Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Kummalised hääled Kanadas !

Soovitatud postitused

Ei oska midagi arvata sellekohta. Esimesena meenusid dinosauruse hääled, ma ei tea miks :D

 

Sa dinosauruste hääli kuulnud? :O Kust sa tead, äkki nad olid viimsed heeliumid ringi kappamas..? Sa ei saa öelda asju mis pole kindlad.. Dinosaurused olid VÄGA VÄGA ammu, võibolla olemas... Ja nende hääli ei tea keegi ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
See on mingi võimas relv vms , millega saab igast vingeid asju teha .kunagi uurisin seda teemat ööde kaupa, mitte ainult seda , aga kõike vabamüürluse ja new world orderiga seoses.

 

Parandaks... Igasugu asju.. jah aga lisaks ka seda,et see pm kliimarelv.Milla on võimalik huvitavaid asju esile kutsuda.


Vabamüürlus ja illuminaadid .. see ongi reaalsus .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Pigem usun, et see on see HAARP. Kuna kuskilt vanas dokumentaalis oli juttu mingite häälte tekkimisest.

 

HAARP on siis Alaskal olev "kliimarelv" Ameerika küll väidab , et asi pole salastatud grammigi aga ligi samas kedagi ei lasta ja salastatuse aste on "Unclassified"


b_560_95_1.png

Public TS3. Tule ja liitu!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

jube!! tahaks ise kuulda seda oma kõrvaga! ei usu, et fake. Niipaljud inimesed, niipaljudest erinevatest maadest- vaevalt pooled neist oskavad videot kokkugi panna või töödelda..

http://www.youtube.com/watch?feature=iv&annotation_id=annotation_170168&src_vid=5bK5gp8g3Jg&v=GZ2ZcmMxehk

Kust see hääl tuleb, selline küsimus tekkis..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Oma kõrv on kuningas, tahaks ikka ise ka kuulda, samas kui ma neid videosid juba vaatasin ja kuulasin siis tekitas minus küll kõhedaid tundeid.


Ainuke ja õige MSN: ollu091@hotmail.com

 

133x40.png

 

n363988578098_3795.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ise usun paljudesse kummalistesse asjadesse kuid see tundub küll suht mõttetult fake..


Call it what you wanna call it I'm a fucking Alcoholic.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma pigem arvan paksud,laisad,noliferid,petturid,vargad,joodikud,narkarid ja muidusööjad lähevad kasti ja ainult targad,viisakad ja tugevad jäävad ellu või maavälised olendid annavad meile mars teleport tabi millega saame marsile teleportida...

Miks peaksid tulnukad meie ära sitatud planeeti tahtma, kui neil võimalus paremaid planeete omastada?

Terve inimkonna murdmiseks on vaja extreemselt sõjakaid vastasi, 1 mõrvar= 5000 tulnukat XD

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ise arvan, et see pole fake kuna nendest häältest on nii palju videosi postitatud ja fake videod ei saaks 100% tagasisidet + costa rical olid ka need hääled üle terve riigi ning phm kogu costa rica elandkond asus pärast seda twiterisse postitama jne.

 

Mõned on seda seostanud Nasa project blue beam-iga, aga mina seda isiklikult ei usu.

Muudetud liikme Flame'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ise arvan, et see pole fake kuna nendest häältest on nii palju videosi postitatud ja fake videod ei saaks 100% tagasisidet + costa rical olid ka need hääled üle terve riigi ning phm kogu costa rica elandkond asus pärast seda twiterisse postitama jne.

 

Mõned on seda seostanud Nasa project blue beam-iga, aga mina seda isiklikult ei usu.

sa vaatasid üles seda videot ka mida hiihi postitas? seal on öeldud et need hääled on filmist võetud irw. Miks te edasi siiani postitate et usute jne bla bla :D teadagi et bullshit ju.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
sa vaatasid üles seda videot ka mida hiihi postitas? seal on öeldud et need hääled on filmist võetud irw. Miks te edasi siiani postitate et usute jne bla bla :D teadagi et bullshit ju.

