Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Suitsetamine - Mis arvad sina?

Soovitatud postitused

Author of the topic Postitas
Ma ka ei saa aru, miks vaja suitsetada. Eriti närvi ajavad need 13-14 aastased kõvad vennad, kes tänaval ringi käivad suits näpuvahel ja oks laiali. Ise pole kunagi proovinud, kuigi paljud sõbrad suitsetavad.

 

Miks sa räägid 13-14 aastastest, kas ainult nemad teevad suitsu?


bmw-sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Teen suitsu juba pea 6a vist .

Maha raske jätta kuna olen nedale harjumuse juba saanud ,et millal teen suitsu jne .

Praegu suht masendav ikka maha jätta , kuna enamus sõbrad teevad ka suitsu .

 

Aga tõmban siis Tumesinist Nexti ,


daddy.png

 

12770.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

@ blu - "vahe k6igest 90 senti".Eks ta nii ole jah aga kui arvutatada eesti kroonides siis juba 13kr vahe,mis selle peale juba ytled?Ega jah v2ga hea kui sa saad endale lubada,ole uhke selle yle.Ja siin ma ka veits vaidleks vastu,et kuus ainult 4-9euri vahe.

Kui sa oled tihe suitsetaja n2iteks mina siis usun,et see vahe kaldub rohkem 20-30euri kuus (20-30euri=ligi 450EEK).Tahad 6elda,et 450EEK on v2ike summa?Kui isegi on siis minu jaoks mitte.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu

Sa ei tee elusees 33 pakki kuus... (30 eurise vahe korral)

Või 22 pakki kuus... (20 eurose hinnavahega)

Pigem max 5-6 pakki ehk, siis on hinnavaheks ~ 4,5-5 euri. Ma ei ütle, et on tore see raha tuulde lasta, aga nii utoopilisi numbreid ka ei tule...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Ma ei ütle, et on tore see raha tuulde lasta, aga nii utoopilisi numbreid ka ei tule...

 

Aga kus sa tead palju inimene suitsu teeb? Tean inimesi kes teevad mitu pakki päevas. Sa ei saa järeldada enda kogemuste põhjal et ta elusees 33 pakki kuus ei tee. Selle väite lükkan kohe ümber, et see võimalik pole.


bmw-sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu
Aga kus sa tead palju inimene suitsu teeb? Tean inimesi kes teevad mitu pakki päevas. Sa ei saa järeldada enda kogemuste põhjal et ta elusees 33 pakki kuus ei tee. Selle väite lükkan kohe ümber, et see võimalik pole.

 

ma ei ütlegi, näide ongi enda põhjal, minu enda harjumuste kohta tehtud kalkulatsioon, mõni võib 5 pakki ka päevas teha, aga üldiselt tuleb hinnavahe selline, või pisuke peale. seega for me ja neile, kes teevad paar suitsu päevas tuleb kuu lõikes see vahe mitte eriti suur. ma ei kavatsegi üldistada. :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
ma ei ütlegi, näide ongi enda põhjal, minu enda harjumuste kohta tehtud kalkulatsioon, mõni võib 5 pakki ka päevas teha, aga üldiselt tuleb hinnavahe selline, või pisuke peale. seega for me ja neile, kes teevad paar suitsu päevas tuleb kuu lõikes see vahe mitte eriti suur. ma ei kavatsegi üldistada. :)

 

Aga sa just väitsid ühe foorumlase posti kohta, et ta ei tee elusees 33 pakki kuus. Igal inimesel on erinev nikotiinivajadus. Sul on siis hästi läinud, et paari suitsuga läbi elad päeva :)


bmw-sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu
Aga sa just väitsid ühe foorumlase posti kohta, et ta ei tee elusees 33 pakki kuus. Igal inimesel on erinev nikotiinivajadus. Sul on siis hästi läinud, et paari suitsuga läbi elad päeva :)

 

Tähenärija, see "sa" oli pigem mõeldud kui "tavalised suitsetajad üldse" not as if YOU personally.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ise ei suitsete, olen proovinud ei meeldinud. Paljud sõbrad suitsetavad, aga ei tea ei tõmba. Selle 33 paki peale kuus võin öelda, et mul isa teeb igapäev üle paki ja see pole ültse ebareaalne, arvestades, et kuus on ~30 päeva.


