40m välja võlunud.

Aga taaskord kenad staked, suhteliselt raske on vist hetkel sul stake leida.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
tänu sinu päevikule lükkasin ka oma stakerile elu sisse, 4 päevaga teinu 2-180m. Vaikselt edeneb, kuid minu lvlis ongi suuremat kasumite vähe raskem teenida. Hetkel combat 86 ja hetkel ei näe mõtet treenimiseks ka, kuid olen avastanud, et vahel on õhtul w2 suhteliselt suur kullaauk. Olen sealt umbes 30-40m välja võlunud.

Aga taaskord kenad staked, suhteliselt raske on vist hetkel sul stake leida.

 

Kõik oleneb päevast ja ajast kui aus olla. Kui ma iga päev kella 2-4 vahel ÖÖSEL stakeksin oleks profit kordades suurem aga ei viitsi alati nii kaua üleval passida. Tavaliselt minu staketundide juures on parim kasum laup-pühap-esmaspäev. Teisipäev ja kolmapäev on nii ja naa ning neljapäev ja reede on üsna tühjad.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

kenad rahad jh, ytle mulle palju sa teenid kuus siis stakemisega XD


formerly known as N2pster

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Need summad on suht mainitud juba :D Hetke seisuga 1000-1500€ kuus.

 

siiani nii palju? Või jääved suurem osa võite siia postitamata?

Still nice.

Staked pole suured kuid milleks, kui sissetulek on nii suur, tähtis on, et suudaksid oma panga plussis hoida ja kõik.

 

Eelnevalt virisetud, et väiksed staked.

Samas mis mõte on teha 1b stake kui kaotused samuti suured.

Võid korra võita 1b stake kuid samas selle ka kaotada.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
siiani nii palju? Või jääved suurem osa võite siia postitamata?

Still nice.

Staked pole suured kuid milleks, kui sissetulek on nii suur, tähtis on, et suudaksid oma panga plussis hoida ja kõik.

 

Eelnevalt virisetud, et väiksed staked.

Samas mis mõte on teha 1b stake kui kaotused samuti suured.

Võid korra võita 1b stake kuid samas selle ka kaotada.

 

Jah 0.3 kursiga on 1000€ kuskil ja kui hind kõrgem siis ka kokkuvõte kõrgem. Paljud staked jäävad pildistamatta ning ma ei postita üldjuhul 10m stakesid ja alla nende, mis on tegelikkuses põhikasum. Mõni claws/10m stake on ka siia ära eksinud aga tegelikkuses on neid sadade kaupa rohkem.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
siiani nii palju? Või jääved suurem osa võite siia postitamata?

Still nice.

Staked pole suured kuid milleks, kui sissetulek on nii suur, tähtis on, et suudaksid oma panga plussis hoida ja kõik.

 

Eelnevalt virisetud, et väiksed staked.

Samas mis mõte on teha 1b stake kui kaotused samuti suured.

Võid korra võita 1b stake kuid samas selle ka kaotada.

 

Rinx ei tee igast stakest pilti ja ei riputa siia üles ju.. Arvata on, et summad endiselt suht samad.

 

Edu ja jaksu Rinx-le cleanimisel! :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kuidas sa nende bottide vastu "võitled" need on päris osavad switchiad ning mulle panin alati esimese paugu 90+ sisse ning suhteliselt tänu neile kaotasingi (Või oli see lihtsalt bad luck, ei ole kindel)

 

Tee mõni high stake kh siis cool.

 

Su tekst on üsna segane ja sellest on raske aru saada. Switchiad? räägi siis juba mida nad switchivad? Esimese hiti hind box stakes pole nii oluline, kui sa tegelikult arvad, kuid ülejäänud stakedes küll. Ja seal võib õnnelik olla, kui kaotad 1st hiti ja sulle ainult 90 sisse pannakse. Kuid ka seda saab ise parandada, selle nimi on pid ja selle kohta otsi juba ise, ei viitsi kirjutada, kuidas see asi töötab jne. Kuid eile ise hittisin just 300m bank ja seda tänu sellele topicule, seega tänan Rinx, et uuesti stakerisse elu sisse puhkusid.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

bottide switchimine on kuus korda sitem, kui ise seda teha, you know. ja muide üldsegi, botid on easycatch arenal. mingi mlg shaun .. idioot kellelt olen vähemalt 3x juba 600m+ välja tirinud lihtsalt sellepärast, et ta duubeldab ja ei taju, et ma olen luckystreaki peal. niiet lapsed, kes arvate " ma ei oska switchida, ostan boti " siis teadke, te raiskate lihtsalt 10$ kommiraha :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
valus vaadata niipalju raha money pouchis , ehitan ka praegu omale stakerit ja õppin ytbist rohkem stakemise kohta.

Mis seal õppida, pead lihtsalt rahulikuks jääma ja õigete summadega mängima


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Mis seal õppida, pead lihtsalt rahulikuks jääma ja õigete summadega mängima

 

Ma ei taha jätta muljet nagu ma tegeleks mingi tuumafüüsikaga aga sellega kõik ei piirdu. Rahulikuks jäämine ja õiged summad on muidugi kogu asja alustalad. Aga vahetevahel peab ka scammereid ennetama ja ÜKS õige sõna võib panna inimese, kes on sinust nõrgem ja ta ISE teab seda stakema väga suuri summasid, proovi lihtsalt õrnale kohale pihta saada. Selliseid pisiasju mis võivad sulle kokkuvõttes metsikut cashi juurde toota, on omajagu.

 

Alles ükspäev üritas mingi vend mind scammida. Kuna ta kasutas poly staff + veng (ta switchis ruled melee off mage on) siis ma panin 2x väiksema summa ette ja ütlesin ,et "u rapier" mees läks suht käima, QCs oma lvl 50 dungeoneeringut (mis tegelikult oli ka 50) aga ma ikka ütlesin "u rapier" ja ta läks nii närvi, et võttis ise wep off ja pani tavalised mageboxi reeglid ning ta sai castida ainult vengi, millegi muuga tal hittida polnud ja ma sain talt 20m rahulikult teda blood barragedes... Hiljem tuli nerdrage ja tuli tagasi ja üritas ausalt whippida ja kaotas viimased 30m ka ära mulle.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.