Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Suitsetamine - Mis arvad sina?

Soovitatud postitused

Author of the topic Postitas
Ise teen aktiivselt trenni, väga füüsiline. Kuigi ikka suitsetan, vahepeal sain 3nädalat ilma olla. Nälg kadus, aga proovisin uuesti korraks.. Proovimisest sai uuesti suitsetamine.

 

Kui sa oled suitsu teinud siis teist korda ei ole see enam proovimine. Esimene kord on "proovimine" :smile:


bmw-sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Suitsult vanusepiirang ära. Äkki siis need kümne aastased tatikad saavad aru, et see ei tee neid vanemaks, veel vähem lahedamaks. Kuigi on ka 15-16 aastaseid, kes teevad tobi, et lahedad olla. Tobi on nii pointless asi, kasulik on ainult, siis kui bobiga segada tahad. Muidu täiesti useless shit.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Suitsetasin ~4 a. nüüdseks olen juba mingi 2 kuud puhas olnud.. :]

Hoian kokku kõvasti raha muideks, päevas läks pakk - kaks. Kaks pakki läks siis kui jagasin sõpradele ka.

Ütleme,et nädalas läks 3x vähemalt 2pakki päevas.

Tõmbasin koguaeg sinist Camelit( maksab 3.20 vist praeguseks )

 

Hoian kokku nädalas siis kuskil 32€( 499.- ) no päris hea summa ikka :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Proovinud, teinud, unustatud (H)


Mama,just killed a man, put a gun against his head, pulled my trigger, now he's dead,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ise olen rohkem pühapäevasuitsetaja. Pigem on see harjumus mul seltskonnas suits ette visata.

Enamasti tõmban kvaliteetsemat , kuna paar pakki kuus ei maksa nii tohutut summat , ja ehk ei riku niipalju kopse ka.

Kangeid suitse ei tõmba , enamasti ikka lahjemad. Viga võib olla ka selles , et Next ja Paramount ajavad mul kõhu lahti -.-

Korra olen proovinud ka Cartelli tõmmata. Ja võin õelda , et kui ma pool suitsu olin ära teinud , oli mul väga paha olla


CYnrEcq.png

 

facebook%3Aivo.saar.58.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Nüüd olen 3 aastat igapäevaselt suitsetanud ja pakk päevas, kui peol siis rohkem. Hakkasin suitsetama 14 vist olin siis pühapäeva suitsetaja:D.Kuna suitsud kalliks siis läksin odavama peale üle ehk sinine chesterfield.


Suitsetamine mõnus ajaviitmine. :D

 

28alw6c.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Milleks hinda tõsta?!

Tubakatoodete hindade lakke loopimine oleks sama mis suhkruhaige inimese insuliini süstide hinda tõsta. Hind jõuab väga kõrgele ja inimesed teevad kõike ,et seda saada kasvõi varastavad.

Ise 3,5a suitsetanud 14a alustasin sest koolis oli kergelt tunda alandlikkust millele kaasnes stress, õpetajad olid parajad kaabakad.

 

Hinda tuleks alandada, miks ma pean oma tervise rikkumise eest vanglas vedelevaid pärakuid söötma?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Milleks hinda tõsta?!

Tubakatoodete hindade lakke loopimine oleks sama mis suhkruhaige inimese insuliini süstide hinda tõsta. Hind jõuab väga kõrgele ja inimesed teevad kõike ,et seda saada kasvõi varastavad.

Ise 3,5a suitsetanud 14a alustasin sest koolis oli kergelt tunda alandlikkust millele kaasnes stress, õpetajad olid parajad kaabakad.

 

Hinda tuleks alandada, miks ma pean oma tervise rikkumise eest vanglas vedelevaid pärakuid söötma?

 

Sinu jutt on täitsa õige, aga võrdlus insuliini süstidega ei ole kõige õigem. Nimelt suhkruhaiged vajavad süsti eluks aga suits ei ole eluks nii vajalik. Vaevalt, et kellelgi nii suur suitsunälg on, et poodi seda varastama läheb, see on pigem narkootikumide teema, et lähevad vargile raha puuduse tõttu. Ise arvan ka, et suitsuhinnad on liiga kõrgele kruvitud ja hindasid tuleks alandada.


bmw-sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ei ole nii rikas, et sellega tegeleda... samuti pole oma tervise peale vihane:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Täis peaga ainult satub näppu.. muidu ei suitseta ja ei ole ka sõltuvust.. :).


pic.php?id=9Skype triple.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kas te arvate, et suitsetamise vanusepiirangut (praegu 18+)

a)Tuleks tõsta

b)Tuleks langetada

c)Tuleks jätta samaks

 

 

Tuleks jätta samaks, sest 18 on selline suhteline arv, mis on määratud eaks kui isik saab täisealiseks. Minu arust võiks igal inimesel olla siiski vaba valik tarvitada seda mida soovib.

 

Ise ei suitseta tubakat, tarvitan vahest mokatubakat. Pole olnud kunagi suitsetaja, alustasin mandist ning teen ainult seda. Ainuke aine mille vastu ma olen tolerantne kogu aeg olnud, kuid alates tarvitamisest ei pea ma vimma, ega näita näpuga ka ühelegi tubakasuitsetajale või narkomaanile. Kahjuks alkohoolikud peavad end liiga karmideks, ning neid ma ei salli.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.