Ma pole geenius, paranda mind. Mu postitused on ainult minu arvamus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Tähenärija, see "sa" oli pigem mõeldud kui "tavalised suitsetajad üldse" not as if YOU personally.

 

Mis vahet seal on kas sa ütled "Sa" või mõtled "Tavalised suitsetajad üldse"

Mis vahe neil on? Sa ei saa teiste eest rääkida, et nad ei tee kuus 33 pakki. Kus sina seda tead palju keegi suitsu teeb. Kui keegi midagi ütleb ei pea sa seda kohe maatasa tegema. Kui tema teeb 33 pakki kuus siis miks sa pead väitma et ta valetab? :)


bmw-sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kes siin rääkis, et 33 pakki suitsu kuus on võimatu siis vaidlen vastu kindlalt. Ma teen ise juba päevas paki. Oletame, et iga 5. päev pole mul raha st. olen ühe päeva üldse ilma. Oletame, et kuus 30 päeva. Järelikult läheb 26 pakki kuus. 26x2.10 = & 26x2.7 = 54,6€ & 70,2€. See on võrdlus Nexti ja Philip Morrisega(ise tõmban) ning vahe one 25,6€. Lihtsalt, väike arvutus, kui kedagi huvitab.

Muudetud liikme Wiz'i poolt
kirjaviga.

41265.gif

WizKhalifa3.png

amsn.pngWiz@Vip.ee

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Tossutamise vanusepiiri liigutada vaja pole, 18 on juba suur inimene ja niikuinii saavad nooremad ikka suitsud kätte, keela või ära keela...

 

Muidu minu meelest suht hull asi ikka millega tegeleda. On ka paremat, mille peale aega ja raha kulutada, tervisest rääkimata.

Tartus on Kopsukliiniku juures mingi park, kus haiged "värsket" õhku hingamas käivad. Korra sai seal jooksmas käidud ja selle ajal ka neid jalutajaid nähtud... suht pull pilt avanes ikka. Suurem osa "šlangist" katsub ikka kuidagi vastutavast isikust vabaneda, et siis põõsa taga koni imeda (sest haiglas ju ei lasta...) üks küsis mult suitsu ka (kujutage ette rögisevat kopsuhaiget sportijalt suitsu küsimas XD ). Oleks suht savi muidu, tõmmaku siniseks kui tahavad, aga haiglaravi on ikka kuradi kallis asi tegelikult ja see seltskond raiskab lihtsalt teiste raha, sellised võiks oma ravi ise kinni plekkida... nii et mida vähem suitsetate, seda parem tulevikus=).

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Kes siin rääkis, et 33 pakki suitsu kuus on võimatu siis vaidlen vastu kindlalt. Ma teen ise juba päevas paki. Oletame, et iga 5. päev pole mul raha st. olen ühe päeva üldse ilma. Oletame, et kuus 30 päeva. Järelikult läheb 26 pakki kuus. 26x2.10 = & 26x2.7 = 54,6€ & 70,2€. See on võrdlus Nexti ja Philip Morrisega(ise tõmban) ning vahe one 25,6€. Lihtsalt, väike arvutus, kui kedagi huvitab.

 

25,6€ = 400,55 EEK

 

Päris hea kokkuhoid :)

 

See tähedab seda, et Nexti vennad hoiavad kuus 12 Nexti paki jagu raha kokku :)


bmw-sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
25,6€ = 400,55 EEK

 

Päris hea kokkuhoid :)

 

See tähedab seda, et Nexti vennad hoiavad kuus 12 Nexti paki jagu raha kokku :)

Aga kui teistipidi mõelda, siis milleks mul raha kokku hoida vaja? Et mingi RS mille osta või mingit kommi osta poest? Parem ostan paki suitsu, et oma närve talitseda ja olen niisama chill inimene.

