Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Kodulehele logimis asi + chatbox.. Kust saaks :) Kes jagaks:)

Soovitatud postitused

Hei,

 

Et siis vaja teada kust saaks siukest logimis süsteemi:D asi pmh selles et.. ma oskan sellist asja peale panna.. aga minu disain on vastavalt tehtud et asi tuleb teha: index.php?site=login nt..

 

Ja suht nõme oleks teha: rega.php login.php .. see ülemine varjant parem.. keegi teab kust saada korralikku login süsteemi ja aitaks peale panna? Chatboxiga saaks vast ise hakkama.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

keegi võiks tõesti siia lisada selle, endal suht kh vaja :D

samal ajal dumpin teema yles :D


no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
See pole keeruline, kasuta googlet.

 

Nii, sain ühe tuttava käes. Kes oli saanud kuidagi.. ei tea mis moel.. Gecses.eu koduka failid.. sinna oleks vaja nüüd chatbox peale saada :D

sain talt serveripanga ka.. rohkem ei saanud :D Aga nüüd oleks jah vaja kuidagi chatbox peale saada :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Nii, sain ühe tuttava käes. Kes oli saanud kuidagi.. ei tea mis moel.. Gecses.eu koduka failid.. sinna oleks vaja nüüd chatbox peale saada :D

sain talt serveripanga ka.. rohkem ei saanud :D Aga nüüd oleks jah vaja kuidagi chatbox peale saada :D

 

Vanad serveripanga failid saild, congratz. Proovi nüüd taylorbase ka saada, mis on palju paremini ja puhtamalt kooditud.

Palju parema GAMEQ peal jms. Trololo.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline misterx

Selle aja jooksul, mil sa oled siin neinde tasuta saadud asjadega jantinud, oleksid ammu PHP piisaval tasemel ära õppinud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

kui sa tahad et su url näeks välja nagu index.php?site=login, siis mine loe googles selle kohta (query string) pole raske teha seda. chat box-i scripte on vääga palju googles, lihtsalt tee lehel eraldi blokk selle jaoks ja pane skript sinna

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Nii, sain ühe tuttava käes. Kes oli saanud kuidagi.. ei tea mis moel.. Gecses.eu koduka failid.. sinna oleks vaja nüüd chatbox peale saada :D

sain talt serveripanga ka.. rohkem ei saanud :D Aga nüüd oleks jah vaja kuidagi chatbox peale saada :D

 

Ei, sa üldse ei tambi.

Kui sul peakski olema siis juba teada kellelt said aga asi selles, et sul pole (;

Muudetud liikme mhiku'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kahjuks mina ei tea tema perekonna nime, aga kui keegi teab siis võiks jagada. Läheks külastaks teda.

 

Mis ta eelmised kasutajanimed on olnud? Mingi MarkS- orsmth, siis kas tal on mingi HDFX? MSN on/oli marks@rps.ee. Kui on see tüüp siis on terve internet tema kohta infot täis.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Nii jamama hakkad, ega asju tagasi ei saa. mul su steam ka :)

 

 

Just add me in msn: marks@rps.ee ja saad asjad tagasi ;) Kui hakkad suuremalt jamama, asju tagasi ei saa. Sul veab, mul k6ikkidest asjadest backup ka ! dvi, 2h pärast msn ;) Niikaua õues.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.