Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0

Töökoht [[PALUN KIRJUTAGE MIS TE TEEKSITE SELLISES OLUKORRAS]]

Küsimus

Tervist, seisan väga raske valiku ees.

Nimelt läksin 4 aastat tagasi (peale 9.klassi lõppu) IT alale õppima, tulemused olid suhteliselt head. Lõpetasin selle ala suhteliselt edukalt.

Olen töödanud erinevates IT spetsina erinevates poodides, jne.

Üleeile hommikul juhtus aga midagi imelikku mida ma siiamaani ei usu, nimelt pakuti tööd Californiasse, palk pidavat $2500 kanti jääma, ning lubasid ka vajadusel elamise ja viisad korda ajama.

 

Aga selles ongi nagu küsimus et ma ei tea kas nõustuda või, mitte...

Eestis on mu palk suhteliselt räbal ((600€ kanti)), ning ka sõbrad hetkel siin. Telefonis mainiti otse ka ära et üle 2 kuu saaksin kodus käija kui tahaksin.

Peret ka veel pole.

 

[[PS: Uurisin ka tolle firma kohta, ning tegu on Itaalias ja Californias tegutseva ettevõttega, miks nad just mulle helistasid, seda ärge küsigegi, nagunii ma vastust ei tea]]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

14 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

  • 0
VIP

Loomulikult mine, avast maailma nshit.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
ITna USAs 2,5k pole mingi raha... Ei soovita minna, Eestis saaksid ka normaalse töö kui kogemus olemas. Tegelt kui sa lõpetasid kutseka siis isegi normaalne pakkumine, muidu kõrgharidusega ITd teenivad Eesti 2-4k eur vabalt.

 

Rohkem kui Eestis, saab USAs ka ju ITd edasi minna õppima.


zVnBe.jpg

I came, I saw, I conquered!!!

toofastforya@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP

Maailm avab sulle uksed paugult,kui otsuse vastu võtad :)


Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

Teeni kasvõi lennupileti raha tagasi, alati saad tagasi tulla, peaasi, et tegu pole pettusega.

 

Anna asjale võimalus!


Ainuke ja õige MSN: ollu091@hotmail.com

 

133x40.png

 

n363988578098_3795.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP

Soovitan minna, endalgi plaanis pärast ülikooli kuhugi välismaale minna, pärast Eestis palju kergem head palka saada, kui välismaal tööl olnud vastaval eriala. Kui viisa ja elamine ka ära korraldatakse, siis on veel eriti hästi. Samas uuri asja väga põhjalikult ja kindlasti lase leping üle vaadata kellegil, kes tajub Ameerika õigussüsteemi.


Lisa steamis ja kirjuta profiili alla, mis asjus:

http://steamcommunity.com/profiles/76561198137155999/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Sa peaksid väga loll olema kui siia mädanema jääd, mine vaata ilma kui viisad ja elamised korda aetakse. Kui kuskil paremini läheb saad veel parema koha.

 

Mina sinuasemel pakiks juba asju...

 

Pole rohkem enam midagi lisada :)


bmw-sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP

Analüüsi korra oma praegust elu (sõbrad,pere,elustiil jne) ja siis mõtle, kas sa oled valmis sellest loobuma mõneks kuuks/aastaks/igaveseks. See, et mõni vaatab ainult palganumbrit ja siis ütleb, et "mida sa veel mõtled" ei ole piisav põhjendus. Kõigel on 2 poolt. Mina isiklikult oma praegust elu vaadates läheks, aga ma ei tea, kas sul on kedagi/midagi, mis sind Eestis hoiaks.


Lisa steamis ja kirjuta profiili alla, mis asjus:

http://steamcommunity.com/profiles/76561198137155999/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

Tundub kahtlane tõesti ,et eikusagilt tuleb järsku USAsse tööpakkumine. Kui tegu täitsa ehtsa värgiga, siis mina läheks. Kasvõi proovida aastakese.. Tuttav elab juba viimased 4 aastat New Yorgis, elamine ei pidanud VÄGA kallis olemagi..


signatuurvaike.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.