Ei ma ei vaadanud hihii videot, ja mind ei huvita kas tema postitatud video on fake või mitte, aga selliste häältega on youtuubis sadu ja sadu videosi ning need pole feigid minu arust?

 

Kas see on feik kui phm üle terve riigi inimesed kuulevad neid hääli ning kobivad pärast twiterisse postitama sellest ja õhtul näidatakse nende telekanalites sama juhtumit uudistes?

 

I don't think so. Aga eks iga üks arvab mis ta arvab :P.

Muudetud liikme Flame'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ei ma ei vaadanud hihii videot, ja mind ei huvita kas tema postitatud video on fake või mitte, aga selliste häältega on youtuubis sadu ja sadu videosi ning need pole feigid minu arust?

 

Kas see on feik kui phm üle terve riigi inimesed kuulevad neid hääli ning kobivad pärast twiterisse postitama sellest ja õhtul näidatakse nende telekanalites sama juhtumit uudistes?

 

I don't think so. Aga eks iga üks arvab mis ta arvab :P.

 

 

Asi ongi selles et siin käib rohkem nagu arutelu nende videote üle mida on siia teemasse postitatud , mitte millest sina hakkad rääkima - see võib jah tõsi olla aga see ei puutu teemasse , järelikult on teiste häältega tegu. Need hääled mis väljatoodud videotes siin on , need on filmist võetud ja video taustaks lihtsalt pandud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

 

Kahtlane... Kuskil oli seal kirjas "These are sometimes referred to as “earthquake lights“. Surprisingly a 5.0-magnitude earthquake was registered across Canada just a mere 11 hours later. All of this was caught on tape".

 

Ja teemasse siis, et ei usu, et nad neid hääli kuulsid. Henry'ga olen ühel arvamusel.


texas.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ma lootsin väga, et need ei ole fake. Vaatasin ühte videot kuhu pandi kokku mingi 3 pealtnägija videot ja siis kui see saund tuleb, täpselt samal ajal tekib ühe ja samma linnu sound.. Check it out : http://www.youtube.com/watch?feature=iv&annotation_id=annotation_170168&src_vid=5bK5gp8g3Jg&v=GZ2ZcmMxehk

Seal topp commentis on kolm aega kirjas et saaks kuulata. Mõtlesin koguaeg, et no milleks inimesed mõtlevad kõike välja, ma ei usu enam mitte midagi kuni miski juhtub Eestis. Eestis on viimati nii igavaks elu läinud... pole ufosid, ega neid sounde... Kui see oleks Eestis ka, siis vähegi usuks :D Siin võiks ka midagi põnevat juhtuda. Usaldan Eesti rahvast, sest me oleme tolerantsed ja minuarust ka ausad.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma lootsin väga, et need ei ole fake. Vaatasin ühte videot kuhu pandi kokku mingi 3 pealtnägija videot ja siis kui see saund tuleb, täpselt samal ajal tekib ühe ja samma linnu sound.. Check it out : http://www.youtube.com/watch?feature=iv&annotation_id=annotation_170168&src_vid=5bK5gp8g3Jg&v=GZ2ZcmMxehk

Seal topp commentis on kolm aega kirjas et saaks kuulata. Mõtlesin koguaeg, et no milleks inimesed mõtlevad kõike välja, ma ei usu enam mitte midagi kuni miski juhtub Eestis. Eestis on viimati nii igavaks elu läinud... pole ufosid, ega neid sounde... Kui see oleks Eestis ka, siis vähegi usuks :D Siin võiks ka midagi põnevat juhtuda. Usaldan Eesti rahvast, sest me oleme tolerantsed ja minuarust ka ausad.

õige :P ise ka enne ei usu kui olen ise oma kõrvaga kuulnud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Pigem usun, et see on see HAARP. Kuna kuskilt vanas dokumentaalis oli juttu mingite häälte tekkimisest.

 

HAARP on siis Alaskal olev "kliimarelv" Ameerika küll väidab , et asi pole salastatud grammigi aga ligi samas kedagi ei lasta ja salastatuse aste on "Unclassified"

 

Neid hääli on üle 40 aasta kuuldud, HAARP projekti alustati aastal 1993.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.