Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP
Äkki kui kellegil on siis palun jagaks playon/teised.pwn faili ?

 

Ikka jah, 100€.


ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Saaksite palun aidata ?? Asi on selles, et kui UCP's registreerida, saadab sulle E-Mailile playon leheküljega aktiveerimiskirja ... Kuidas seda muuta, et saadaks teise, noh teise lehekülje oma ? FTP's vaja mingit faili redigeerida võimis ? Palun abi !!


DeepSquare RolePlay IP: 80.79.115.18:7787 TS: 93.185.246.153:9987

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mul on ilmenud selline probleem, et sisse logida ei saa. Registreerida ja aktiveerimine töötab hästi, aga sisse logida ei saa. Milles võib probleem peituda?

 

Sama lugu siin, kõik muu olen paika saanud, aga sisse ei logi, kas asi võib olla webhostis?

 

Kasutan Zone.

 

EDIT: Solved

Muudetud liikme bassner'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tere!

 

Olen alles uus nende asjade tegemisel, aga sain enamus asjad tööle. Ainult nüüd tahaks saada tööle Kasutaja info, tean et seal peab see kuidagi muutuma, et mul on see valesti. Need ei tohiks olla ühel lehel, vaid peaksid saama neid avada, aga mul ta seda ei võimalda. Loodan, et oskate aidata. Väike pilt ka siis:

 

Abi.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Sain juba korda, aitäh Renn47, aga ainult üks mure oleks veel. Kust ma saan muuta neid faile, mis tekivad, kui ma registreerun ? Et ma saaks selle kokku jooksutada enda database'iga. Seda abi oleks veel vaja, äkki kellegil on nii palju aega ja aidata ? Vajadusel võin anda ka MSN'i ja skype'i.

 

Ette tänades

Conexus

Muudetud liikme Conexus'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.