Ise maksimum vastu pidanud ilma 2 nädalat. Koolis küsiti, miks ma nii närviline olin jms. Ma põhimõtteliselt suitsetangi sellepärast, et ml närvidega probleemid juba ammu. Ei ole mingi kõva mees, täiesti tavaline noorhärra :D


41265.gif

WizKhalifa3.png

amsn.pngWiz@Vip.ee

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)
Aga kui teistipidi mõelda, siis milleks mul raha kokku hoida vaja? Et mingi RS mille osta või mingit kommi osta poest? Parem ostan paki suitsu, et oma närve talitseda ja olen niisama chill inimene.

Ise maksimum vastu pidanud ilma 2 nädalat. Koolis küsiti, miks ma nii närviline olin jms. Ma põhimõtteliselt suitsetangi sellepärast, et ml närvidega probleemid juba ammu. Ei ole mingi kõva mees, täiesti tavaline noorhärra :D

Dubstep loomulikult ei ole sul selle rahaga midagi muud peale hakkata kui see on sinu niiöelda vanematelt saadud taskuraha. Samas kui sa hakkad eraldi elama, siis sa arvatavasti enam nii ei räägi :)

 

Praegu vaatavad inimesed kus igaltpoolt vähegi kokku hoida, ning nagu ma ütlen siis igalühel on oma arvamus ja oma valik millist suitsu ta tõmbab, kas ta hoiab sellega 24 eurot kokku või mitte. Tõin lihtsalt näite mitme paki jagu raha Nexti suitsetajad kokku hoiavad ja tegelikult on see arv müstiline, ning kui sulle Next istub siis miks mitte seda tõmmata ja raha kokku hoida.

PS! Kõik ei keerle ümber ruuni millide või kommide. Raha kasutamisel on muid võimalusi ka :)

Muudetud liikme SpY'i poolt

bmw-sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Dubstep loomulikult ei ole sul selle rahaga midagi muud peale hakkata kui see on sinu niiöelda vanematelt saadud taskuraha. Samas kui sa hakkad eraldi elama, siis sa arvatavasti enam nii ei räägi :)

 

Praegu vaatavad inimesed kus igaltpoolt vähegi kokku hoida, ning nagu ma ütlen siis igalühel on oma arvamus ja oma valik millist suitsu ta tõmbab, kas ta hoiab sellega 24 eurot kokku või mitte. Tõin lihtsalt näite mitme paki jagu raha Nexti suitsetajad kokku hoiavad ja tegelikult on see arv müstiline, ning kui sulle Next istub siis miks mitte seda tõmmata ja raha kokku hoida.

PS! Kõik ei keerle ümber ruuni millide või kommide. Raha kasutamisel on muid võimalusi ka :)

 

Seni, kuni kodus elasin ja mingit taskuraha sain, siis hoidsin seda nagu kulda. Nüüd raiskan raha ilma sellel mõtlemata, therefore your arguments is invalid!

 

//Just a random fact.


Lisa steamis ja kirjuta profiili alla, mis asjus:

http://steamcommunity.com/profiles/76561198137155999/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Seni, kuni kodus elasin ja mingit taskuraha sain, siis hoidsin seda nagu kulda. Nüüd raiskan raha ilma sellel mõtlemata, therefore your arguments is invalid!

 

//Just a random fact.

 

See, et sina rahaga peale kodust lahkumist halvemini ümber käid ei tähenda et teised peaks samamoodi käituma. Ilmselgelt on olemas erinevaid inimesi. Ma ei saa väita, et su praegu öeldud lause on väär sest see oleks vale käitumine minu poolt :)


bmw-sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.